FORUM.mazury.info.pl - Absolutnie wszystko o Mazurach

Forum MAZURY.INFO.PL Strona Główna Forum MAZURY.INFO.PL
założone 15 maja 2008r.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
MMNSKO Kamień Pomorski
Autor Wiadomość
~Sławek
Sławek

Wysłany: 2010-09-16, 22:27   MMNSKO Kamień Pomorski [Cytuj]

Dzisiaj dotarlismy do Kamienia. Po złożeniu jachtów i zwodowaniu pontonu były pomiary i na wodę na trening. Wiało miedzy 5 a 6 b. Fala dość wysoka i krótka niezbyt przyjemna. Potem zgłoszenia , obiadokolacja i na pokoje. zawodników będzie sporo i to w wiekszości z zagranicy : Duńczycy, Austryjacy , Niemcy Rosjanie , estończycy , Litwini , chyba Szwedzi i Francuzi. Jak kończyłem zgłoszenia do biura weszła muzumanka w huście., a to znaczy ,że przybyło 3 zawodników z Iranu. Dla na jest t piersza eliminacja do ME i MŚ

Jutro zaczynają się regaty , jak zrobie kilka fotek to wrzuce. Wiatr do 10m/s prognozowany , jak będzie zobaczymy

Sławek

Bodo
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-16, 22:34    [Cytuj]

Trzymam kciuki..... :-D

pough
gorszego sortu

Wysłany: 2010-09-16, 22:35    [Cytuj]

Z Twoich relacji domyślam się, że jesteś mocno podekscytowany. A jak sami zawodnicy? Jakie widzisz szanse? Czego oczekujecie?
Życzę... nie nie życzę, aby nie zapeszać... Oczekuję relacji...

~Sławek
Sławek

Wysłany: 2010-09-18, 22:58    [Cytuj]

pough napisał/a:
Z Twoich relacji domyślam się, że jesteś mocno podekscytowany. A jak sami zawodnicy? Jakie widzisz szanse? Czego oczekujecie?
Życzę... nie nie życzę, aby nie zapeszać... Oczekuję relacji...

Nie nie jestem. Moji zawodnicy w nastepnym roku z rankingu przechodza do gr A więc to jest dla nich przetarcie wielkiej imprezie. Warunki ekstremalnie trudne. Wczoraj w jednym wyścigu namierzono równego wiatru 19 m/s, dzisiaj regularnie od 12 do 14 m/s w szkwałach więcej , czyli nie wyjęte 6-7 B przy fali do metra. Wczoraj ukończyli moji zawodnicy wszytkie wyscigi oprócz Szymona , który miał awawrię sprzętu. dzisiaj płyał tylko o dziwo tem najmniejszy ,ale w 3 wyścigu wysiadł fizycznie i spłynął do portu. Raszta zeglowała ,ale tak jak wielu nie mieściła się w czasie. Ja mam młodych zawodników ,a tu żeglowali roczniki 95,96,ewentualnie 97. Jutro ma trochę odpuścić. nagrałem trochę filmu to może wstawie za jakiś czas. Wygrywają szwedzi i niemcy

Sławek

pough
gorszego sortu

Wysłany: 2010-09-19, 10:56    [Cytuj]

Z Twoich relacji wynika, że Twoi zawodnicy stawiają dopiero pierwsze kroki w imprezach tej rangi. W kolejnych kilku sezonach mają więc dużo większe szanse na wynik. To chyba dobrze, że już się przetarli bez oczekiwania wielkiego wyniku. Wiem z autopsji co przeżywają. Praca z dziećmi nie jest łatwa. Te rozgoryczenia i psychiczne nastawienie czasem trudniejsze do opanowania dla trenera niż umiejętności techniczne.
Przekaż swoim wychowankom, że jest wielu, którzy im kibicują, doceniają ich i Twój wysiłek i wierzą, że w przyszłym sezonie osiągną wynik lepszy niż w tym roku.
Pozdrawiam,

~Sławek
Sławek

Wysłany: 2010-09-22, 19:54    [Cytuj]

Przesyłam kilka zdjęć z MMSKO w Kamieniu. Na zdjęciu mój zawodnik wraca do portu po wyścigach

Wygrali zawodnicy z Dani , Szwcji i Niemiec pierwszy polak był chyba 16. Ogólnie to wyszło,że nasi zawodnicy nie są opływani w takich warunkach , a moji w szczególności. Nie ma gdzie trenować w takim wietrze. Ogólnie to moji zawodnicy tak jak bardzo duża grupa młodszych roczników nie dawqła rady na halsówkach. Nie dawała rady wybalstowac jachtu ,źle pływali na fali i brali duzo wody, a z łódka pełną wody nie za daleko się popłynie. Przydałoby się zgrupowanie np w Pucku w takich warunkach. Ogólnie z dnia na dzień było lepiej. Już w sobotę pływali na prawdę dobrze ,a zwłaszcza Rafał widoczny na zdjęciach.. Tu optyk szedł w pełnym slizgu. Ja za nim na pontonie płynałem w półślizgu
Poziom wyszkolenia czołówki jest fantastyczny. To już mali zawodowcy
Sławek

P9180021.JPG
Plik ściągnięto 311 raz(y) 2,88 MB

P9180022.JPG
Plik ściągnięto 292 raz(y) 2,99 MB

P9180023.JPG
Plik ściągnięto 330 raz(y) 3,13 MB

P9180024.JPG
Plik ściągnięto 311 raz(y) 3,08 MB

Ostatnio zmieniony przez Sławek 2010-09-22, 20:06, w całości zmieniany 1 raz  

pough
gorszego sortu

Wysłany: 2010-09-22, 19:56    [Cytuj]

No to pływanie mieliście raczej ekstremalne. A przy tym jeszcze wyścigi.
Szacun dla młodych... 8-)

[ ODPOWIEDZ ]