FORUM.mazury.info.pl - Absolutnie wszystko o Mazurach

Forum MAZURY.INFO.PL Strona Główna Forum MAZURY.INFO.PL
założone 15 maja 2008r.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: mazury.info.pl
2010-09-06, 00:57
Potrzebna opinia Krzysztof Kraj
Autor Wiadomość
W.szafal
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-15, 09:16   Potrzebna opinia Krzysztof Kraj [Cytuj]

Potrzebna mi jest opinia o czarterodawcy o imieniu Krzysztof Kraj. Czy jego łódki są w porządku? Nie mają jakiś wad ukrywanych? Czy uczciwy? nie zrobi w bambuko z pieniędzmi? Ogólnie czy w porządku?

mazury.info.pl
Administrator
pies ogrodnika

Wysłany: 2009-04-15, 10:03    [Cytuj]

Wszystkie czartery reklamowane w mazury.info.pl sa wiarygodne.

Przed opublikowaniem reklamy sprawdzamy wiarygodnosc danej firmy (czy firma i jej jachty istnieja). Ponadto oznaczenie zjdec logo mazury.info.pl swiadczy o tym, ze bylismy na miejscu i wykonalismy je osobiscie (pozostale sa dostarczone przez klienta).

Po opublikowaniu reklamy, jezeli na danego armatora sa uzasadnione skargi lub sami stwierdzimy, ze firma jest nieuczciwa - bez zalu kasujemy reklame z naszego indeksu. Przy tej ilosci jedna firma w wiecej czy mniej - nie czyni roznicy.

Zapraszamy także do dzielenia się uwagami na temat 'naszych armatorów' na niniejszym forum.

GrafRR

Wysłany: 2010-09-28, 23:29    [Cytuj]

Witam
W tym roku spędziłem z rodzina i przyjaciółmi wakacje u Pana Krzysztofa.
jechaliśmy z trochę mieszanymi uczuciami bo na forum znaleźliśmy opinie niezbyt przychylne. Po spędzeniu 2 tygodni na przełomie lipca i sierpnia 2010r z cała odpowiedzialnościa możemy polecić pana Krzysztofa Kraja i jego usługi.
Super miejsce do wypoczynku . Jezioro objęte strefa ciszy wspaniałe do kąpieli , również dla dzieci ( choć trochę mała plaża). Niezapomniane wrażenia z wędkowania.
Wszystkie atrakcje opisane na stronie internetowej faktycznie zgodne z rzeczywistością.
Pan Krzysztof to super gość który stara się jak może żeby wczasowicze spędzili mile pobyt.
Szczerze polecamy.

Bodo
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-29, 05:52    [Cytuj]

GrafRR napisał/a:
....... .
jechaliśmy z trochę mieszanymi uczuciami bo na forum znaleźliśmy opinie niezbyt przychylne.........

Na forach, z reguły pisują Ci niezbyt zadowoleni...... jak człowiek jest zadowolony, co uważa za normę, nie widzi potrzeby informować o tym świat....... :-D .... i bardzo dobrze..... :-D
Czy mógłbyś wskazać gdzie znalazłeś te opinie niezbyt przychylne?....... na Tym forum, czy na innym?..... podaj temat lub nazwę tamtego forum....... chętnie przeczytam te opinie.....
Ostatnio zmieniony przez Bodo 2010-09-29, 05:54, w całości zmieniany 1 raz  

~Barbarossa

Wysłany: 2010-09-29, 20:52    [Cytuj]

W tym roku wraz z rodzina korzystałem z łodki Laguna i wszystko było ok, z kasą również, łodka ma swoje lata więc nie można wymagać za dużo. Nie szukaja jelenia do nabicia w butelke.
ojej dopiero teraz dojżałem jak dawno było zadane to pytanie :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez Barbarossa 2010-09-29, 20:53, w całości zmieniany 1 raz  

Grzegorz Ptak

Wysłany: 2011-05-26, 14:30    [Cytuj]

Witam.
Mam pytanie czy ktos czarterowal sasanke 660 u pana Krzysztofa Kraj i czy jest wszystko oki.
pozdrawiam

kamiljazz

Wysłany: 2011-05-27, 13:26    [Cytuj]

W tym roku miałem brać Sasankę na tydzień 7-14 maja. Umówiłem się na 26 kwietnia (wtorek po Wielkanocy) na 1 dzień żeby popływać i sprawdzić łódkę. Kiedy przyjechaliśmy pan Kraj rozłożył ręce i zaczął coś z uśmiechem tłumaczyć, że święta były itp. Wobec powyższego zrezygnowałem z czarteru.
Nie polecam - jak nie miał łódki na wodzie, a był ze mną umówiony mógł chociaż zadzwonić i uprzedzić mnie, żebym nie jechał na darmo.
W sumie wyszło nawet lepiej - wziąłem w identycznej cenie bardzo fajnie pływające Tango 730.

lecerp

Wysłany: 2014-07-31, 12:48    [Cytuj]

Witam, prosiłbym o jakieś świeże opinie na temat łódek od Pana Krzysztofa, zastanawiam się nad Antila 24 na ostatni tydzień sierpnia, ktoś coś może powiedzieć :)?

MaciejR

Wysłany: 2014-08-01, 16:51    [Cytuj]

Nie wiem jak Antila, bralem Lague, sam pan Krzysztof raczej w porzadku ciezko sie przyczepić. Upewnij sie tylko czy akumulator naladowany (mial byc, nie sprwdziłem, padl tego samego dnia, no ale coz moja wina). Łodki raczej ubogie w wyposażenie (brak knag do foka .. etc) ale plywaja.
Podsumowując, nic szczegolnego na + jak i na minus.

cyrkon

Wysłany: 2016-04-08, 17:12    [Cytuj]

Od kilku lat jestem stałym klientem u Pana Krzysztofa zawsze biore sasanki 660 sn i musze przyznać że każdy jacht był zadbany i co najważniejsze sprawny technicznie (może to takie oczywiste ale kiedyś byłem klientem innej firmy dopóki niezwróciłem uwagi na stan techniczny sportiny na której pływałem). Więc co tu dużo pisać Polecam i tyle.

~Tomek J

Wysłany: 2016-04-13, 10:15    [Cytuj]

Jachtów wprawdzie nie czarteruję ale pan Krzysztof Kraj po wsze czasy zakarbował mi się w pamięci jako pierwszy z czarterodawców który ogłosił że nie wymaga patentów na czarter jachtów do 7,5m długości, zgodnie z przepisami które zostały uchwalone pod koniec lata 2007 roku.

Tomek Janiszewski

cyrkon

Wysłany: 2018-05-30, 10:28    [Cytuj]

Witam ponownie, jak zwykle w zeszłym roku tj 2017 czarterowałem jachcik u Pana Krzysztofa. Niestety nie wiem co się stało (może słaby sezon) ale są sprzeczne informacje na stronie i w praktyce chodziło o postój w porcie macierzystym wg strony jest gratis (i tak było od kiedy pamiętam) ale na miejscu już 1 nocy trzeba było zapłacić (to niebyła symboliczna kwota :( ) nawet za 3 letnie dzieci. Wiec proszę Pana Krzysztofa żeby nie wprowadzał stałych klientów w błąd i zaktualizował informacje na stronie albo ją wyłączył. Osobiście więcej tam nie przyjadę. Poza tym jacht był zadbany i sprawnie technicznie jak zwykle. Pływało się wyśmienicie.
Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na szlaku.
(Jeżeli do takiego postu trzeba potwierdzającej umowy z czarteru to podeśle mam ją na mailu.)

<|dareq

Wysłany: 2018-05-30, 21:55    [Cytuj]

Sprawdzałem na stronie i prawdę mówiąc nie zauważyłem gdzie jest napisane że postój w porcie gratis.
A co na to czarterodawca , że pobiera opłatę pomimo wpisu na stronie?

cyrkon

Wysłany: 2018-05-30, 23:18    [Cytuj]

Odpowiedź była prosta - stara informacja na stronie i to było prawdą nigdy nie płaciłem pierwszego i ostatniego dnia za port dlatego byłem w szoku. Najbardziej zdenerwowało mnie to że za dwójkę 3 letnich dzieci pobrana została opłata jak za dorosłych (przez cały tygodniowy pobyt, w każdym porcie jaki odwiedziliśmy nie zapłaciłem nawet złotówki za dziecko). Tak się nie traktuje stałych klientów. Korzystałem ze strony podanej na mazury.info.pl, więc jeżeli Pan Krzysztof ma nową stronę to raczej powinien powiadomić administratorów portalu szczególnie że jest tutaj polecany.

Wysłany: 2018-10-10, 22:19   

Oczekuje na akceptację

[ ODPOWIEDZ ]