FORUM.mazury.info.pl - Absolutnie wszystko o Mazurach

Forum MAZURY.INFO.PL Strona Główna Forum MAZURY.INFO.PL
założone 15 maja 2008r.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PILNE! Braci żeglarska, pomóż!
Autor Wiadomość
elegancka.talia

Wysłany: 2012-07-01, 15:28   PILNE! Braci żeglarska, pomóż! [Cytuj]

Ahoj żeglarze! Nie odzywałam się jakiś czas, bo głowę moją i mojej rodziny zaprzątnęła pewna sprawa, którą chciałabym się z Wami podzielić - być może znajdą się wśród braci żeglarskiej chętni do pomocy.

A mianowicie...

Poszukuję wsparcia dla mojego szwagra (Daniel Stymelski), u którego został zdiagnozowany glejak wielopostaciowy mózgu (rak mózgu). 26 czerwca 2012 (parę dni temu) miał drugą już operację w Niemczech, jednakże lekarze ostrzegają, że mogła być to ostatnia. Ostatnią, bardzo realną nadzieją jest terapia u dr. Burzynskiego w Stanach Zjednoczonych, na którą zbieramy środki. Wciąż czekamy na przyłączenie do jednej z polskich fundacji, jednakże nie chcemy tracić czasu. Powstała oficjalna (wciąż ulepszana) strona Daniela, na której znajdziecie więcej informacji, na jego temat i jego choroby. Każdy grosik jest dla niego teraz bardzo ważny!

Tutaj znajdziecie krótką prezentację, na temat Daniela: Pomóż Danielowi Stymelskiemu w walce z rakiem mózgu!

Strona: www.daniel-stymelski.com (w trzech językach)

Możecie również zapoznać się z jego profilem na gofundme (zostaliśmy tam już pozytywne zweryfikowani i zbieramy środki na jego terapię) - http://www.gofundme.com/beat-daniels-brain-cancer

PROSIMY O WSPARCIE!

PS. Proszę śmiało kierować wszelkie pytania - chętnie odpowiem i udzielę więcej informacji (na stronie Daniela jest Księga Gości - zapraszam do wpisywania się!)

[ ODPOWIEDZ ]