FORUM.mazury.info.pl - Absolutnie wszystko o Mazurach

MTSW 2019

Forum MAZURY.INFO.PL Strona Główna Forum MAZURY.INFO.PL
założone 15 maja 2008r.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PILNE! Braci żeglarska, pomóż!
Autor Wiadomość
elegancka.talia

Wysłany: 2012-07-01, 16:28   PILNE! Braci żeglarska, pomóż! [Cytuj]

Ahoj żeglarze! Nie odzywałam się jakiś czas, bo głowę moją i mojej rodziny zaprzątnęła pewna sprawa, którą chciałabym się z Wami podzielić - być może znajdą się wśród braci żeglarskiej chętni do pomocy.

A mianowicie...

Poszukuję wsparcia dla mojego szwagra (Daniel Stymelski), u którego został zdiagnozowany glejak wielopostaciowy mózgu (rak mózgu). 26 czerwca 2012 (parę dni temu) miał drugą już operację w Niemczech, jednakże lekarze ostrzegają, że mogła być to ostatnia. Ostatnią, bardzo realną nadzieją jest terapia u dr. Burzynskiego w Stanach Zjednoczonych, na którą zbieramy środki. Wciąż czekamy na przyłączenie do jednej z polskich fundacji, jednakże nie chcemy tracić czasu. Powstała oficjalna (wciąż ulepszana) strona Daniela, na której znajdziecie więcej informacji, na jego temat i jego choroby. Każdy grosik jest dla niego teraz bardzo ważny!

Tutaj znajdziecie krótką prezentację, na temat Daniela: Pomóż Danielowi Stymelskiemu w walce z rakiem mózgu!

Strona: www.daniel-stymelski.com (w trzech językach)

Możecie również zapoznać się z jego profilem na gofundme (zostaliśmy tam już pozytywne zweryfikowani i zbieramy środki na jego terapię) - http://www.gofundme.com/beat-daniels-brain-cancer

PROSIMY O WSPARCIE!

PS. Proszę śmiało kierować wszelkie pytania - chętnie odpowiem i udzielę więcej informacji (na stronie Daniela jest Księga Gości - zapraszam do wpisywania się!)

[ ODPOWIEDZ ]