FORUM.mazury.info.pl - Absolutnie wszystko o Mazurach

Forum MAZURY.INFO.PL Strona Główna Forum MAZURY.INFO.PL
założone 15 maja 2008r.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: zenek
2016-10-17, 08:28
Legia w Lidze mistrzów
Autor Wiadomość
~Piotr Lewandowski
Żeglarz/Wędkarz

Wysłany: 2018-09-25, 14:54    [Cytuj]

Zauważyłem, że aktywność na forum bardzo spada jak Legia wygrywa..... w sumie mnie to nie dziwi, bo aktualny Mistrz Polski wygrał 2 mecze z rzędu i aktualnie traci do lidera jedynie 2 punkty. Nowy trener zafundował zawodnikom obóz kondycyjny w trakcie sezonu i drużyna wydaje się wracać na właściwe tory, przynajmniej pod względem motorycznym.

Dzisiaj stoczy pucharową konfrontację z zawsze groźną na swoim terenie jedenastką Chojniczanki Chojnice

pough
gorszego sortu

Wysłany: 2018-09-25, 15:09    [Cytuj]

Gdzie i o której transmisja?

~Piotr Lewandowski
Żeglarz/Wędkarz

Wysłany: 2018-09-25, 15:40    [Cytuj]

pough napisał/a:
Gdzie i o której transmisja?
17.30 na którymś ze sportowych Polsatów

zenek

Wysłany: 2018-09-25, 19:22    [Cytuj]

Piotr Lewandowski napisał/a:
Zauważyłem, że aktywność na forum bardzo spada jak Legia wygrywa.....
To oczywiste Piotrze. Legia to "eksportowy" zespół z największym budżetem w lidze i jak wygrywa, to nie jest to żadną sensacją. Tak powinno być. Czy w Hiszpanii ktos się dziwi, że wygrywa Real lub Barcelona? A w Niemczech Bayern?

~Sławek
Sławek

Wysłany: 2018-10-01, 14:58    [Cytuj]

Cytat:
Dzisiaj stoczy pucharową konfrontację z zawsze groźną na swoim terenie jedenastką Chojniczanki Chojnice

Wygrała 2;1 , tylu policyjnych pojazdów to długo w Chojnicach nie widziałem :mrgreen: I wszystko to prawda Piotrze tylko Legia powinna toczyć zacięte boje z drużynami w LM, w najgorszym razie w LE. I teraz pytanie czy Chojniczanka jest tak dobra że gra w I lidze i toczy boje w PP z Legią, czy nasza kopana ma tak niski poziom, że zespół z 40 tyś powiatowego miasta gra w czołówce I ligi.

Sławek

~Piotr Lewandowski
Żeglarz/Wędkarz

Wysłany: 2018-10-07, 09:33    [Cytuj]

Mogło też trafić do działu humor. A Legia już zrównała się punktami z liderem.

NS_Wroclaw.jpg
Plik ściągnięto 13 raz(y) 165,45 KB

~Sławek
Sławek

Wysłany: 2018-10-08, 09:29    [Cytuj]

Jak widać show Must Go On :mrgreen: chlebek marny bo krajowy, za to igrzyska pełną parą. Za rok najpierw pompowanie balonu, potem znowu tzw mecz wstydu, by potem z wielką pompą świętować kolejny tytuł. I tak tego króliczka gonimy, a on coraz dalej.

Sławek
Ostatnio zmieniony przez Sławek 2018-10-08, 09:33, w całości zmieniany 2 razy  

~Sławek
Sławek

Wysłany: 2019-03-31, 20:04    [Cytuj]

Króliczek ucieka, Legia dostała w Krakowie solidne lanie.

Sławek

~Piotr Lewandowski
Żeglarz/Wędkarz

Wysłany: 2019-03-31, 20:10    [Cytuj]

Sławek napisał/a:
Króliczek ucieka, Legia dostała w Krakowie solidne lanie.

Sławek
W dodatku całkowicie zasłużone. Karuzela z trenerami za 3.... 2.... 1.....

~Sławek
Sławek

Wysłany: 2019-03-31, 20:39    [Cytuj]

Może Nawałka, właśnie wyleciał Lecha ;-)

Sławek

~Emill`76

Wysłany: 2019-04-01, 08:13    [Cytuj]

To był od dłuższego czasu pierwszy mecz naszej "ekstraklasy" , który dałem radę obejrzeć do ostatniego gwizdka. Wisła udowodniła, że 6:2 z Koroną Kielce , to nie przypadek . Odbudowała się naprawdę fajna drużyna , zdeterminowana by wygrywać . Gole zdobyte w naprawdę dobrym stylu , oby tak dalej !

~Sławek
Sławek

Wysłany: 2019-04-01, 18:34    [Cytuj]

No i wywieszczyłem Nawałka w Legi :-D

Sławek

~Sławek
Sławek

Wysłany: 2019-04-01, 19:10    [Cytuj]

Przynajmniej tak podał TVP Info

Sławek

zenek

Wysłany: 2019-04-01, 19:12    [Cytuj]

Zastanawiam się kiedy ktoś zrobi porządek z tą polską "ekstraklasową" piłką kopaną. Przecież to istna paranoja. Drużyna w której główne gwiazdy to piłkarscy emeryci nie mieszczący się w składach przeciętnych drużyn niemieckich czy belgijskich ogrywa w najlepsze mistrza polski-eksportową Legię. Normalne jaja! za co te piłkarzyki bora miesięcznie setki tysięcy i co za idiota im takie pieniądze płaci?

~plitkin
Stangret

Wysłany: 2019-04-01, 20:49    [Cytuj]

zenek napisał/a:
za co te piłkarzyki bora miesięcznie setki tysięcy i co za idiota im takie pieniądze płaci?

Za to że Ty tu o tym piszesz, wymieniając kluby z nazwy. Za to, ze wiesz kto z kim grał i jaki był wynik. Za to że wiesz i piszesz o tym w jakim składzie osobowym grał rywal i jak się ten skład prezentuje na tle międzynarodowym. Za to, że wiesz kto jest ich trenerem, interesujesz się ich życiem i zarobkami. Za to, że oglądałeś prawdopodobnie ich mecz i emocjonuejsz sie (nota bene w przestrzeni publicznej) jego przebiegiem, analizując otoczenie, o którym zapewne też coś wiesz, zatem rownież Ciebyie ono interesuje, tym samym dając podstawę by ładowano Ciebie kolejnymi przekazami na ten temat, co wygeneruje konieczność zatrudnienia większego sztabu jeszcze lepiej płatnych ludzi.

Wiesz - na Youtube pełno jest filmów pokazujących jak jeden idiota kopie drugiego po jajach. Milionowe odsłony, tysiące dolarów zarobku dla "gwiazd" i nikt nie zadaje pytania "za co?". Czemu się więc tutaj dziwisz?

Ja jednak Ci odpowiem za co. Otóż za powszechne znieważenie jakości na rzecz bylejakości. Za to właśnie płacimy w McDacku pakując w siebie niestrawne coś, co oni nazywają jedzeniem; za to płacimy w tv oglądając niestrawne przekazy, które oni nazywają informacjami. A skoro Ty tworzysz popyt - Oni tworzą podaż i zatrudniają aktorów do jej realizacji. I tym aktorom płacą. Przestań się interesować i poruszać ten temat, zainteresuj się żeglarstwem sportowym, a rynek zareaguje.

zenek

Wysłany: 2019-04-01, 21:37    [Cytuj]

Zapewne w dużym stopniu masz Wiktor racje, ale w jednym się pomyliłeś-meczu nie oglądałem. W którymś serwisie informacyjnym ta wiadomość się pojawiła i stąd moja wiedza o wyniku. A co do składów to podobna sprawa. Wystarczy włączyć jakiś portal informacyjny i czy chcesz czy nie jesteś informowany gdzie, kto i dlaczego.

~Emill`76

Wysłany: 2019-04-01, 21:42    [Cytuj]

zenek napisał/a:
Zapewne w dużym stopniu masz Wiktor racje, ale w jednym się pomyliłeś-meczu nie oglądałem. W którymś serwisie informacyjnym ta wiadomość się pojawiła i stąd moja wiedza o wyniku. A co do składów to podobna sprawa. Wystarczy włączyć jakiś portal informacyjny i czy chcesz czy nie jesteś informowany gdzie, kto i dlaczego.

Zenku, jaka liga ... tacy zawodnicy ;-) Fakt, że Peszko czy Błaszczykowski to "emeryci" w konfrontacji z ligą niemiecką czy niemiecką . Jednego po ostatnim meczu , nie można im jednak odmówić - waleczności i zaangażowania . To pozwala nieraz i "emerytom" wspiąć sie na wyżyny i pokazać coś w naprawdę niezłym stylu. Ten mecz naprawdę dało się oglądać .. 8-)

~plitkin
Stangret

Wysłany: 2019-04-01, 21:46    [Cytuj]

zenek napisał/a:

No widzisz: nie oglądałeś, a temat wałkujesz, informacje w tym temacie przyjmujesz, zapamiętujesz, przetwarzasz, analizujesz i punlikujesz swoje przemyślenia. Dlatego oni zarabiają tyle kasy. Proste. W tych czasach jakość odbioru się nie liczy, liczy się sam fakt i ilość. Ba, negatywne emocje są jeszcze lepsze niż pozytywne, bo przyciągnąleś swoim wpisem kolejnego zainteresowanego - mnie: totalnego laika piłkarskiego. Żaden fan by tego nie zrobił gdyby opisywał gdzieś jak zajefajny był mecz i jak super zagrała jakąś drużyną. Chłopaki mają kasę dzięki Tobie, Zenku. :) Niech się dzielą ;)

zenek

Wysłany: 2019-04-01, 22:03    [Cytuj]

plitkin napisał/a:
Chłopaki mają kasę dzięki Tobie, Zenku. :) Niech się dzielą ;)
Nic z tego! Więcej nie napiszę. Nie zamierzam patałachów "sponsorować" :mrgreen: !

~Sławek
Sławek

Wysłany: 2019-04-02, 14:46    [Cytuj]

zenek napisał/a:
plitkin napisał/a:
Chłopaki mają kasę dzięki Tobie, Zenku. :) Niech się dzielą ;)
Nic z tego! Więcej nie napiszę. Nie zamierzam patałachów "sponsorować" :mrgreen: !

Polska kopana to równia pochyła, gdzie na końcu jest szambo i tak po pewnym czasie utopi się we własnym smrodzie. Wisle tez nie wróże długiego odrodzenia. Bandyci na to nie pozwolą, zreszta już znowu wywieszają swoje flagi na stadionie. teraz to tylko samobójca lub kompletny maniak inwestuje w kluby. Ekstraklasa to jest liga, gdzie grają amatorzy ,są zarządzani przez amatorów , a na trybunach i częściowo w klubach rządzą bandyci, wróć patrioci. Położyli już Widzew, ŁKS, Ruch, Zawiszę i GKS i prawie Wisłę. Ona co prawda uciekła ze stryczka, ale szafot dalej czeka.

Sławek

[ ODPOWIEDZ ]