FORUM.mazury.info.pl - Absolutnie wszystko o Mazurach

Forum MAZURY.INFO.PL Strona Główna Forum MAZURY.INFO.PL
założone 15 maja 2008r.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy spotkania typu regaty forumowe mają jeszcze rację bytu?
Autor Wiadomość
funyo

Wysłany: 2022-05-26, 22:14   Czy spotkania typu regaty forumowe mają jeszcze rację bytu? [Cytuj]

Jak w temacie - kiedyś wiosenne i jesienne regaty były stałą pozycją w kalendarzu, potem była pandemia i ludzie się odizolowali. Teraz mamy inne problemy, no i forum już nie jest takie samo jak kiedyś, ale czy mimo to jest szansa na osobiste spotkanie? Znaleźli by się jeszcze chętni na wspólne pływanie i integracyjne ognisko przy gitarach?
Ostatnio zmieniony przez funyo 2022-05-26, 22:14, w całości zmieniany 1 raz  

<|Tobo
Tobo

Wysłany: 2022-05-27, 19:29    [Cytuj]

Osobiście do forumowych regat mam sentyment (tu poznałem mnóstwo fajnych ludzi) i fajne wspomnienia. Chętnie się spotkam, trochę pływania, trochę ogniska.
Extra były ostatnie (jesień 2019)– na Jagodnym, organizował Jacek (axa_man). Regaty były bez spinki, bez żadnych składek, co kto uważał to na stół i niczego nie zabrakło.

<|węzełek

Pomogła: 17 razy
Wysłany: 2022-06-18, 23:06   Re: Czy spotkania typu regaty forumowe mają jeszcze rację by [Cytuj]

funyo napisał/a:
Jak w temacie - kiedyś wiosenne i jesienne regaty były stałą pozycją w kalendarzu, potem była pandemia i ludzie się odizolowali. Teraz mamy inne problemy, no i forum już nie jest takie samo jak kiedyś, ale czy mimo to jest szansa na osobiste spotkanie? Znaleźli by się jeszcze chętni na wspólne pływanie i integracyjne ognisko przy gitarach?

Ech! Sama nie wiem, dużo zaszło, dużo się zmieniło, Świat nie jest taki sam, ale wspomnienia wspaniałe i spotkań z wielu ludźmi mi brakuje. Nie wiem czy ktoś się podejmie organizacji, bo zawsze wśrod uczestników znajdzie się jakiś niezadowolony :-/

ArkadiuszRTS

Wysłany: 2022-06-21, 16:34    [Cytuj]

Świat tworzymy My, albo poddamy się produkowanym histeriom i próbą dzielenia nas albo nie oddamy naszego świata i żyć będziemy normalnie czyli też spotykać się i dyskutować nawet jeżeli poglądy mamy inne. Ja na regaty nie przyjadę bo nie pływam jachtami/żaglówkami/motorówkami tylko raczej WJM przechodzę lub przejeżdżam rowerem. Ale na ognisko, rozmowy i śpiewy w sierpniu byłbym chętny.

funyo

Wysłany: 2022-06-21, 19:47    [Cytuj]

Regaty to taka tradycja, ale generalnie chodzi o spotkanie forumowe, a nie stricte wodniackie. :roll:

~Agnieszka14

Pomogła: 25 razy
Wysłany: 2022-06-21, 19:57    [Cytuj]

Tobo napisał/a:
Osobiście do forumowych regat mam sentyment (tu poznałem mnóstwo fajnych ludzi) i fajne wspomnienia. Chętnie się spotkam, trochę pływania, trochę ogniska.
Extra były ostatnie (jesień 2019)– na Jagodnym, organizował Jacek (axa_man). Regaty były bez spinki, bez żadnych składek, co kto uważał to na stół i niczego nie zabrakło.

Tak! Ostatnie spotkanko w Prażmowie było super. Pełen luzik, bez spiny i w świetnym towarzystwie. Ja jesli terminy pozwolą chętnie się z Wami zobaczę.
Na szczęście czasem można się spotkać jeszcze zwyczajnie gdzieś na szlaku. Pzdr Tobo i Rodzinka 8-)

[ ODPOWIEDZ ]