FORUM.mazury.info.pl - Absolutnie wszystko o Mazurach

Boatshow 2017
Forum MAZURY.INFO.PL Strona Główna Forum MAZURY.INFO.PL
założone 15 maja 2008r.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kupno zezwolenia wędkarskiego w Siemianach
Autor Wiadomość
wiesiek

Wysłany: 2013-06-26, 16:00    [Cytuj]

Witam !
Jak już na innym forum wspomniałem wybieram się w lecie nad Jeziorak. Kiedyś mój syn jako młody chłopak trochę powędkował. Teraz ma 17 lat i również chciałby połowić. Jako praworządni obywatele udaliśmy się do koła wędkarskiego aby on złożył egzamin na kartę wędkarską, ale odbiliśmy się od drzwi (w Katowicach). Przez telefon prezes koła zniechęcił mnie do tego, mówiąc że po co w czerwcu, że lepiej na początku roku i że na miejscu mogę wykupić dla niego okresowe pozwolenie. Na tym wątku przeczytałem, że podstawą jest karta wędkarska. Jak więc jest na prawdę ? Jeżeli jest to możliwe to jakie są opłaty, powiedzmy na dwa tygodnie. Będę wypływał z Siemian i wiem jakie są zasady wędkowania z żaglówki. Proszę tylko o odpowiedź na powyższe pytania. Jeżeli ktoś się orientuje, to czy w Siemianach można pozwolenie takie wykupić. Pozdrawiam. Wiesiek

~piotrb

Wysłany: 2013-06-26, 17:03    [Cytuj]

wiesiek napisał/a:
Witam !
Jak już na innym forum wspomniałem wybieram się w lecie nad Jeziorak. Kiedyś mój syn jako młody chłopak trochę powędkował. Teraz ma 17 lat i również chciałby połowić. Jako praworządni obywatele udaliśmy się do koła wędkarskiego aby on złożył egzamin na kartę wędkarską, ale odbiliśmy się od drzwi (w Katowicach). Przez telefon prezes koła zniechęcił mnie do tego, mówiąc że po co w czerwcu, że lepiej na początku roku i że na miejscu mogę wykupić dla niego okresowe pozwolenie. Na tym wątku przeczytałem, że podstawą jest karta wędkarska. Jak więc jest na prawdę ? Jeżeli jest to możliwe to jakie są opłaty, powiedzmy na dwa tygodnie. Będę wypływał z Siemian i wiem jakie są zasady wędkowania z żaglówki. Proszę tylko o odpowiedź na powyższe pytania. Jeżeli ktoś się orientuje, to czy w Siemianach można pozwolenie takie wykupić. Pozdrawiam. Wiesiek

Musisz mieć kartę + zezwolenie, z żaglówki nie możesz łowić, zezwolenie wykupujesz na połów z łodzi, brzegu lub jednego i drugiego
W Siemianach nie wiem czy kupisz ale dam się utopić że tak, na pewno w Iławie na ul.Sienkiewicza 28 naprzeciwko stacji benzynowej

wysłałem na PW listę punktów gdzie kupisz zezwolenię są i Siemiany
pzdr
Ostatnio zmieniony przez piotrb 2013-06-26, 17:33, w całości zmieniany 1 raz  

maciekzb

Wysłany: 2013-06-27, 07:22    [Cytuj]

Kiedyś kupowałem tutaj:
http://maps.google.pl/map...,133.59,,0,3.53

[ ODPOWIEDZ ]