FORUM.mazury.info.pl - Absolutnie wszystko o Mazurach

Forum MAZURY.INFO.PL Strona Główna Forum MAZURY.INFO.PL
założone 15 maja 2008r.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
KOCHANE ŻEGLARKI! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!
Autor Wiadomość
~plitkin
Stangret

Wysłany: 2010-03-08, 11:10   KOCHANE ŻEGLARKI! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! [Cytuj]

Kochane Dziewczyny, Dziewczynki, Kobiety!
Chciałbym złożyć wam najserdeczniejsze życzenia z okazji DNIA KOBIET!

Od zawsze ten dzień był świętem również dla nas: tego dnia robimy wszystko o czym zapominamy na codzień, staramy się jak możemy, często niezdarnie, by okazać Wam wdzięczność za to, że jesteście obok.
Na codzień znajdujemy sobie milion wymówek: praca, piwo, komputer, koledzy, poker i td. by nie okazać Wam swoich uczuć, a wy dzielnie to wszystko znosicie i udajecie, że tak poprostu jest. Dziękuje wam za to! Dziekuję za zrozumienie - jesteście silniejsze, piękniejsze i ważniejsze od nas! Niezależnie od tego czy udajemy "macho" czy uciekamy pod pantofla - bez Was, kochane Kobiety, nie możemy żyć. Życzę wam tego, byście widziały w nas swoich bohaterów przez cały rok, a nie tylko dzisiaj, byście czuły się kochane i ważne, byście przymykały oko na nasze męskie "gry", byście dostały dzisiaj taki zastrzyk POZYTYWU, żeby starczyło na cały rok. My, faceci, zapominamy wam czasem okazać swoje uczucia, bo "twardym trza być", ale całe nasze życie kręci się wokół Was! Pamiętajcie o tym zawsze!

Wszystkiego najlepszego z okazji 8 marca - dnia KOBIET!

Długo myślałem czym zaskoczyć nasze dziewczyny w biurze! Przypomniałem sobie dzieciństwo - jak to chłopaki przed 8 marca zrzucali się po pare groszy na jakieś cukierki dla dziewczyn i zawsze robili coś samodzielnie dla nich - a to ciasto w domu z mamą, a to jakiś fajny plakat na lekcjach. Dziewczyny tego dnia były zawsze dumne z nas, nawet wybaczały co niektórym wszystkie okazywane wcześniej oznaki uwagi: omal nie urwanych warkoczy, pinezek na krzesłach i myszy w neseserach! W związku z tym męczyłem się pół nocy i zrobiłem naszym dziewczynom fajne bułeczki, których nie robiłem sam już z 15 lat! :) Jade do biura i niech tylko spróbują nie zjeść - mam w zanadżu szczura gotowego skoczyć do torebki jakby co!

"Vatruszki"

(P.S.: malkotenci, przeciwnicy "komunistycznych" świąt, szukający sobie wymówki byle by nie kupić dzisiaj kwiatka są proszeni o zahowanie ciszy lub wyrażenie ewentualnych pretensji do mnie na PW).

DAREK_WYSZKÓW

Wysłany: 2010-03-08, 11:31    [Cytuj]

Plitkin //
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na codzień znajdujemy sobie milion wymówek: praca, piwo, komputer, koledzy, poker i td.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

i ŻAGLE

:-) DAREK

~familiant

Wysłany: 2010-03-08, 11:38   Re: KOCHANE ŻEGLARKI! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! [Cytuj]

plitkin napisał/a:
malkotenci, przeciwnicy "komunistycznych" świąt,.

A od kiedy jest to komunistyczne święto? http://pl.wikipedia.org/wiki/Dzie%C5%84_Kobiet

~familiant

Wysłany: 2010-03-08, 11:39   Re: KOCHANE ŻEGLARKI! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! [Cytuj]

plitkin napisał/a:
malkotenci, przeciwnicy "komunistycznych" świąt,.

A od kiedy jest to komunistyczne święto? http://pl.wikipedia.org/wiki/Dzie%C5%84_Kobiet

~plitkin
Stangret

Wysłany: 2010-03-08, 11:45    [Cytuj]

Na szczęście nie jest i nigdy nie było. Czasem tylko w wyobraźni malkotentów. Ale nie o tym dzisiaj! :)

mazury.info.pl
Administrator
pies ogrodnika

Wysłany: 2010-03-08, 16:29    [Cytuj]

Załoga serwisu mazury.info.pl dołącza się do życzeń Płetwali...

~Pajki
Karol Pajka

Wysłany: 2010-03-08, 16:37    [Cytuj]

To i ja się dołączę:

Wszystkim żeglarkom i żaglówkom najlepsze życzenia z okazji 8 marca.
Aby dzień kobiet dla waszych żeglarzy trwał 365 dni.
Wszystkiego najlepszego!

pozdrowienia

adasko767

Wysłany: 2010-03-08, 16:59    [Cytuj]

oczywiscie wszystkiego najlepszego z dalekiej islandii. :-P

~Margarita

Pomogła: 22 razy
Wysłany: 2010-03-08, 20:27    [Cytuj]

Oj, widzę, że nie ma dziś innych Pań na forum, więc pozwolę sobie w ich imieniu : dziewczyn, dziewczynek i kobiet :lol: podziekować za tak sympatyczne, ciasteczkowe i widowiskowe życzenia!!!

Cytat:

Myślę, ze wszystkie Dziewczyny i Panie się ze mną zgodzą, że tego właśnie i sobie , i Wam, Panowie, BARDZO życzymy :mrgreen:

P.S. Mam nadzieję, ze wypieki plitkina smakowały - nie mogło być inaczej! ;-)
P.P.S. Chłopaki, Płetwale, doceniamy, doceniamy, a teraz ubierajcie się szybciutko, bo zmarzniecie :roll:
Ostatnio zmieniony przez Margarita 2010-03-08, 20:31, w całości zmieniany 5 razy  

balti

Pomogła: 11 razy
Wysłany: 2010-03-08, 21:17    [Cytuj]

Margarita napisał/a:

Cytat:

tego właśnie i sobie , i Wam, Panowie, BARDZO życzymy :mrgreen:

o to to to ...! :-D

[ ODPOWIEDZ ]