FORUM.mazury.info.pl - Absolutnie wszystko o Mazurach

Forum MAZURY.INFO.PL Strona Główna Forum MAZURY.INFO.PL
założone 15 maja 2008r.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaka pianka do materaców?
Autor Wiadomość
<|MirekMors
MirekMors

Wysłany: 2016-04-11, 09:54    [Cytuj]

T35 jest akurat - nie za twarda. Grubość dobierz sam.

Nijekiej82

Wysłany: 2018-04-24, 09:04    [Cytuj]

Ja polecam też zobaczyć w hurtowni tapicerskiej np. [ spam!!!] mają tam bardzo dużo do wyboru.
Ostatnio zmieniony przez zenek 2018-04-24, 09:05, w całości zmieniany 1 raz  

~spellkast

Wysłany: 2022-09-21, 13:28    [Cytuj]

Pozwolę sobie wrócić do tematu pianek na materace, bo czeka mnie wymiana starych i szycie nowych. W moim Neshu jest bardzo nisko, dlatego wymyśliłem że noewe materace będą z pianki T35 5 cm + na wierzch 1 cm maty kokosowej i całość do obszycia. Co myślicie o takim rozwiązaniu? Może ktoś praktykował?

Bombel

Wysłany: 2022-09-21, 14:30    [Cytuj]

spellkast napisał/a:
Pozwolę sobie wrócić do tematu pianek na materace, bo czeka mnie wymiana starych i szycie nowych. W moim Neshu jest bardzo nisko, dlatego wymyśliłem że noewe materace będą z pianki T35 5 cm + na wierzch 1 cm maty kokosowej i całość do obszycia. Co myślicie o takim rozwiązaniu? Może ktoś praktykował?

Praktykował i zrezygnował. Zamiast maty kokosowej zastosowałem grubą siatkę plastikową pod materac z obszyciem. Wietrzenie zachowane. Ale ja mam 10 cm pianki T30.

~spellkast

Wysłany: 2022-09-22, 08:25    [Cytuj]

Bombel napisał/a:

Praktykował i zrezygnował. Zamiast maty kokosowej zastosowałem grubą siatkę plastikową pod materac z obszyciem. Wietrzenie zachowane. Ale ja mam 10 cm pianki T30.

A jaka to była siatka? Rozumiem, że dałeś ją od spodu? Ciekawe rozwiązanie. Moje stare materace mają 10 cm i T25, są o wiele za miękkie i niestety za grube, szczególnie w koi dziobowej, bo jest podniesiona.

Bombel

Wysłany: 2022-09-22, 10:56    [Cytuj]

spellkast napisał/a:
Bombel napisał/a:

A jaka to była siatka? Rozumiem, że dałeś ją od spodu? Ciekawe rozwiązanie. Moje stare materace mają 10 cm i T25, są o wiele za miękkie i niestety za grube, szczególnie w koi dziobowej, bo jest podniesiona.

Konkretnego namiaru nie podam bo i tak admin wytnie jako spam. Wygooglaj sobie "siatka kontenerowa" i wybierz najgrubszą. Tak, daję między koję a materac. Jak dla mnie pianka T30 jest optymalnie wygodna.

mazury.info.pl
Administrator
pies ogrodnika

Wysłany: 2022-09-22, 12:47    [Cytuj]

Namiary na producentów można podawać w działach komercyjnych do których obaj macie dostęp. Można też wysłać na PW.

[ ODPOWIEDZ ]