FORUM.mazury.info.pl - Absolutnie wszystko o Mazurach

Forum MAZURY.INFO.PL Strona Główna Forum MAZURY.INFO.PL
założone 15 maja 2008r.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Belbot czarter
Autor Wiadomość
JerzyZeglarz

Wysłany: 2016-06-06, 00:25    [Cytuj]

pough napisał/a:
Będzie Pan zadowolooooony... :-D

No i jestem zadowoloooony!

Wszystko sie udalo elegancko! Jacht (Bingo 930) sprawny w bardzo dobrym stanie, chodzi dobrze, obsluga mila. Co tu duzo pisac - powtorka bedzie taka sama, rejs sie udal, pogoda byla super, komary tez dopisaly ;-)

Aha, no i pozdrowienia dla Tosi z rodzicami - w Natangi spedzilismy bardzo mily wieczor.

Jarek Kordalews

Wysłany: 2016-08-09, 08:01    [Cytuj]

Piotr AT napisał/a:
Dodam jeszcze tylko, że w trakcie przekazywania jachtu przed rejsem poznajesz go od rufy do dziobu i jesteś informowany bardzo szczegółowo o sposobie obsługi poszczególnych elementów (począwszy od silnika, poprzez osługę żagli, kończąc na prawidłowej obsłudze lodówki). Na każde zadane przez Ciebie pytanie uzyskasz fachową i rzeczową odpowiedź, więc nie bój się pytać. Po takim przejęciu jachtu nie będziesz miał "stresa" w trakcie rejsu.

Właśnie wróciłem z tygodniowego rejsu jachtem Bolero 805 od Bełbota. Potwierdzam przewijające się tu opinie.

Jacht był doskonale przygotowany technicznie. Wszystko jest bardzo dobrze przemyślane (nawet drobiazgi typu zawleczki, szekle itd) żeby umożliwić sprawną obsługę jachtu praktycznie jednoosobowo. bardzo dobre własności nautyczne jachtu Bolero. Słucha steru i można powiedzieć, że sam się prowadzi.

Wyposażenie hotelowe schludne. Brakowało nam tylko radia, którego akurat nie było na naszej jednostce, a przydałoby się do słuchania Sznuka w Giżycku :).

Obsługa w porcie wyjątkowo miła i kulturalna.

Polecam tego czarteruącego .
Pozdrawiam
Jarek

~piotr H

Wysłany: 2016-08-09, 22:32    [Cytuj]

niestety czasami zdarzaja sie trudni klienci: na poczatku tygodnia stal duzy jacht nr 9 Belbot obok nas wKeji wegorzewo, a panowie z wygolonymi glowywi pili na okraglo glosno wymiotujac do wody w nocy a i wdzien.. :evil:

pozdrowienia

Piotr H
Ostatnio zmieniony przez piotr H 2016-08-09, 22:35, w całości zmieniany 1 raz  

~Świerszcz

Wysłany: 2016-08-10, 09:16    [Cytuj]

Ci dzielni chłopcy , z zadbanymi głowami , karmili ryby...

Nie można tak napisać? ;-)

mazury.info.pl
Administrator
pies ogrodnika

Wysłany: 2016-08-10, 09:19    [Cytuj]

piotr H napisał/a:
niestety czasami zdarzaja sie trudni klienci: na poczatku tygodnia stal duzy jacht nr 9 Belbot obok nas wKeji wegorzewo, a panowie z wygolonymi glowywi pili na okraglo glosno wymiotujac do wody w nocy a i wdzien.. :evil:

pozdrowienia

Piotr H

To zarzut dla firmy?

~piotr H

Wysłany: 2016-08-10, 09:48    [Cytuj]

Naturalnie ze nie, :-P bardziej info dla Firmy komu sie wynajmuje :-( bo pewnie w podswiadomosci kilkudziesieciu osob ktore w nocy rykami wymiotujacych dzentelmenow budzone byly. a o poranku musialy obserwowyc ponow kladzacych sie na brzuchu na keji i dalej wymotujacych.....pozostanie mimowolne skojarzenia z designem lodzi belbot :-/

pozdrowienia
Piotr H

mazury.info.pl
Administrator
pies ogrodnika

Wysłany: 2016-08-10, 10:01    [Cytuj]

Nie każdy ma inteligencję wypisaną na twarzy. Poza tym w dobie rezerwacji internetowych niewiele firma ma do powiedzenia. ;-)

jaNO

Wysłany: 2018-09-19, 15:40    [Cytuj]

W miniony weekend czarterowaliśmy 5 jachtów.
I jedyne słowo , które ciśnie mi się na usta to "zdumiewające"
Tak przygotowanych jachtów do pływania w czarterze, z tak przemyślanymi szczególikami, z tak doskonale wykonanymi elementami , tak cudownie żeglujących w życiu nie spotkałem.
Szacunek wielki

~Emill`76

Wysłany: 2018-09-19, 18:49    [Cytuj]

jaNO napisał/a:
Tak przygotowanych jachtów do pływania w czarterze, z tak przemyślanymi szczególikami, z tak doskonale wykonanymi elementami , tak cudownie żeglujących w życiu nie spotkałem.
Szacunek wielki

To fakt. Jachty bardzo dopracowane - szczególnie pod kątem nautyki . Źle skrojonych żagli, czy luźnych want nie uświadczysz . Spotkać za to mozna , wiele ciekawych patentów opracowanych przez Pana Bełbota - jak choćby system podnoszenia ciężkiego miecza ( linka na bębnie ) . Co ciekawe i co zauważam ....że nie spotkałem na szlaku jachtu Bełbota, który żeglowałby z łopotającymi żaglami , czy ze zwisającym w banan sztagiem - gdy maszt położony . Wniosek jest jeden - klienci tej firmy to w dużym udziale doświadczeni, świadomi żeglarze...

<|węzełek

Wysłany: 2018-09-20, 08:30    [Cytuj]

Emill`76 napisał/a:
jaNO napisał/a:
Szacunek wielki

To fakt. Jachty bardzo dopracowane - szczególnie pod kątem nautyki . Źle skrojonych żagli, czy luźnych want nie uświadczysz . Spotkać za to mozna , wiele ciekawych patentów opracowanych przez Pana Bełbota - jak choćby system podnoszenia ciężkiego miecza ( linka na bębnie ) . Co ciekawe i co zauważam ....że nie spotkałem na szlaku jachtu Bełbota, który żeglowałby z łopotającymi żaglami , czy ze zwisającym w banan sztagiem - gdy maszt położony . Wniosek jest jeden - klienci tej firmy to w dużym udziale doświadczeni, świadomi żeglarze...

Potwierdzam, do tego kontakt z tak miłą rodziną, wszystko zawsze wyjaśnią, zawsze służą dośiwadczeniem i ppmocą.

[ ODPOWIEDZ ]