FORUM.mazury.info.pl - Absolutnie wszystko o Mazurach

Forum MAZURY.INFO.PL Strona Główna Forum MAZURY.INFO.PL
założone 15 maja 2008r.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Komentarz prezesa
Autor Wiadomość
prezes
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-26, 21:08    [Cytuj]

Wielokrotnie próbowałem wyjaśnić Panu Zbigniewowi Jatkowskiemu niestosowność stosowania cenzury w sytuacji normalnej dyskusji. Popieram wycinanie i usuwanie tekstów wulgarnych i tylko takich! To jest właściwy zakres działania cenzury na forach. Ingerowanie w inne teksty Panie Zbigniewie jest niewłaściwe.
Z Pana dotychczasowych poczynań wnioskuję, że Pan się uczy, niestety bardzo wolno.
Czy jest Pan przekonany, że na tym forum wystarczy Pan ? Pan Mariusz Główka i towarzysz Tomek Janiszewski?
To forum tonie, a szkoda.

selver
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-26, 21:38    [Cytuj]

prezes napisał/a:
[...]
To forum tonie, a szkoda.

Szanowny Prezesie, spieszę zawiadomić, że nic nie stoi na przeszkodzie, abyś założył sobie własne forum, wolne od cenzury, zdrowego rozsądku i trującej propagandy podstępnych wielbicieli garażowej produkcji jachtów.
Nie podobają mi się niektóre wypowiedzi Zbigniewa Jatkowskiego, ale to my jesteśmy tu gośćmi, a on gospodarzem, i on decyduje o panujących tu zasadach. Moim zdaniem zresztą w roli administratora i moderatora sprawdza się całkiem nieźle, ale to oczywiście tylko moje zdanie, którego nie musisz podzielać. Jednak żądanie prowadzenia forum według Twoich zasad i pomysłów jest, delikatnie mówiąc, dość absurdalne i nie najlepiej świadczy o Twoich intencjach. Myślę, że powinieneś je co najmniej przemyśleć... albo uciec z tonącego okrętu... o, przepraszam, iść sobie gdzieś gdzie "cenzura" jest mniej dla Ciebie dolegliwa. Obawiam się jednak że wybierzesz trzecią drogę -nudne i przykre trollowanie. Ale wybór masz wolny.

prezes
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-26, 21:59    [Cytuj]

[quote="selver"[...]
[/quoteAle wybór masz wolny.[/quote]

Cieszę się, że dostrzegasz aspekt wolnościowy...

[ Dodano: 2008-12-26, 22:01 ]
Ostatnio zmieniony przez prezes 2008-12-26, 22:00, w całości zmieniany 2 razy  

Szaman3
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-26, 22:01    [Cytuj]

selver napisał/a:
Obawiam się jednak że wybierzesz trzecią drogę -nudne i przykre trollowanie. Ale wybór masz wolny.

Zapewne tak będzie, co właściwie i tak się nic nie zmieni. Na 6 postów owego użytkownika, 4 dotyczą cenzury na forum. Wyglada na to, że nie ma wiele do powiedzenia na inne tematy.

mazury.info.pl
Administrator
pies ogrodnika

Wysłany: 2008-12-26, 22:20    [Cytuj]

Mariusz Główka napisał/a:
selver napisał/a:
Obawiam się jednak że wybierzesz trzecią drogę -nudne i przykre trollowanie. Ale wybór masz wolny.

Zapewne tak będzie, co właściwie i tak się nic nie zmieni. Na 6 postów owego użytkownika, 4 dotyczą cenzury na forum. Wyglada na to, że nie ma wiele do powiedzenia na inne tematy.

Uzytkownik prezes napisal wiecej niz 6 postow i na tym forum jest dluzej niz jego 'nowe' konto. Poprzednio wystepowal pod innymi nazwami... od zawsze nie podobaly mu sie zasady panujace na forum. Uzytkownik powinien zostac zabanowany za tworzenie wielu kont.. dam mu jeszcze szanse. Na razie ostrzezenie za pisanie na ten sam temat w wielu wątkach.

~piotr6

Wysłany: 2008-12-26, 22:44    [Cytuj]

kliknąłem ignoruj

prezes
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-26, 22:46    [Cytuj]

Panie Zbigniewie Jatkowski !
Nadal Pan wycina i deformuje wypowiedzi !
Jeśli uznam za stosowne to zaloguję się na Pana forum w wielu postaciach, czy o to Panu chodzi?
Czasy PZPR już minęły i nie wszyscy muszą myśleć i pisać tak jak Pan.
Nadal mogę pisać na tym forum bo jestem zarejestrowany pod innymi nazwami, Pana banowanie nie jest skuteczne.

Panie Mariuszu Główka !
Na tym forum wskazywałem na Pana braki w wiedzy z zakresu budowy jachtu i jego osprzętu. Pisze Pan dużo, ale w wielu przypadkach jest to po prostu wodolejstwo. Jeśli się Pan tego domaga to zawsze po Pana wypowiedzi tu na forum lub po przeczytaniu Pana tekstu w miesięczniku „Żagle” (czytam w tym periodyku wyłącznie artykuły dr inż. Jerzego Pieśniewskiego) ale dla Pana zrobię wyjątek, pozostałe teksty to makulatura... Zamieszczę mój komentarz. Czy Pan tego chce? Chce pan się kompromitować ?
Nadal twierdzę, że C E N Z U R A J E ST B E !!!

mazury.info.pl
Administrator
pies ogrodnika

Wysłany: 2008-12-26, 22:50    [Cytuj]

prezes napisał/a:
Nadal mogę pisać na tym forum bo jestem zarejestrowany pod innymi nazwami, Pana banowanie nie jest skuteczne.

Mam powod, aby nie byc skuteczny. Jaki? Na razie tajemnica... :)

Szaman3
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-26, 23:09    [Cytuj]

prezes napisał/a:

Jeśli uznam za stosowne to zaloguję się na Pana forum w wielu postaciach, czy o to Panu chodzi?

Myślę, że to oświadczenie to wystarczający powód do usunięcia tego uzytkownika z listy.
Aha, dla niego niech wyglada na to, ze się boję jego komentarzy. Wiszą mi komentarze trola.
Ostatnio zmieniony przez Szaman3 2008-12-26, 23:20, w całości zmieniany 2 razy  

mazury.info.pl
Administrator
pies ogrodnika

Wysłany: 2008-12-26, 23:15    [Cytuj]

Mariusz Główka napisał/a:
prezes napisał/a:

Myślę, że to oświadczenie to wystarczający powód do usunięcia tego uzytkownika z listy.
Aha, dla niego niech wyglada na to, ze się boję jego komentarzy. Wiszą mi komentarze trola.

Niewiele to da, bo wystepowal juz jako mak, baleron, schab, kaszanka, zeglarz itp. Mam inny plan :)

[usuniety na zyczenie]
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-27, 22:17    [Cytuj]

Zbyszku . Co prawda więcej czytam niż piszę na Twoim forum ,ale wielkie brawa za ostatnie "posunięcia techniczne " Po za tym zdecydowanie wolę poczytać " Mariusza Główkę / dzięki takim forumowiczom to forum się sympatycznie czyta / niż Jachtowca czy Prezesa vel coś tam coś tam ;-) .
Trzymam kciuki za dobre mazurskie forum i pozdrawiam

mazury.info.pl
Administrator
pies ogrodnika

Wysłany: 2008-12-28, 00:37    [Cytuj]

prezes napisał/a:
Pana banowanie nie jest skuteczne.

Dzieki temu zostal Pan wlasnie zidentyfikowany z imienia, nazwiska i nazwy Panskiej firmy dzialajacej w branzy zeglarskiej - Panie Wojtku!
Banowanie juz nie jest potrzebne - adresy odblokowane. Jak bede teraz mial z Panem problem - po prostu do Pana zadzwonie i wyjasnimy dana kwestie osobiscie (bo znamy sie przeciez nie tylko z forum) :-D

Szaman3
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-28, 01:16    [Cytuj]

A ja poproszę o obiecane komentarze do artykułów w Żaglach i do postów na forum prezesie vel maku vel Wojciechu Z. Będą bardziej wiarygodne, jeśli zostaną podpisane imieniem i nazwiskiem.
Z należnymi wyrazami
Mariusz Główka

[ Dodano: 2008-12-28, 01:17 ]
Nemo1 napisał/a:
Zbyszku . Co prawda więcej czytam niż piszę na Twoim forum ,ale wielkie brawa za ostatnie "posunięcia techniczne " Po za tym zdecydowanie wolę poczytać " Mariusza Główkę / dzięki takim forumowiczom to forum się sympatycznie czyta / niż Jachtowca czy Prezesa vel coś tam coś tam ;-)

Dziekuję za miłe słowo :-)
Ostatnio zmieniony przez Szaman3 2008-12-28, 10:16, w całości zmieniany 1 raz  

~plitkin
Stangret

Wysłany: 2008-12-28, 04:33    [Cytuj]

mazury.info.pl napisał/a:
prezes napisał/a:
Pana banowanie nie jest skuteczne.

Dzieki temu zostal Pan wlasnie zidentyfikowany z imienia, nazwiska i nazwy Panskiej firmy dzialajacej w branzy zeglarskiej - Panie Wojtku!

Tylko nie mowcie mi, ze prezes to DOROSLA osoba, ktora w dodatku gdzies pracuje albo sama nawet prowadzi biznes... Poprostu nie wierze!
Bylem pewny, ze to "mlody i gniewny" dzieciak ca. 16 letni.

mazury.info.pl
Administrator
pies ogrodnika

Wysłany: 2008-12-28, 11:22    [Cytuj]

plitkin napisał/a:
Tylko nie mowcie mi, ze prezes to DOROSLA osoba, ktora w dodatku gdzies pracuje albo sama nawet prowadzi biznes...

W dodatku sprytna osoba. Do laczenia sie z forum Pan Wojtek wykorzystywal zagraniczne serwery dla ukrycia ukrycia wlasnego adresu IP... jednoczesnie to go zgubilo - zapomnial o pewnym drobnym szczegole. :-D

~plitkin
Stangret

Wysłany: 2008-12-29, 00:33    [Cytuj]

Takie rzeczy sie dzieja... Dorosly czlowiek... No coz..
A czemu sie tak uwzial?

mazury.info.pl
Administrator
pies ogrodnika

Wysłany: 2008-12-29, 00:49    [Cytuj]

plitkin napisał/a:
A czemu sie tak uwzial?

Tego nie wiem. Jego firma ma nawet reklame w mazury.info.pl

prezes
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-29, 19:17    [Cytuj]

Korzystając z przywróconej mi możliwości pisania na forum przepraszam wszystkie osoby które miały ze mną utrapienie. Przyznaję że wiele moich wypowiedzi było pozbawionych sensu i nic nie wnoszących do dyskusji o Mazurach. Postanowiłem definitywnie przerwać mój dalszy udział w tym forum. Jest to mój ostatni tekst.
Nie będę mógł ustosunkować się do ewentualnych wypowiedzi.
Wszystkim życzę zdrowia i pomyślności w Nowym Roku.

[ ODPOWIEDZ ]