FORUM.mazury.info.pl - Absolutnie wszystko o Mazurach

Forum MAZURY.INFO.PL Strona Główna Forum MAZURY.INFO.PL
założone 15 maja 2008r.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ostrzeżenie przed firmą czarterową
Autor Wiadomość
robertkk

Wysłany: 2016-06-28, 12:57   Ostrzeżenie przed firmą czarterową [Cytuj]

AdminEdit:
Wydzielone z: http://forum.mazury.info.pl/viewtopic.php?t=13843

Usunięto nazwę firmy nie współpracującej z naszym portalem.

Witam,
Chciałbym podzielić się odczuciami po czarterowe Jachtu Hornet 29,Luxus- niby,
Nie zawsze atrakcyjna cena stanowi wyznacznik jakości, ale w tym przypadku można by rzec że cena adekwatna do jakości.(250zł)w czerwcu.
Opis:
Pierwszy dzień umówiony na telefon od Bosmana o możliwości czarteru w godzinach porannych czekam w domu do ostatniej chwili nie dzwoni,choć miał,nie mam pojęcia co się dzieje, dzwonie otrzymuje info iż jacht będzie gotowy o 17!!!! Szok a miałbyć od rana?ale ok , mówię że w umowie mam godzinę 16 na co otrzymuje odpowiedź o opóźnieniu wynikającym z późnego odbioru przez poprzednią załogę (fuck,co mnie to interesuje) już się zaczyna pomyślałem, przyjeżdżam o umówionej godzinie dzwoniąc wcześniej że dojeżdżamy i słyszę to poczekajcie chwile bo.....coś tam (drugi fuck), sorry umawiamy się na godzinę konkretną a Bosmana brak,(powinien już czekać nie wspomnę o naprawach ewentualnych) ja i rodzinka dzieci -czekamy ,przyjeżdża "Bosman" proponuje odbiór jachtu, zaczynam sprawdzać jacht który wygląda jakby powrócił z dłuugiego rejsu, fały ledwie zipią ogólnie stan przechodzony, ale ok ciesze się że wypłyniemy choć gdziekolwiek aby z portu, zonk,pseudo bosman informuje mnie ze musi zmienić talię od masztu (pomimo tego że jacht zdany o godzinie 14 czeka w porcie,informacje dostałem od niego samego) trzeci fuck,znów godzina czekania dzieciaki z żoną poszli na plac zabaw, weszliśmy na jacht 18:30,i...ok super relaks,-A Tu NIE NIE, okazało się że pompa od wody pitnej nie działa (nie można było sprawdzić?wcześniej jak był w porcie ?) lodówka -nie działa!!!, dzwonie otrzymuje info iż jutro rano o 8 przyjedzie Bosman i wymieni pompę, 9:40 przyjechał z elektrykiem od lodówki, pompa wymieniona lodówka raczej nie działa, trudno płyniemy bo już 10:30 kolejnego dnia, pełna irytacja, wypływam na silniku z portu [ocenzurowano] -Giżycko, silnik pracuje może 5min. Stawiam żagle płyniemy, jest to co chciałem, jezioro cisza, wiatr i rodzinka, pijemy herbatkę, o może zatrzymamy się na obiadek tu, córka pokazuje zatoczkę, ok zrzucam żagle, stoję na jeziorko z uśmiechem sięgam po linkę od silnika ciągne zapalił uff, ups zgasł, i tak w koło, dryfujemy bo jednak wieje z 3 b.,w końcu znalazłem patent dodając gaz, zapalił,myślę ok da się płynąć,włączam delikatnie bieg przód gaśnie.(fuck-przy zdawaniu jachtu okazało się że bosman naprawiał silnik przed naszym czarterem -niby) Dopływem na pagajach. I tak przy wejściu do portu i wyjściu (fuck.przygoda przypomniało mi się jak omegą w latach 90 pokonywałem cały szlak na pagajach)ale jednostka taka jak ta to istna walka o życie na wodzie, aha dodam iż w ofercie jasno wynika że jak masz dzieci poinformuj wcześniej w celu doboru kamizelek, pisze ze będą dzieci w takim wieku i o takiej wadze, dzwoni do mnie bosman ze nie ma kamizelek bo przed nami wypłynął rejs z dziećmi (fuck,co mnie to obchodzi),Pan zadzwoni jutro to może coś znajdę mówi Bosman,(w załączniku zdjęcia kamizelek znalezionych na "jachcie"), dzwonie- witam mówię, czy znalazł Pan kamizelki? Odpowiedź -tak ,mam od znajomego ale trzeba za nie zapłacić 10zł za dobę !!! (kolejny fuck) to po co piszecie w ofercie ze macie, to może wynajmujecie jacht bez żagli? A za żagle dodatkowa opłata, pytam.Cisza. wspomnę jeszcze o wyposażeniu comfort - lodówka -chwilowo nie działająca a w przechyle otwierająca się i cała zawartość (bo choć nie chłodziła to musiałem gdzieś upchnąć jakieś produkty)wylatywała na podłogę podczas przechyłu,żenuła,kolejną niespodzianką okazało się NIESZCZELNA pięta masztu co powodowało że deszcz padający na zewnątrz przeciekał !!! przez dach na skrzunke mieczową czyli tzw stół,fajnie było podczas deszczu pograć z dziećmi w gry pod parasolem hahah, Po powrocie pisze do Pana Krzysztofa o problemie, jakości obsługi,i otrzymuje wiadomość iż to nie On pływa na jachtach a za stan odpowiedzialni są użytkownicy-rece mi opadły, spytałem czy w związku z tymi bonusami i odbiorem ludzi o 10:30 kolejnego dnia brakiem silnika itd.przewiduje jakaś rekompensatę, zaproponował zniżkę kilku procent przy następnym czarterze -istny mistrz marketingu, uśmiałem się srodze, także PRZESTRZEGAM przed czarterem w tej firmie.

kapok hornet 29.JPG
Plik ściągnięto 71 raz(y) 91,55 KB

Ostatnio zmieniony przez mazury.info.pl 2016-06-30, 00:01, w całości zmieniany 4 razy  

mazury.info.pl
Administrator
pies ogrodnika

Wysłany: 2016-06-28, 13:27    [Cytuj]

robertkk. Tej firmy nie ma w ofercie naszego portalu.

http://mazury.info.pl/czartery

Oznacza to ni mniej ni więcej, że nie polecamy korzystania z jej usług użytkownikom naszego portalu. W portalu mazury.info.pl staramy się mieć wyselekcjonowaną ofertę, dlatego firmy nie spełniające odpowiednich standardów nie mogą mieć u nas swojej reklamy.

Jednocześnie nie czujemy się w obowiązku pomagać w jakikolwiek sposób użytkownikom konkurencyjnych portali, w których oferta powyższej firmy się znajduje.

Jeżeli rezerwujesz jacht poza naszym portalem, to również tam reklamuj źle zrealizowaną usługę. Nie mają forum? Nic dziwnego.

W przyszłości sugerujemy korzystanie z firm wymienionych na tej liście:
http://mazury.info.pl/czartery

Oferty sprawdzone pod względem wiarygodności są bez oznaczeń. Oferty firm, które są z nami dopiero pierwszy sezon (więc nie mieliśmy szansy na ocenę wiarygodności są oznaczone czerwoną strzałką NEW).

Nie jesteś jedyny, który czuje się oszukany w tym sezonie:
http://forum.mazury.info.pl/viewtopic.php?t=15559

A tu przykład jak działamy:
http://forum.mazury.info.pl/viewtopic.php?t=15514

PS. Ogromna prośba na koniec. Nie publikuj tego samego w kilku miejscach na forum, gdyż cenimy tutaj porządek. Pozostałe trzy Twoje posty na ten sam temat w różnych wątkach zostały usunięte.

prezes0gucior0

Wysłany: 2016-06-29, 17:59   Re: Ostrzeżenie przed firmą czarterową [Cytuj]

Sam napisałeś: "
Chciałbym podzielić się odczuciami po czarterowe Jachtu Hornet 29,Luxus- niby,
Nie zawsze atrakcyjna cena stanowi wyznacznik jakości,ALE W TYM PRZYPADKU MOŻNA BY RZEC, ŻE CENA ADEKWATNA DO JAKOŚCI. (250 ZŁ) W CZERWCU."

Nie chciałbym bronić ani właściciela, ani nikogo związanego z tę firmą, ale wytłumacz mi, czego spodziewałeś się po tak atrakcyjnej cenie czarteru jachtu Hornet 29, który jest przeznaczony na 10 osób?? Przecież to nie była jak mniemam oferta last minte, tylko normalna cena czarteru. Gdybyś chciał mieć normalne i spokojne wakacje, to nie wynająłbyś takiej klasy jachtu za taką cenę. Można było się domyślić, że cena o ponad 100 zł niższa niż winnych firmach za ten jacht w danym terminie <czerwiec> może być czymś spowodowana... Przemyśl sobie, czego się spodziewałeś po takiej atrakcyjnej cenie i zastanów się, czy warto...

Pozdrawiam

<|piotrw

Wysłany: 2016-06-29, 23:20   Re: Ostrzeżenie przed firmą czarterową [Cytuj]

prezes0gucior0 napisał/a:
Nie chciałbym bronić ani właściciela, ani nikogo związanego z tę firmą,

Może dlatego, bo tu nie ma kogo bronić. Ktoś zaoferował konkretna usługę za konkretną cenę i jej nie wykonał, a jego klient zepsuł sobie urlop. Może tylko następnym razem skorzysta z ofert w portalu w ramach "nauczki".
Poza tym wiadomo co to za firma tak go potraktowała - [regulamin pkt II.5] ... . I cena nie ma tu nic do rzeczy - to chyba było poza głównym sezonem w ogóle.
Ostatnio zmieniony przez mazury.info.pl 2016-06-30, 00:00, w całości zmieniany 3 razy  

[ ODPOWIEDZ ]