FORUM.mazury.info.pl - Absolutnie wszystko o Mazurach

MTSW 2019

Forum MAZURY.INFO.PL Strona Główna Forum MAZURY.INFO.PL
założone 15 maja 2008r.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wiosenna Impreza Forumowa 2018
Autor Wiadomość
~najmita

Wysłany: 2018-05-26, 17:58    [Cytuj]

Eee tam, bigosik. Ja na obiad (czytaj-kolację) zjadłem miętusa z patelni :-P . I jeszcze popiłem perłą :-D .

No, ale, smacznego!

funyo

Wysłany: 2018-05-26, 18:38    [Cytuj]

Ja byłem przez (zbyt)krótką chwilę na jeziorze - gdy tam dotarłem, czołówka już przekroczyła metę, a w niej Jacek z Northmana, Andrzej Drago, Wojtek z Misji, Maciek z Wira (kolejności nie znam)...
Stawkę zamykała rodzinka Jarka + Arti i rodzinka Tomka. Ostatecznie Tomek ulokował się przed Jarkiem, ponieważ ten ostatni zgubił załoganta - Zenek tak szalał motorówką Zbyszka w bliskiej odległości od łódek, że Arti wypadł za burtę.
I tu wchodzę ja, cały na czarno ;-) i podejmuję Go na pokład skutera.
Zenek, jak typowy motopompiarz, nawet nie zauważył i odpłynął, łamiąc wszelkie ograniczenia ;-) :mrgreen:
Pogoda dziś dopisała średnio - Zbyszek wykrakał przez to swoje pisanie o burzach. Owszem, dziś wszystkie ominęły Giżycko, ale siąpiło lub wręcz lało co chwilę...
Przy okazji pozdrawiam wszystkich, których znam, a z którymi nie było okazji porozmawiać.

mazury.info.pl
Administrator
pies ogrodnika

Wysłany: 2018-05-26, 19:22    [Cytuj]

Tymczasem pod wiatą...

mazury.info.pl
Administrator
pies ogrodnika

Wysłany: 2018-05-26, 19:25    [Cytuj]

...impreza powoli się rozkręca.

funyo

Wysłany: 2018-05-26, 19:37    [Cytuj]

Parę fotek z jeziora...

<|artiosso
Hej Mazury !

Wysłany: 2018-05-27, 02:23    [Cytuj]

Od prawa
ModEdit: obrót fotki
Ostatnio zmieniony przez zenek 2018-05-27, 19:50, w całości zmieniany 1 raz  

zenek

Wysłany: 2018-05-27, 17:31    [Cytuj]

funyo napisał/a:
Stawkę zamykała rodzinka Jarka + Arti i rodzinka Tomka. Ostatecznie Tomek ulokował się przed Jarkiem, ponieważ ten ostatni zgubił załoganta - Zenek tak szalał motorówką Zbyszka w bliskiej odległości od łódek, że Arti wypadł za burtę.
I tu wchodzę ja, cały na czarno ;-) i podejmuję Go na pokład skutera.
No wiesz jak Artur chciał robić za piękną królewnę, która oczekuje ratunku od wspaniałego rycerza, a Ty się w owego rycerza chętnie wcieliłeś, to cóż mi innego pozostawało jak tylko pomóc Wam w realizacji tego planu :mrgreen: :lol: !

<|Tobo

Wysłany: 2018-05-27, 19:58    [Cytuj]

funyo napisał/a:

Stawkę zamykała rodzinka Jarka + Arti i rodzinka Tomka.
- nie Pawle, stawkę zamykał Wojtek - Bezanek - z rodzina, ;-)
Warto wspomnieć, że przed głównym koncertem (wspaniała niespodzianka, moi i córki ulubieni wykonawcy) był suport:

funyo

Wysłany: 2018-05-27, 20:51    [Cytuj]

Tomku - Wojtek wcześniej oddał pole. Chodziło mi o walczących do końca. :-)

funyo

Wysłany: 2018-05-27, 20:53    [Cytuj]

zenek napisał/a:
No wiesz jak Artur chciał robić za piękną królewnę, która oczekuje ratunku od wspaniałego rycerza, a Ty się w owego rycerza chętnie wcieliłeś, to cóż mi innego pozostawało jak tylko pomóc Wam w realizacji tego planu :mrgreen: :lol: !

I za to Cię cenię ;-)
P. S. Gdyby piękne królewny ściskały tak jak Arti...
Ostatnio zmieniony przez funyo 2018-05-27, 20:55, w całości zmieniany 1 raz  

pough
gorszego sortu

Wysłany: 2018-05-27, 22:09    [Cytuj]

Już w domu. Impreza niepowtarzalna. Dzięki wielkie dla organizatorów. Po emocjach regatowych i ogłoszeniu wyników nastrojowy koncert Andrzeja Koryckiego i Dominiki Żukowskiej specjalnie dla uczestników imprezy forumowej.

Bardzo dziękuję załodze z wspólną pracę i, że nie wywalili mnie za burtę za zchrzaniony przeze mnie start. Emocji dostarczyła nam jazda na spinie i odrabianie dzięki niemu strat ze startu. Ostatecznie 4 miejsce po pełnej emocji walce o miejsce trzecie z Jackiem, plitkinem i Solim. Już witaliśmy się z gąską i przez chwilę przed metą byliśmy na trzecim, ale zabrakło rąk na ostatnich metrach do szybkiej zmiany spina na foka.

Wiele frajdy i zadowolenia z żeglugi dopiero co zwodowanym i jeszcze nie śmiganym kolejnym Bingo 930 od Bełbot Czarter.

Wszystkim dziękuję za spotkanie i wspólną zabawę.

Gratuluję sceptykowi z załogą zwycięstwa, Andrzejowi Drago z załogą drugiego i Jackowi (jachtyzklasą) z załogą 3 miejsca.

<|jaras63

Wysłany: 2018-05-27, 23:09    [Cytuj]

Potwierdzam słowa Roberta - impreza niepowtarzalna. Dziękuję organizatorom (Zenku, Zbyszku - organizacja klasa) za wspaniały koncert, uczestnikom za fajną zabawę. Gratuluję zwycięzcom i wszystkim którzy przypłynęli przed nami :mrgreen: Tomkowi Tobo dziękuję za fajną walkę na całej trasie (tak, o przedostatnie miejsce też trzeba walczyć :-) ). Dobrze że zdążyliśmy na bigos.
Każdemu też życzę takiej fajnej załogi, ze szczególnym uwzględnieniem trymera łódki -Artura Artiosso.
Kolejny raz się czegoś nauczyłem, więc regatowcy - do zobaczenia na JRF (a wcześniej gdzieś na szlaku ;-) ).

mazury.info.pl
Administrator
pies ogrodnika

Wysłany: 2018-05-27, 23:28    [Cytuj]

Organizatorem imprezy forumowej był Zenek i to jemu należą się podziękowania.

zenek

Wysłany: 2018-05-28, 07:00    [Cytuj]

mazury.info.pl napisał/a:
Organizatorem imprezy forumowej był Zenek i to jemu należą się podziękowania.
Wiem, że to wrodzona skromność nakazuje Ci tak napisać, ale... wszyscy widzieli Zbyszku Twoje zaangażowanie.
Zorganizowaliśmy tą imprezą wspólnie. To pomysłem Zbyszka było zaproszenia Dominiki i Andrzeja. I to dzięki portalowi mazury.info.pl ten koncert się odbył.
Zbyszku wielkie dzięki i ukłony! Niech żałują ci, których nie było!

<|axa_man

Wysłany: 2018-05-28, 08:27    [Cytuj]

zenek napisał/a:
... Niech żałują ci, których nie było!

No ja żałuję, ale niestety musiałem odpuścić tym razem... Mam nadzieję, że Artur mnie wytłumaczył, i z tego co czytam, godnie reprezentował Łódź :)

Pojawię się, na także jubileuszowych, regatach na jesień.

Trochę więcej zdjęć dajcie...

pough
gorszego sortu

Wysłany: 2018-05-28, 09:14    [Cytuj]

Zbyszek. Robiłeś zdjęcia z wody. Kiedy opublikujesz?

~najmita

Wysłany: 2018-05-28, 09:24    [Cytuj]

Koniecznie zdjęcia Artura MoB'a i akcji podjęcia. ;-) :mrgreen:

zenek

Wysłany: 2018-05-28, 10:56    [Cytuj]

Kilka słów podsumowania imprezy wieńczącej 20 lat istnienia portalu mazury.info.pl i 10 lat forum mazury.info.pl.
Była obiecana niespodzianka i myślę, że uczestnicy imprezy byli nią usatysfakcjonowani. Na pomysł zaproszenia Dominiki Żukowskiej i Andrzeja Koryckiego wpadł Zbyszek. Dominika i Andrzej nasze zaproszenie przyjęli i za to serdecznie im dziękuję. Koncert w całości został sfinansowany przez portal mazury.info.pl!

Dziękuję naszym gospodarzom czyli Ośrodkowi "Łabędzi Ostrów". Nie ma sensu kolejny raz powtarzać się co do szczegółów - wszystko było jak zwykle czyli super!

Dziękuję za obecność naszym gościom honorowym i bardzo żałuję, że niektórym niefortunny zbieg okoliczności nie pozwolił zostać z nami na dłużej.

Atmosferę imprezy jak zwykle tworzą jej uczestnicy. Też napiszę truizm jak w przypadku "ŁO"-byliście super :-D ! Grzegorz jak zwykle w świetnej formie muzycznej, a inni w równie dobrej kondycji wokalnej dzielnie mu pomagali. Dziękuję wszystkim za udział w regatach i imprezie po ich zakończeniu! Do zobaczenia na kolejnych imprezach forumowych :-)

~Andrzej Kowalski

Wysłany: 2018-05-28, 11:00    [Cytuj]

Dotarłem do domu grubo po północy dlatego dopiero teraz uruchomiłem komputer. Dla mnie najstarszego wiekiem forumowicza był to pewien odczuwalny wysiłek. Wielkie dzięki dla Roberta, że przygarnął mnie do swojej załogi i zabrał z Warszawy do Giżycka. Pierwszy raz miałem okazję brać udział w pływaniu na spinakerze, fajne doświadczenie. Impreza była bardzo przyjemna, zarówno same regaty jak i część rozrywkowa. Tak mi się podobało, że rośnie mój apetyt na imprezę jesienną. Pozdrawiam wszystkich uczestników, których wreszcie miałem okazję poznać w realu.

~SoliSoli

Wysłany: 2018-05-28, 11:06    [Cytuj]

Wielkie Podziękowania dla Organizatorki Danki
i Organizatorów - Zenka i Zbyszka.
Gut Dżop jak mawiają ,,Bułgarzy" :-D

Przez cały dzień mieliśmy ,,na żywo" Ligę Mistrzów - najpierw ,,na wodzie" a potem ,,na estradzie" (niech sobię plują w brodę Ci co wybrali ,,szklany" Real)

To był mój pierwszy w tym roku weekend na wodzie. Po oddaniu cum w Węgorzewie (Serdeczne podziękowania dla firmy Ahoj Czarter za tradycyjne zorganizowanie łódki) po... 56 minutach przyjąłem na klatę burzę - to mój życiowy rekord :mrgreen:
Nasze przemoczone pupska przygarnęła i osuszyła rodzinna atmosfera Mariny Bełbot na Jeziorze Tajty (warunki na zgrupowaniu mieliśmy dobre, dach prawie nie przeciekał a komary też mało rypały ;) ).
W sobotę dojechał plitkin, wystartowali my we wyścigu na Maxusie 26 i szczęśliwie w zdrowiu dojechali do mety.
Jeżeli Marian Bełbot na Bingu 930 był ,,lisem"... to my byliśmy jego dłłłuuugą ,,kitą". I tą kitę-ogon goniły pozostałe łódki. Andrzej na Bolero 805 ,,kitą" nie był zainteresowany i chciał dorwać lisa ;)
Robert na Bingu 930 tą kitę przed samą metą chwycił już zębami... ale zobaczył gąskę... już się z nią witał... i ;)
Jak mawiał Hans - Bruner nie Z NAMI takie numery :mrgreen:

Podziękowania dla Jacka i Victora za super rozpoczęcie sezonu.

[ ODPOWIEDZ ]