FORUM.mazury.info.pl - Absolutnie wszystko o Mazurach

Forum MAZURY.INFO.PL Strona Główna Forum MAZURY.INFO.PL
założone 15 maja 2008r.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Skuterowe wycieczki - sezon 2022
Autor Wiadomość
~darkor54

Wysłany: 2022-11-22, 23:08    [Cytuj]

mój post z 22:02 powinien zostać skasowany z uwagi na scalenie kilku postów z innym wątkiem

[ Komentarz dodany przez: pough: 2022-11-22, 23:13 ]
Został skasowany jako dublet...

funyo

Wysłany: 2022-11-23, 10:26    [Cytuj]

Tobo napisał/a:

...Nie ma dyskusji? – “był czas przywyknąć”, nie chcę w Twoim temacie tego ciągnąć, ale bycie biernym uczestnikiem forum ma swoje uzasadnione powody dla wielu ( także dla statystyk wyświetleń ;-) ). Więc róbmy swoje i nie patrzmy na brak dyskusji...

Bycie biernym użytkownikiem prowadzi do tego, że każdy tylko czyta, a nikt nie pisze, co w prostej linii prowadzi do całkowitego braku nowych tematów - forum zmienia się w archiwum.
Dla mnie najistotniejszą funkcją forum jest właśnie możliwość komunikacji i wymiany poglądów, a w przypadku tego tematu także motywacji do odwiedzania konkretnych miejsc. Ja znam jeziora niemal na pamięć i czasem brak mi pomysłu na konkretny kierunek kolejnej wycieczki - tu właśnie z pomocą mogą przyjść współforumowicze. A to ktoś napisze, że gdzieś tam coś widział, albo właśnie nie widział i to już może mnie popchnąć w konkretne miejsce. A tak, cóż, bywa, że zamiast płynąć gdzieś dalej, wyskoczę tylko na Niegocin, poszumię dla widowni na kładce i tyle. Nawet nie biorę aparatu.

~Rafał1960

Wysłany: 2022-11-23, 21:22    [Cytuj]

Weź skuter na przyczepkę i wiosną podjedź na Dejguny. Miejsce do slipu pewnie znajdziesz bez problemu.

Chciałbym zobaczyć co tracimy nie mając przekopu z Tajt za 1/10000 ceny Pętli Mazurskiej..

No i ten mostek na końcu zatoki Skanał.
Weź diax na akumulator i eksploruj wodę za mostkiem ;-)

~D@reC
D@reC

Wysłany: 2022-11-23, 22:28    [Cytuj]

Też przyłączam się do pochwał i podziękowań przedmówców robota 10/10 mam nadzieję, że zaskoczysz nas przez okres zimy innymi nieupublicznionymu jeszcze na forum wspaniałymi zdjęciami ,a które po części pozwolą jakoś dotrwać do przyszłego sezonu 🙂👍⛵...

mazury.info.pl
Administrator
pies ogrodnika

Wysłany: 2022-11-24, 00:14    [Cytuj]

Rafał1960 napisał/a:
Weź skuter na przyczepkę i wiosną podjedź na Dejguny.

Dejguny są w strefie ciszy (mam nadzieję, że nadal).

~melloon

Wysłany: 2022-11-24, 05:52    [Cytuj]

mazury.info.pl napisał/a:

"Pusty ruch" na forum generuje tylko koszty - nic więcej. Nie ma tu reklam, które potrzebowałyby tego ruchu.

To może gdzieś pomiędzy jakaś komercyjna fotka ? ;-)

Cytat:
Bycie biernym użytkownikiem prowadzi do tego, że każdy tylko czyta, a nikt nie pisze, co w prostej linii prowadzi do całkowitego braku nowych tematów - forum zmienia się w archiwum.

Racja, ale nie w tym temacie.
Ten wątek jest do podziwiania, nie do gadania. Zresztą momentami trudno by było, bo dosłownie widok zatyka :-)

Ja niestety nie podsunę pomysłu gdzie by tu płynąć - za słabo znam Mazury, a tam gdzie byłem to dla Was oklepane miejsca. I właśnie dlatego ten wątek jest dla mnie tak ważny.

~Rafał1960

Wysłany: 2022-11-24, 09:35    [Cytuj]

Pozaregionalne wędrówki Prema są podobnym wątkiem.
Funyo skuteruje a Prem wędruje. I nie zostawia śladu węglowego :-D

zenek

Wysłany: 2022-11-24, 11:13    [Cytuj]

Rafał1960 napisał/a:
I nie zostawia śladu węglowego :-D
No miałbym duże wątpliwości. A czym jest "napędzany" :-P ?

~Rafał1960

Wysłany: 2022-11-24, 15:58    [Cytuj]

Cząsteczka C2H5OH ma w sobie węgiel, więc coś w tym jest na rzeczy. :->

funyo

Wysłany: 2022-11-27, 20:26    [Cytuj]

D@reC napisał/a:
... mam nadzieję, że zaskoczysz nas przez okres zimy innymi nieupublicznionymu jeszcze na forum wspaniałymi zdjęciami ,a które po części pozwolą jakoś dotrwać do przyszłego sezonu 🙂👍⛵...

Na razie nie mam takich planów i nie ma też takiego tematu wspominkowego. Jeśli powstanie, to pewnie coś bym wrzucił ;-)

~D@reC
D@reC

Wysłany: 2022-11-27, 21:53    [Cytuj]

funyo napisał/a:
D@reC napisał/a:
... mam nadzieję, że zaskoczysz nas przez okres zimy innymi nieupublicznionymu jeszcze na forum wspaniałymi zdjęciami ,a które po części pozwolą jakoś dotrwać do przyszłego sezonu 🙂👍⛵...

Na razie nie mam takich planów i nie ma też takiego tematu wspominkowego. Jeśli powstanie, to pewnie coś bym wrzucił ;-)

Myślę, że jak w tym wątku wrzucisz w zimie jakieś fotki z twoich wypraw to raczej nikt pretensji miał nie będzie 🙂 a wręcz domniemuje ,ze przeciwnie każdego ucieszą twoje fotorelacje z niedalekiej przeszlosci🙂⛵👍

[ ODPOWIEDZ ]