FORUM.mazury.info.pl - Absolutnie wszystko o Mazurach

Forum MAZURY.INFO.PL Strona Główna Forum MAZURY.INFO.PL
założone 15 maja 2008r.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wiosenna Impreza Forumowa 2019
Autor Wiadomość
pough
gorszego sortu

Wysłany: 2019-06-03, 15:41    [Cytuj]

Misha - Masz rację - już poprawiam i przepraszam.

pough
gorszego sortu

Wysłany: 2019-06-03, 15:45    [Cytuj]

zenek napisał/a:
...No i jestem pod wrażeniem uprzejmości Roberta. Nie sądziłem, że jest na tyle uprzejmy aby wszystkim ustąpić miejsca na linii startu... :-D

Tak było... :oops: ;-)
Ostatnio zmieniony przez pough 2019-06-03, 15:45, w całości zmieniany 1 raz  

misha

Wysłany: 2019-06-03, 15:45    [Cytuj]

pough napisał/a:
Misha - Masz rację - już poprawiam i przepraszam.

Ale niema sprawy :-D

<|artiosso
Hej Mazury !

Wysłany: 2019-06-03, 16:11    [Cytuj]

pough napisał/a:
Czas na gratulacje i podziw: (...)

Agnieszce14 na Phobosie 25 s/y "Tajga"[/b] z załogą za opanowanie jachtu w regatach wykorzystując tylko 25% swojego czasu wyścigu na taktykę i prowadzenie jachtu. Resztę - 75% czasu była matką dla swojej licznej dziecięcej załogi, ale bez takiej załogi miałaby jeszcze trudniej.
(...)

Ja już to Agnieszce na grillu mówiłem :
obraz Agnieszki14 za sterem, bez stresu, sterującej swobodnie, bez napinki, spokojnie, mającej czas na konwersację z załogami przepływających łódek, ze swobodnie grasującymi i robiącymi swoje dzieciakami na łódce, a jednocześnie utrzymującej się na solidnej pozycji w I peletonie, to po prostu było coś niesamowitego !
Agnieszka samodzielnie żegluje przecież ... ile ? 3 lata ?
Agnieszko ! Jesteś wielka !! Taka mini-Pajkowska !
Ostatnio zmieniony przez artiosso 2019-06-03, 16:14, w całości zmieniany 1 raz  

~maski

Wysłany: 2019-06-03, 16:39    [Cytuj]

Artur absolutnie nie masz za co przepraszać. Impreza była przeprowadzona perfekcyjnie.
Wielkie podziękowania i szacun dla Ciebie, Mariusza i wszystkich którzy zaangażowali się w jej przygotowanie.
Podziękowania również dla wszystkich z którymi mogliśmy spotkać się, współzawodniczyć na wodzie a potem usiąść i pogadać przy ognisku.

.... A z załogą to ja już sobie pogadam :P
Ostatnio zmieniony przez maski 2019-06-03, 16:41, w całości zmieniany 1 raz  

<|Andrzej Drago

Wysłany: 2019-06-03, 16:48    [Cytuj]

NePolyak napisał/a:

Podaję link do albumu ze zdjęciami

Danielu
Bardzo Ci dziękuje za te zdjęcia.
Jak widać rozpieszczona Panna Jenny jest bardzo fotogeniczna ale ze zdjęć które mnie osobiście dotyczą bardzo mi się podoba zdjęcie z Bodziem - takie dwa stare zadowolone "grzyby" w rozmowie z stojącym Jackiem ( zdjęcie poprzednie i następne ).
Jacku , bardzo Ci dziękuję , ze zabrałeś na te regaty starego kumpla i mogliśmy powspominać zamierzchłe czasy i poczuć się młodzi ( we wspomnieniach ).

Danielu
I jeszcze raz gratulacje za jazdę i tą emocję przy mecie.
Ukłony dla Twojej załogi
Ostatnio zmieniony przez Andrzej Drago 2019-06-03, 16:49, w całości zmieniany 1 raz  

~NePolyak

Wysłany: 2019-06-03, 16:55    [Cytuj]

Andrzeju, cała przyjemność po mojej stronie :)
Też dziękuję za walkę na ostatnich metrach.
I wydaję mi się, że różnica czasowa nie była aż tak wielka.
Nie 4, tylko 1,5-2 sekundy max :)

<|artiosso
Hej Mazury !

Wysłany: 2019-06-03, 17:01    [Cytuj]

kazmir napisał/a:
(...)
Jesteście wielcy[url=http://emotikona.pl/...hoo.gif]Obrazek[/url]

Kazmir, skąd masz tę emotkę ?
Nie ma jej w zestawie forumowym ...

<|artiosso
Hej Mazury !

Wysłany: 2019-06-03, 17:03    [Cytuj]

NePolyak napisał/a:
Było zarąbiście!
Artek i Mariusz, wielki ukłon!
Dziękuję wszystkim sponsorom i wspierającym organizatorów.
Podaję link do albumu ze zdjęciami - LINK
Jak ktoś będzie potrzebował zdjęcia w lepszej rozdzielczości, proszę pisać na PW.

Danielu, zdjęcia są megaprofesjonalne .....
I widać, że masz pozytywne fluidy, naciskając na spust aparatu ....

~NePolyak

Wysłany: 2019-06-03, 17:10    [Cytuj]

Artku, warunki do robienia zdjęć podczas wręczania dyplomów były arcytrudne.
Głowy w cieniu, ciała w słońcu. Na dodatek nikt nie pozował.
Wiedziałem, że tak będzie, dlatego porobiłem trochę zdjęć przed wręczaniem nagród :)
Przepraszam tych, których nie ma na zdjęciach i tych, którym sfotografowałem tylko plecy :mrgreen:

r0b0c0p

Wysłany: 2019-06-03, 17:15    [Cytuj]

Dzięki wielkie za super zorganizowaną i wspaniałą imprezę!
Jesteście super ludźmi! Szkoda, że nie udało nam się wszystkich poznać i porozmawiać. Na 100% piszemy się na kolejną edycję.

Nie sądziliśmy, że wogóle przepłyniemy całą trasę przy jakimkolwiek wietrze. Nawet wstążka była pobrana dwa razy dłuższa niż u innych, ale motywacja była wysoka i przycisnęliśmy ostro drugie miejsce w klasie :- )

Dzieciaki bardzo szczęśliwe. Syn w niedzielę rano przed 8 gdy cisnęliśmy do domu, po przebudzeniu przed Mikołajkami płakał, że się nie pożegnał. W samochodzie jechali oboje z pucharami w rękach, córka rano zabrała pucharek (sama z siebie) pochwalić się nim w przedszkolu. Także jeszcze raz welkie dzięki!

~NePolyak

Wysłany: 2019-06-03, 19:13    [Cytuj]

Poniżej krótkie wideo z początku ceremonii rozdania nagród ;-)
https://youtu.be/kurC1jXNBaU

<|yavien

Pomogła: 7 razy
Wysłany: 2019-06-03, 19:13    [Cytuj]

Uff, łapki przestały boleć, mogę pisać.

Dziękuję WSZYSTKIM. Organizatorom, Jarasom, że mnie przyjeli na łódkę (przepraszam za wynik) i za śniadanie, wszystkim, z którymi rozmawiałam (albo i nie) lub śpiewałam.
Było ekstra. Zupełnie inaczej niż na jesieni, co oczywiste. Dużo ludzi, których połowy nadal nie znam. Zatem: na kolejnych regatach integracyjnych musowo się stawiam, by poznać resztę :)
Ostatnio zmieniony przez yavien 2019-06-03, 19:15, w całości zmieniany 1 raz  

~Tynia

Pomogła: 15 razy
Wysłany: 2019-06-03, 19:47    [Cytuj]

Impreza niezwykła! Nawet nasz wiecznie niezadowolony czternastolatek stwierdził, że było "fajnie", a z jego ust to najwyższa pochwała! Artur, Mariusz - wielki szacunek za organizację, a wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomagali - wielkie podziękowania.

Dziękuję wszystkim za spotkanie, jesteście wszyscy super pozytywnymi ludźmi i bardzo było miło wszystkich Was spotkać!

I jeszcze jedno. Panna Jenny mnie po prostu urzekła :-) . Tak wdzięcznej modelki, z tak kochaną mordeczką, na zdjęciach Daniela nie widziałam :-D . Cudny pies...

misha

Wysłany: 2019-06-03, 20:29    [Cytuj]

Dziękowałem na sf podziękuję i tu, dziękuję Organizatorom, Sędziemu Głównemu, Swojej załodze za ciężką i wytrwałą pracę 8-) Podziękowania też za super fajną, czystą sportową rywalizację Jackowi Daszkiewiczowi ! :-)

~Zgrzyb

Wysłany: 2019-06-03, 21:34    [Cytuj]

Ahoj Wszystkim !!! Wielkie Podziękowania dla uczestników, współorganizatorów, sponsorów, Komisji Sędziowskiej, Zbyszka-Admina, Pougha, Zenka i Danusi, a przede wszystkim dla Koordynatora Ojca Dyrektora, Naszego Ojca i Matkę, dwa w jednym, niezastąpionego Artura-Artioso niech nam żyje wiecznie !!!
Artioso hip hip hura !!!
Było superancko !!!
Udowodniliśmy, że nasza żeglarska pasja nas łączy, że potrafimy razem zrobić wspaniałą imprezę dla dużych i maluchów, a o Pannie Jenny nie wspomnę. :)
Szlaki mamy przetarte, myślę że za rok, następną imprezę, będzie już łatwiej uskutecznić. Zawsze możecie liczyć na moje zaangażowanie i pomoc.
Jak mówi Don Jorge - Żyjcie Wiecznie !!!

~maciek 24

Wysłany: 2019-06-03, 22:34    [Cytuj]

Dzięki Artur i Mariusz ,że podjęliście trud organizacji regat forumowych .Dzięki Wam mogliśmy ciszyć się Dniem Dziecka :-D . Pozdrowienia dla wszystkich uczestników.

~karcit

Wysłany: 2019-06-03, 22:43    [Cytuj]

Mały filmik z trasy regat. Niestety mój pokładowy fotograf okazał się trochę samolubny i narobił samych selfie ;-) , ale kilka ujęć floty też się znalazło :lol:

.https://www.relive.cc/view/e1329540855

PS
Zegarek mi coś trochę ześwirował i końcówka trasy jest lądem. :lol:
Ostatnio zmieniony przez karcit 2019-06-03, 22:47, w całości zmieniany 2 razy  

mazury.info.pl
Administrator
pies ogrodnika

Wysłany: 2019-06-03, 22:53    [Cytuj]

karcit napisał/a:

Zegarek mi coś trochę ześwirował i końcówka trasy jest lądem. :lol:

Miałem właśnie o to zapytać. ;-)

~Agnieszka14

Pomogła: 20 razy
Wysłany: 2019-06-03, 23:59    [Cytuj]

To i ja się przyłącze do ogólnych podziękowań, peanów na cześć organizatorów oraz ogólnego zachwytu nad organizacją całej imprezy.
Dziekuje, dziekuje, dziekuje - było świetnie w każdym możliwym aspekcie.

Moje wrażenia:
Najpierw regaty - absolutnie żadne moje obawy się nie potwierdziły, na wodzie był pełen spokój, kultura i zdrowa rywalizacja w świetnej atmosferze.
Był to mój pierwszy start w roli sternika, bo rzeczywiście jak Arti słusznie zauważył dopiero zaczynam swój trzeci sezon żeglowania samodzielnie, wiec ja osobiście zmierzyć się musiałam głównie sama ze sobą i całą tą zupełnie nową dla mnie sytuacją.
Startowałam zupełnie z tyłu i... na czystym wietrze dostałam jakiś tajemniczy podmuch, który nagle wstrzelił mnie w ten cały dziki tłum. Tak przyznaję - była to dla mnie chwila sporszej paniki, ale jakoś się udało w nikogo nie przydzwonić No i chyba nikomu jakoś strasznie nie przeszkadzać. Dalej plynelam jak plynelam, łapałam każdy podmuch i każdą odkrętkę, niestety podjęłam kilka złych decyzji co do wyboru strony jeziora i wynik wyszedł jaki wyszedł. Ale ale - ja jestem z siebie bardzo zadowolona, a wynik (jeszcze) nie jest najważniejszy.
Moją dzielną załogę dwa razy pytałam czy chcą już kończyć i zawracać - ale Oni dzielnie zarządzili, że płyniemy całą trasę.
W tym miejscu dziekuje mojej wspanialej załodze - Synkowi Adasiowi (lat 4) za wsparcie i dotrzymywanie towarzystwa w kokpicie, Córce Joannie (lat 9) za dzielną prace z bosakiem przy foku na kursach pełnych oraz Córce Małgosi (lat 12) za prace na sterze na silniku, dzieki czemu mogłam na luzie postawić/zrzucić żagle itp oraz przy manewrach portowych.

A impreza... w zasadzie dwie :)
bardzo dziekuje wszystkim grającym dla nas - śpiewanie przy piwku i gitarze z Wami było samą przyjemnością. Klimat to była po prostu magia. Integracja przebiegła naprawdę sprawnie. Ogromnie się cieszę, ze udało mi się poznać tyle świetnych osób. Uwielbiam Was wszystkich :mrgreen:
Z góry przepraszam, ze nie zapamiętam wszystkich imion :oops:

Bardzo bardzo bardzo cieszę się, ze było tyle Dzieciaków. Dzieki temu moje miały towarzystwo i nie musiałam się nimi zajmować :lol:
Acha - Robocop - Adaś również bardzo przeżył, że jego Przyjaciółka odpłynęła bez pożegnania.
I bardzo dziekuje tajemniczemu sponsorowi i w ogóle wszystkim sponsorom i organizatorom za extrasy dla dzieci. Dla moich Dzieci jest oczywiste, że za rok znów będziemy. Już mnie kilka razy pytały czy na pewno następnym razem tez przyjedziemy na te regaty:)
A mój Mały Pan już stwierdził: wiesz mamo, że ja jestem najlepszym regatowcem? 8-)

I na koniec bardzo bardzo bardzo dziekuje za mnóstwo ciepłych słów, które popłynęły do mnie szerokim strumieniem na imprezie oraz na forach. Miło mi przeogromnie :-) :oops:
Choć z tą Pajkowską to Arti przeszarżowałes :-D

Do zobaczenia na szlaku oraz na kolejnych imprezach :)

[ ODPOWIEDZ ]