FORUM.mazury.info.pl - Absolutnie wszystko o Mazurach

Forum MAZURY.INFO.PL Strona Główna Forum MAZURY.INFO.PL
założone 15 maja 2008r.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: pough
2014-03-27, 18:49
Drugie Wielkie Jesienne Regaty Forumowe mazury.info.pl
Autor Wiadomość
Marulka
[Usunięty]

Wysłany: 2011-09-13, 16:55    [Cytuj]

Ma się rozumieć!

~szg

Wysłany: 2011-09-13, 17:01    [Cytuj]

Fajna impreza wyszła! :mrgreen: Gratuluję organizatorom świetnej organizacji i uczestnikom świetnej zabawy :lol: :lol: :lol: :lol: .

jaros67

Wysłany: 2011-09-13, 19:49    [Cytuj]

Witam wszystkich.
Jestem nowym użytkownikiem forum , ale parę osób już zdążyłem poznać .
Byłem na jesiennych regatach ( na razie jako załogant ), może na następnych regatach wezmę swoja łódkę ... .
Dziękuje za miłe towarzystwo i miłe przyjęcie . Impreza była super , zarówno na wodzie jak i póżniej .
Dziękuję również Margaricie za przyjęcie w piątek i wspaniały poczęstunek .
Mam nadzieję ,że za każdym kolejnym razem będzie tak fajnie i jeszcze lepiej .
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów .

pough
gorszego sortu

Wysłany: 2011-09-13, 20:01    [Cytuj]

Jaros witaj na forum. Liczę na więcej spotkań na Mazurach. :-D

zenek

Wysłany: 2011-09-13, 20:14    [Cytuj]

Bardzo dziękuję wszystkim za podziękowania dla mnie i Danusi. Zauważcie jednak, iż ja byłem jedynie koordynatorem organizacji i przeprowadzenia regat oraz imprezy po regatowej. Coś tam z Danusią zrobiliśmy ale podziękowania należą się też innym. Tak więc jeszcze raz dziękuję w imieniu swoim i wszystkich uczestników Beacie i Bogdanowi, Adamowi, Arturowi, Jurkowi, Robertowi, Sławkowi, Tomkowi i Waldkowi. Pozdrawiam :-D .
Ostatnio zmieniony przez zenek 2011-09-16, 18:05, w całości zmieniany 1 raz  

Bodo
[Usunięty]

Wysłany: 2011-09-13, 20:19    [Cytuj]

Zenek... nie bądź taki skromny.... to Ty wszystko zorganizowałeś i to Ty wziąłeś odpowiedzialność za to...... :-D ... więc teraz pij piwo, którego nawarzyłeś..... :mrgreen: :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez Bodo 2011-09-13, 20:19, w całości zmieniany 1 raz  

zenek

Wysłany: 2011-09-13, 20:27    [Cytuj]

Bodziu w pewnym sensie masz rację ale kilka osób również się przy tym napracowało, w tym Ty i Beata, także podziękowania należą się nie tylko mnie i Danusi, aczkolwiek przyjmujemy je z dużą radością i satysfakcją :-D . Dziękujemy i pozdrawiam

~Margarita

Pomogła: 22 razy
Wysłany: 2011-09-13, 21:04    [Cytuj]

No, nie minęło 3 godz. , a już ogłądnęłam wszystkie zdjęcia :mrgreen:
Są śwetne, no, może filmik Artura był może zbyt późno robiony, bo już zmęczenie uczestników dawało o sobie znać :-P ;-)

Zenek, Marek, Artur, Zuza i Grażynka, dzięki, że uwieczniliście tę naszą, momentami nierówną walkę :lol:

Ja to nawet nie pomyślałam o aparacie, tak byłam zestresowana regatami :shock:
Ostatnio zmieniony przez Margarita 2011-09-13, 22:47, w całości zmieniany 1 raz  

niutka

Pomogła: 10 razy
Wysłany: 2011-09-13, 23:34    [Cytuj]

To skoro już tak wszyscy sobie podziękowliście w tę i z powrotem, i jeszcze raz,i znowu :roll: , to ja oprócz gratulacji dla zenka i pough chciałam szczególnie pogratulować Kadetowi Omedze i jego drużynie. Bo to nie lada wyczyn pojawić się pierwszy raz na regatach i od razu zająć takie miejsce. Serdeczne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!I w związku z tym, mam już faworyta wiosennych regat. :-)

<|Kilo

Wysłany: 2011-09-14, 08:50    [Cytuj]

Nie wszyscy.
Ja właśnie docieram z czasem do e rzeczywistości i dołączam do masowych podziękowań i gratulacji.
Zarówno o organizatorach i uczestnikach, imprezie głównej i gościnnym powitaniu w pierwszym dniu, prawie wszystko w zasadzie zostało powiedziane i wszyscy wymienieni. Co tu dodać?

Gratuluję organizatorom pomysłu ze Złotą Żaglówką :mrgreen: Jest co postawić w pokoju i wspominać do wiosny.

Smalec jest "ulotny" i na telewizor się nie nadaje, ... nie uwierzycie ale swój wiosenny do dzisiaj trzymam w lodówce (pamiętacie? dieta). Jest oryginałem i unikatem bo wszyscy zapewne swoje zjedli. Ciekawe jaką by osiągnął cenę na licytacji np. na rzecz przyszłorocznej imprezy z dzieciakam z DD - może znajdzie się amator tego słynnego smakołyku Beaty?. Jest nadal zawekowany w oryginalnym słoiku z napisami z regat.

Cieszę się również, że mogliśmy z Agatą stać przy burcie załogi znamienitego Rycerza KadetaOmegi i wymienić w oba wieczory parę ważnych słów ... Na trasie wyścigu, szczególnie w okolicy mety, nie mieliśmy szansy nawet na kontakt wzrokowy :-(

A do tych z którymi mieliśmy ... MirekMors, Kemot, marekp odkuję się na Northmanie na monotypie ;-) .
Mirek Szpilek dziekuję za "gratulacje" :-D ... Różę wieźliśmy na koszu przez całe regaty.
Ostatnio zmieniony przez Kilo 2011-09-14, 08:53, w całości zmieniany 2 razy  

<|KadetOmega

Wysłany: 2011-09-14, 09:27    [Cytuj]

Kilo ten pomysl na licytacje smalcu jest niezly! W koncu to ofera dla tych co tylko slyszeli ale nie smakowali ;-) . Kiedy start?
Rowniez dzieki za rozmowy...wazne rozmowy (ze wszystkim uczestnikami oczywiscie tez :-> ) .Bede trzymal kciuki na Nortmanie!
Dziekuje calej mojej zalodze! Tym bardziej ze po tych regatach, stali sie pelnymi uczestikami tego forum :-> Takze Wszytkim ktorzy trzymali za mnie kciuki.
A zaglowka faktycznie stoi na telewizorze hehe.
Ostatnio zmieniony przez KadetOmega 2011-09-14, 09:58, w całości zmieniany 4 razy  

Czarna mamba

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2011-09-14, 21:56    [Cytuj]

Dziękuję kapitanie za miłe słowa :-)
Kilo - jestem przekonana że te różyczki przyniosły nam szczęście !

~Margarita

Pomogła: 22 razy
Wysłany: 2011-09-14, 23:56    [Cytuj]

Świetne zdjęcie, Grażynko!
Moje róże też pieknie sie trzymają, dzieki, Mirek :-D

<|Jurek P.

Wysłany: 2011-09-15, 00:13    [Cytuj]

Przyłączając się do podziękowań dla inicjatorów i organizatorów imprezy dziękuję wszystkim za pozwolenie załapania się na pudło(ze szczególnym wskazaniem na Barbarosę) i zabawę w w fantastycznym.... gronie.
Do podziękowań upoważniła mnie tez załoga "przygarniętej" w ostatniej chwili Cobry 33.
Pozdrawiamy.

<|Kilo

Wysłany: 2011-09-15, 08:13    [Cytuj]

KadetOmega napisał/a:
Kilo ten pomysł na licytacje smalcu jest niezly! W koncu to ofera dla tych co tylko slyszeli ale nie smakowali ;-) . Kiedy start?

Pewnie w weekend porobię zdjęcia do licytacji i zastanowię się jak to zorganizować.

A w zasadzie pewnie zastanowimy sie wspólnie w oddzielnym temacie. Mogła by to być licytacja nie tylko tego smalcu ale i innych rzeczy z przeznaczeniem na przyszłoroczny rejs dla dzieciaków z DD :mrgreen: .

Mam na przykład jakś historyczny, nieużywany silnik przyczepny i mogłbym go oddać. Jak dobrze poszukam to pewnie jeszcze coś odkopię. Pewnie kilka osób też coś znajdzie co mogło by być przeznaczone na ten cel.

No ale aby nie brnąć tu na manowce poruszymy to albo w temacie o rejsie z dzieciakami albo oddzielnej licytacji. Liczę, że coś podpowiecie :-D

~Barbarossa

Wysłany: 2011-09-15, 08:18    [Cytuj]

Jurku nie ma za co.... ale nie polecam się na przyszłość.... a tak wogule to płyneliśmy goniąc KadetOmega w przekonaniu że jesteśmy trzeci i tu nagle rozgrzmaił zonk... Jurek był przed nami.... ech... dobra łódka i sternik, chociaż trasy nie zgubił. :-)
Czkawke mam do dziś gdyż kolega taddy nie pozwala mi o niej zapomnieć

imersion

Wysłany: 2011-09-15, 10:41    [Cytuj]

czoboki napisał/a:

A właśnie, sternik drugiego jachtu (Nautinera) z banderką regat ze Sztynortu - ujawniać się mi tu :-D

Melduję się,
fakt z delikatnym opóźnieniem ;-)

Mimo, że od lat odwiedzam mazury.info.pl, to jest to mój pierwszy post na forum,
a więc po pierwsze, chciałem powitać Was wszystkich.

Po drugie, dziękuję Adminowi za banderkę, obiecuję nosić. Miło było poznać osobiście.

No i dzięki dla Marka, za polecenie ujawnienia się ;-)

Oczywiście gratuluję, jak widzę udanej imprezy.

pzdr
damian

<|KadetOmega

Wysłany: 2011-09-15, 19:50    [Cytuj]

Slawku powalczymy na wiosne - tym razem zakleje strumieniowke ;-) .
Jurek gratulacje raz jeszcze!
czoboki ciesze sie ze moja zalogantka ustrzelila Ciebie fotka z zaskoku :->

Zuza

Wysłany: 2011-09-16, 08:10   regaty [Cytuj]

Margarita napisał/a:

Zenek, Marek, Artur, Zuza i Grażynka, dzięki, że uwieczniliście tę naszą, momentami nierówną walkę :lol:
Ja to nawet nie pomyślałam o aparacie, tak byłam zestresowana regatami :shock:

Nie ma za co ;-)
Nie potrafię wstawic fotek na serwer....wiec muszą zostać na picassaweb.

Było strasznie fajnie :-) W tym roku już nie dam rady, ale w następnym pomyślę o regatach :-D Oprócz forumowych może np: Mamert Cup.... :-)
Chyba złapałam bakcyla ;-) Aż sama jestem zdziwiona :-)

[ ODPOWIEDZ ]