FORUM.mazury.info.pl - Absolutnie wszystko o Mazurach

Forum MAZURY.INFO.PL Strona Główna Forum MAZURY.INFO.PL
założone 15 maja 2008r.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: mazury.info.pl
2016-10-17, 23:11
ANKIETA Turystyka kajakowa na Mazurach w opinii turystów
Autor Wiadomość
magda09

Wysłany: 2013-05-24, 11:35   ANKIETA Turystyka kajakowa na Mazurach w opinii turystów [Cytuj]

Witam wszystkich serdecznie :)

Zwracam się z prośbą o wypełnienie ankiety na temat turystyki kajakowej na Mazurach. Ankieta jest skierowana do osób, które przynajmniej raz uczestniczyły w spływie kajakowym w regionie Mazur. Badanie jest anonimowe, a jego wyniki posłużą jedynie do napisania pracy magisterskiej.

Link do ankiety:
https://docs.google.com/forms/d/1DKPlVM3H3RlXuN7D00nqSDFZ7lIMizYJ3fnf4CpF8No/viewform

Będę bardzo wdzięczna za pomoc i wypełnienie ankiety. Dziękuję! :)

urbos
[Usunięty]

Wysłany: 2013-05-24, 12:50    [Cytuj]

Proszę uprzejmie. Jak możesz napisz cel przeprowadzenia ankiety

~Tomek J

Wysłany: 2013-05-24, 14:45   Re: ANKIETA Turystyka kajakowa na Mazurach w opinii turystów [Cytuj]

magda09 napisał/a:
Zwracam się z prośbą o wypełnienie ankiety na temat turystyki kajakowej na Mazurach. Ankieta jest skierowana do osób, które przynajmniej raz uczestniczyły w spływie kajakowym w regionie Mazur.

Chętnie bym pomógł, niestety kajakiem po Mazurach nie pływałem nigdy (nie licząc kilkugodzinnego pływania w okolicach ośrodka wczasowego). Chyba że Oriona na Sapinie (rzecz jasna napędzanego pagajami) uznamy za kajak, wtedy wypełnię ;-)

Pozdrawiam
Tomek Janiszewski

mazury.info.pl
Administrator
pies ogrodnika

Wysłany: 2013-05-24, 15:04    [Cytuj]

W historii forum chyba nie zdarzyło się, aby ktokolwiek z proszących o wypełnienie ankiety podzielił się później jej wynikami. Są to najczęściej "forumowicze jednorazowi". To przykre.

magda09

Wysłany: 2013-05-24, 17:12    [Cytuj]

urbos napisał/a:
Proszę uprzejmie. Jak możesz napisz cel przeprowadzenia ankiety

Bardzo dziękuję :)
Cel badania widnieje w moim pierwszym poście oraz we wstępie kwestionariusza - praca magisterska :) Dodam, że temat mojej pracy brzmi: Uwarunkowania rozwoju turystyki kajakowej na Mazurach :)

Tomek J napisał/a:
Chętnie bym pomógł, niestety kajakiem po Mazurach nie pływałem nigdy (nie licząc kilkugodzinnego pływania w okolicach ośrodka wczasowego). Chyba że Oriona na Sapinie (rzecz jasna napędzanego pagajami) uznamy za kajak, wtedy wypełnię ;-)

Pozdrawiam
Tomek Janiszewski

Myślę, że w tym wypadku również może Pan wypełnić kwestionariusz :) Dziękuję :)

mazury.info.pl napisał/a:
W historii forum chyba nie zdarzyło się, aby ktokolwiek z proszących o wypełnienie ankiety podzielił się później jej wynikami. Są to najczęściej "forumowicze jednorazowi". To przykre.

Zgadzam się. Zatem jako pierwsza w historii forum zobowiązuję się do opublikowania wyników. Jednak proszę uzbroić się w cierpliwość - nastąpi to dopiero po zakończeniu zbierania odpowiedzi :)

~Tomek J

Wysłany: 2013-05-28, 09:00    [Cytuj]

magda09 napisał/a:
Tomek J napisał/a:

Pozdrawiam
Tomek Janiszewski

Myślę, że w tym wypadku również może Pan wypełnić kwestionariusz :) Dziękuję :)

A zatem poszło :-) Oprócz rejsu na Gołdopiwo (co prawda z pomocą żagli na jeziorach Pozedrze i Wilkus, niestety nie mam cyfrowych fotek) uwzględniłem także rejsy Głażną Strugą oraz Ublicką Strugą na Ublik Mały ( http://mazury.info.pl/fot...blik/index.html ) która to trasa uchodzi również za szlak wybitnie kajakowy, oraz krótki wypad Wiartelnicą do miejscowości Wiartel ( http://forum.mazury.info....p?p=21939#21939 ) gdzie musiałem posługiwać się wyłącznie pagajem. Rejsów Pisą, których uzbierało się już kilkanaście nie liczę: tam płynąłem na silniku, pagaowałem tylko w dół na kilkusetmetrowym odcinku poniżej Piszu, aaby oszcędzić sobie wkręcania zielska w śrubę...

Tomek Janiszewski

~piotrb

Wysłany: 2013-05-28, 11:05    [Cytuj]

wypełniłem i ja, chociaż mam podobne doświadczenie z kajakiem jak Tomek J, bo pływałem tylko po jez. Buwełno
pzdr
Piotr

magda09

Wysłany: 2013-11-01, 19:05    [Cytuj]

Hej! Tak jak zostało ustalone -udostępniam wyniki badania. Miłego czytania! :)
https://docs.google.com/forms/d/1DKPlVM3H3RlXuN7D00nqSDFZ7lIMizYJ3fnf4CpF8No/viewanalytics

~Colonel
Colonel

Wysłany: 2013-11-02, 09:16    [Cytuj]

Fajnie, dziękujemy. A jakie wnioski?

silouette

Wysłany: 2013-11-02, 16:30    [Cytuj]

Chyba juz po temacie , a szkoda. W latach 70- tych zarazilem moich licealnych kolegow mazurami przez kajaki. Zrobilismy Sniardwy polnocnym brzegiem, dlugi biwak na Czarciej , wizyta w sklepie w Niedwiedzim rogu i tygodniowy biwak na wyspie na Warnoutach. Piwow piekarni u Rogala mialo wyjatkowy smak. Piotr

[ ODPOWIEDZ ]