FORUM.mazury.info.pl - Absolutnie wszystko o Mazurach

MTSW 2019

Forum MAZURY.INFO.PL Strona Główna Forum MAZURY.INFO.PL
założone 15 maja 2008r.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: pough
2014-03-27, 18:49
Wielkie Jesienne Regaty forowiczów mazury.info.pl 2010!!!
Autor Wiadomość
~plitkin
Stangret

Wysłany: 2010-09-10, 23:38    [Cytuj]

Zmiana portu! Jesteśmy w porcie Łabędzi Ostrów, kawałek za Sailorem.
Kilo, dzwoń do mnie jakbyś nie mógł nas znaleźć. Tel /edit: tu był mój tel, ale już nieaktualne/ na wszelki wypadek ponownie podaje. Kto jeszcze nie może się znaleźć - dzwońcie.
Ostatnio zmieniony przez plitkin 2010-09-11, 22:26, w całości zmieniany 1 raz  

Bodo
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-11, 08:16    [Cytuj]

Podaję równiez do siebie... ( na wszelki wypadek)....... 506 54 34 14 .......
Nie powiadomienii są tylko Kilo i Zenek....... mam nadzieję, że się znajdą niedługo...... :-D

~plitkin
Stangret

Wysłany: 2010-09-12, 22:19    [Cytuj]

Już po regatach! Dotarłem do domu...

Kto ma zdjęcia - obowiązkowo wrzucajcie na forumowy FTP. Gadałem z Adminem - ftp to samo co mieliśmy na wiosnę. Tylko nowy folder utworzyć trzeba (np. regaty_jesien_2010).

Regaty były zacne! Start pełnym wiatrem spod bojek przy Almaturze, kółeczko lewą burtą wokół Ilmy i powrót na linię startu halsówką. Najważniejsza część była po regatach, bo w końcu zasłużyliśmy sobie na smalec, ogóreczki i pyszne mięska i sałatki od Beaty oraz przepyszny domowy chlebek od Danusi! Dziewczyny, jesteście kochane! DZIĘKUJEMY!

Moje wielkie gratulacje dla załogi Pana Jeża - naprawdę odwaliliście kawał dobrej roboty w tych regatach! To jak przeszliście halsówkę - pierwsza klasa! Chylę czoło!

~Margarita

Pomogła: 22 razy
Wysłany: 2010-09-12, 23:13    [Cytuj]

W regatach nie bralam udziału, niestety :-( Za to po- widziałam OGROMNE emocje z nimi związane :lol:
No i miałam wreszcie okazję się z Wami zapoznać - spotkanie (tak to nazwijmy ?) było znakomite, dawno tak się nie ubawiłam! Te "przyśpiewki", komentarze i inne wygibasy - niech żałuje, kto nie był!
Ciekawa jestem, czy udało Wam się zwyciężyć z tymi GÓRAMI znakomitego jedzonka, przygotowanego przez Beatę & Company??? Bo o napoje jestem dziwnie spokojna ;-)
P.S. Szkoda, że to jednak nie było u mnie, przykro mi, że tak wyszło :roll:
Ale zawsze do siebie zapraszam, pamiętać to proszę!!!
Ostatnio zmieniony przez Margarita 2010-09-12, 23:18, w całości zmieniany 1 raz  

zenek

Wysłany: 2010-09-13, 08:00    [Cytuj]

Dziękuję wszystkim i za wszystko. Impreza fantastyczna. Więcej napiszę jak się dobrze wyśpię i uporam ze zdjęciami-pewnie wszyscy czekają :-D . Pozdrawiam

~plitkin
Stangret

Wysłany: 2010-09-13, 08:14    [Cytuj]

Proszę o opublikowanie hymnu regatowego! To pierwszy hymn forowiczów, sądzę, że trzeba będzie kontynuować tą piękną tradycję :)

<|wlowoj

Wysłany: 2010-09-13, 09:16    [Cytuj]

Widzę, że regaty nie były w całej imprezie najważniejsze, bo nawet nie podajecie kto wygrał :lol: :lol:

marekj

Wysłany: 2010-09-13, 09:22    [Cytuj]

wlowoj napisał/a:
Widzę, że regaty nie były w całej imprezie najważniejsze, bo nawet nie podajecie kto wygrał :lol: :lol:

Leśny Dziadek wygrał i się nie chca przyznać :-P

<|Kilo

Wysłany: 2010-09-13, 09:39    [Cytuj]

Bogdan, nie zgłosiłem Ci wyjścia osobiście ( ryczałem przepływając ), ale z Beatą żegnałem się dwa razy: wieczorem i rano po śniadaniu …, po pierwszym śniadaniu … . Pewnie smakołyków starczyło jeszcze na drugie, w tym ciepłe, i przystawkę do obiadu ... .
Było świetnie. Dziękuje Wam wszystkim.
Atmosfera, fajne miejsce, i jaka oprawa!!! dyplomy, hymny dedykowane, zamówiona pogoda, artyści… i ileeee tego PYSZNEGO jedzonka było :-P … . A jaka zacięta i fair play walka sportowa. Dwie załogi przed metą popłynęły nawet wstecz i … nie byłem ostatni ;-) . Tytuł STANGRET-a będę nosił z dumą :-) .

Co za weekend … :-D :-D :-D wracając wyhaczyłem jeszcze 3 wiadra grzybów za Rucianem.

zenek

Wysłany: 2010-09-13, 09:57    [Cytuj]

Cytat:

Zwycięzca poniżej :-D

<|Kilo

Wysłany: 2010-09-13, 10:07    [Cytuj]

W prawej ręce smalec.

<|wlowoj

Wysłany: 2010-09-13, 10:32    [Cytuj]

Gratulacje dla sternika i załogi!!!
A kiedy bedize oficjalny komunikat z relacją? ( :-D dla admina...)

Bodo
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-13, 11:25    [Cytuj]

Z MarkiemP złączyliśmy łódki w katamaran i jeszcze płyniemy....... w tej chwili jesteśmy na Bełdanach..... od j. Bocznego do Mikołajek, płynęliśmy nocą..... za sterem jest Pough, więc mogę ogłosić komunikat oficjalny.....
A więc:
Regaty zwyciężył i zdobył słoik smalcu - PLITKIN z załogą płynąc na Bolero 805,
II miejsce - Mariusz Główka z załogą na Szamnie 3- zdobywca słoika ogórków
III miejsce - Kemot z załogą na Morsie o nazwie "Pan Jerz"- zdobywca słoika z golonką
IV miejsce - Nepolyak z załogantką na Marinerze 830 - Zachcianka
V miejsce - Bodo, Barbarossa + 1, na Marinerze 830 - Andrusia
VI miejsce - JurekP +1 na Antiqua 25 - Dieta
VII miejsce - Dżordżyk +1 na Sasance 660 - Georgia
VIII miejsce - Kilo z rodziną, na Maxusie 24 - Szamal
IX - X miejsce do podziału nagroda pocieszenia - słoiczek z czosnkowym diabelstwem na ostro:
Spelkast - samotnie - Sasanka 660 - Słoneczko
Marekp, DorotaP, Pough - Pegaz 800 - Norfin

Uczestniczyli z Nami, również:
Zenek z żoną Danusią i córką
Margargarita
Admin - Zbyszek Jatkowski

Tyle oficyjału...... :-D
Ze swej strony, dziękuję wszystkim obecnym za przewspaniałą atmosferę i zabawę....... :-D
dodatkowo dziękuję:
Zenkowi, jego żonie i córce, za bardzo dużą pomoc i zaangażowanie w pracach przygotowawczych do poczęstunku.... :-D
Margaricie, za wyrozumiałość dla decyzji o zmianie miejsca organizacji...... ;-)
Adminowi, za to, że pomimo przepracowania jako organizator targów wodnych, znalazł czas i siłę, aby zaszczycić naszą imprezę i dokonać wręczenia "pucharów"......... :-D
Ostatnio zmieniony przez Bodo 2010-09-13, 11:29, w całości zmieniany 1 raz  

~plitkin
Stangret

Wysłany: 2010-09-13, 11:51    [Cytuj]

Nareszcie oficjalny komunikat od ojca-dyrektora (tfu, organizatora) :-)

Także dziękuję wszystkim za wspaniałą zabawę. Było fajnie! :) Na szczęście na stole protestowym zabrakło zielonego sukna, więc protesty przy zielonym stoliku były nieważne! :-)

Walka była zacięta od pierwszej do ostatniej chwili. Start - spod bojek przy Almaturze w stronę Sztynortu, kółeczko lewą burtą dookoła Ilmy i powrotna halsówka na linię startu/mety.
Moja załoga spisała się bardzo dzielnie (ale smalec i tak ja zabrałem)!
Fajnie było obserwować walkę trzech kolejnych jachtów po nas, bo wszystko zmieniało się przed metą. Zachcianka przez długi czas była druga i nie dawała mi spokoju, ale ze 100 metrów przed metą wyprzedził ją sprytnie szaman3 (Mariusz taktycznie lepiej to rozegrał). Nagle znikąd wyszła rakieta "Pan Jeż" i zrobili porządne zamieszanie! Wielki szacun dla załogi Jeża, bo na pełnych ten jacht sporo stracił (jednak to stara konstrukcja), ale na ostrych nadrobili naprawdę nieźle!
Szaman3 i Pan Jeż wchodzili na metę praktycznie rzutem na taśmę, zaraz za nimi Zachcianka, chwilkę później Andrusia. Później popłynąłem już na bigos, więc dalej nie czekaliśmy.. A impreza była obfita! :) SUPER BYŁO i czekam już na wiosenne regaty! :)

Miała być Balti i nie było..?!!

kemot
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-13, 12:12    [Cytuj]

Dzięki ~Plitkin za ciepłe słowa, ale to Wy byliście niedoścignieni dla wszystkich i pokazaliście wielką klasę

Najważniejsza dla nas nauka- to aby pamiętac gdzie jest meta :lol: byliśmy już drudzy tylko jak trzeba zawrócić w stronę mety to kicha ....

Tak czy inaczej jecht prowadzony z gracją i pracyzją przez Mariusza w bezpośredniej walce był szybszy od naszego i tylko zmiana taktyki umożliwiła nam zbliżenie sie do Szamana3

Dzięki wszystkim za przemiłe przyjęcie nas, nowicjuszy

Już piszemy się na wiosenną edycję
Ostatnio zmieniony przez kemot 2010-09-13, 12:18, w całości zmieniany 2 razy  

~plitkin
Stangret

Wysłany: 2010-09-13, 12:20    [Cytuj]

kemot napisał/a:
Dzięki ~plitkin za ciepłe słowa, ale to Wy byliście niedoścignieni dla wszystkich i pokazaliście wielką klasę

Najważniejsza dla nas nauka- to aby pamiętac gdzie jest meta :lol: byliśmy już drudzy tylko jak trzedba zawrócić w stronę mety to kicha

1. Powiem to moim chłopakom, żeby nie mieli mi za złe, że kazałem im ciągle coś przestawiać, ruszać się, trzymać foka, balastować i td.

2. Każde regaty to kolejna nauka :) Zawsze jest jakiś niedosyt i zawsze żałujemy jakichś błędów. I to jest fajne, bo się uczymy coraz lepiej zeglować przez to. Wynik na mecie (przy porównywalnych jachtach) - to suma błędów. Kto popełni najmniej - wygrywa. Ale nawet zwycięzca błędy popełnia zawsze...

Pływanie regatowe daje niesamowita frajdę, którą odkryłem dla siebie w ub. roku. Gorąco polecam wszystkim.

kemot
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-13, 12:31    [Cytuj]

dodam jeszcze ,że gdy my mieliśmy do Ilmy jako ostatni w stawce ok 0,5 mili a czołówka już była dawno w drodze powrotnej to jedynym naszym marzeniem było zdążyć na metę gdy jeszcze coś zostanie dla nas na grillu :-)

Wspomnienie na zawsze....

tym bardziej że moja załoga była 3 raz na wodzie w życiu a i ja doświadczenie w żeglowaniu mam żadne

Taki fart nowicjuszy..

Jaszcze raz dzięki za spotkanie.
Ostatnio zmieniony przez kemot 2010-09-13, 12:51, w całości zmieniany 1 raz  

~NePolyak

Wysłany: 2010-09-13, 13:58    [Cytuj]

Wszystkim dziekuję za wspaniale spędzony czas. Zajęlismy miejsce tuż za podium tylko dlatego, że nie bylismy głodni :mrgreen:

Poniżej w załączniku nagranie audio hymnu regat :-)

marekj

Wysłany: 2010-09-13, 14:20    [Cytuj]

Wiosennych nie odpuszczę - o nie !!! :mrgreen:

~plitkin
Stangret

Wysłany: 2010-09-13, 14:35    [Cytuj]

marekj napisał/a:
Wiosennych nie odpuszczę - o nie !!! :mrgreen:

Już nie wrócę na morze,
Nigdy więcej, o nie...
:)

[ ODPOWIEDZ ]