FORUM.mazury.info.pl - Absolutnie wszystko o Mazurach

Forum MAZURY.INFO.PL Strona Główna Forum MAZURY.INFO.PL
założone 15 maja 2008r.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: pough
2015-11-27, 16:13
Jakie okna kupić ?
Autor Wiadomość
dudmar90

Wysłany: 2015-11-27, 16:01   Jakie okna kupić ? [Cytuj]

Stoję przed sporym dylematem jakiego rodzaju okna pcv wybrać do mojego nowego domu. Jak wiecie w internecie jest dużo opinii i przeważnie dużo ważnych informacji na ten temat, kilka osób poleciło żeby zgłaszać się bezpośrednio do sprawdzonych sprzedawców. Chciałbym się was poradzić (najlepiej osoby doświadczone) jakie okna wybrać, a jeszcze dokładniej z jakiego materiału i proszę o wasze wskazówki odnośnie producentów.

Pilnie potrzebuję zgodnie z wstępnym planem 20 okien różnych rozmiarów. Dom dwukontygnacyjny będzie budowany według systemu gospodarczego. Szukam okien, jakie to wytrzymają wiele lat bo dom będzie w zamierzeniu dla kilku pokoleń.

Jakie okna spełnią takie wymagania ? Czy pcv, czy może drewniane ? Czy są jakieś ważne firmy, które możecie mi polecić , ewentualnie same namiary na dobrych sprzedawców lub montażystów blisko Szczecina. Czego unikać i na co zwracać uwagę podczas wyboru i montażu okien. Wszelkie wskazówki mile widziane. Rozmawiałem także kilka dni temu z jedną z firm z moich okolic i polecili mi [spam], co o tym myślicie ?
Ostatnio zmieniony przez extant 2015-11-27, 16:06, w całości zmieniany 1 raz  

mazury.info.pl
Administrator
pies ogrodnika

Wysłany: 2015-11-27, 16:29   Re: Jakie okna kupić ? [Cytuj]

dudmar90 napisał/a:
Rozmawiałem także kilka dni temu z jedną z firm z moich okolic i polecili mi [spam], co o tym myślicie ?

Myślę, że tzw. marketing szeptany na tym forum nie przejdzie... a za mnożenie fikcyjnych użytkowników w tym celu otrzymujesz bana na tym i na drugim koncie:
http://forum.mazury.info.pl/viewtopic.php?t=14343

PS. Umieszczanie w swoim profilu linku do strony firmy, którą się następnie (krypto)reklamuje w pierwszej wiadomości jest przejawem ignorancji lub po prostu głupoty :-P

[ ODPOWIEDZ ]