FORUM.mazury.info.pl - Absolutnie wszystko o Mazurach

Forum MAZURY.INFO.PL Strona Główna Forum MAZURY.INFO.PL
założone 15 maja 2008r.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Akademicki jacht szkoleniowy potrzebuje pomocy !
Autor Wiadomość
grupa.kk

Wysłany: 2022-01-18, 06:36   Akademicki jacht szkoleniowy potrzebuje pomocy ! [Cytuj]

Ahoj wszystkim żeglarzom !
Grupa młodych żeglarzy poszukuje wsparcia finansowego na wymianę silnika na akademickim jachcie szkoleniowym. Zachęcam do odwiedzenia strony: https://zrzutka.pl/z/wymianasilnika
Na której są podane wszystkie informacje oraz propozycje podziękowania za wsparcie.

Pozdrawiam :-)

zenek

Wysłany: 2022-01-18, 06:43    [Cytuj]

Z całym szacunkiem ale grupa studentów to powinna się podjąć jakiejkolwiek pracy i zarobić na ten silnik, a nie uprawiać żebractwo. Wstyd!!!

~plitkin
Stangret

Wysłany: 2022-01-18, 07:50    [Cytuj]

zenek napisał/a:
Z całym szacunkiem ale grupa studentów to powinna się podjąć jakiejkolwiek pracy i zarobić na ten silnik, a nie uprawiać żebractwo. Wstyd!!!

Nie przesadzaj. Skąd wiesz czy nie pracują? Daj ludziom decydować o tym czy i kogo chcą wspierać.

<|Tobo
Tobo

Wysłany: 2022-01-18, 09:05    [Cytuj]

Jak dla mnie to też żenujące żebractwo. Grupa studentów, czyli kilka osób. Przy obecnym bezrobociu to ta grupa nie powinna mieć problemu znaleźć pracy, dorywczej, na kilka weekendów choćby i sfinansowania swojego hobby. To nie jest jacht np.dla dzieci z domu dziecka. To jacht pełnosprawnych (chociaż to wymaga zastanowienia ;-) ) ludzi dorosłych. Nikt nikomu nie broni Wiktorze wpłacać, nie zabraniaj też przedstawiać swojego zdania.

~plitkin
Stangret

Wysłany: 2022-01-18, 10:46    [Cytuj]

Tobo napisał/a:
Nikt nikomu nie broni Wiktorze wpłacać, nie zabraniaj też przedstawiać swojego zdania.

Nie tylko nie zabraniam, wręcz odwrotnie: również korzystam z tego prawa i przedstawiam swoje zdanie o zdaniu. :roll:

zenek

Wysłany: 2022-01-18, 11:24    [Cytuj]

plitkin napisał/a:
zenek napisał/a:

Nie przesadzaj. Skąd wiesz czy nie pracują? Daj ludziom decydować o tym czy i kogo chcą wspierać.
Wiktor napisałem swoje zdanie co myślę na temat takiej żebraniny uprawianej przez młodych ludzi, którzy kwotę 16 000 zł mogą bez żadnego problemu zarobić. Po drugie zbierają na swoje przyjemności.
Akceptuje tego typu zbiórki ale na ratowanie życia czy zdrowia kiedy potrzebna kwota przerasta możliwości przeciętnego śmiertelnika, a na dokładkę liczy się czas.

Wojgra9

Wysłany: 2022-01-18, 11:44    [Cytuj]

zenek napisał/a:

Pełna zgoda. Mogą zarobić .

funyo

Wysłany: 2022-01-18, 11:58    [Cytuj]

W sumie to właśnie to robią - zarabiają.
Napisali ładny tekst, oferują pływanie, a nawet powierzchnię reklamową. To więcej niż dają czarterownie na Mazurach ;-)

~nesta

Wysłany: 2022-01-18, 14:40    [Cytuj]

warto przeczytać , jak skonczyla sie zbiorka na seicento

<|Tobo
Tobo

Wysłany: 2022-01-18, 20:56    [Cytuj]

plitkin napisał/a:

Nie tylko nie zabraniam, wręcz odwrotnie: również korzystam z tego prawa i przedstawiam swoje zdanie o zdaniu. :roll:
- w sumie masz rację.

Czym innym jest sponsoring, kasa za reklamę na burcie, czym innym zwykłe żebractwo zdolnych do pracy młodych ludzi. Takie czasy - łatwy pieniądz łatwo zdobyć. W wielu dziedzinach. Nie nazwałbym tego "zarabianiem" jednak.

~plitkin
Stangret

Wysłany: 2022-01-18, 21:23    [Cytuj]

Na szczęście działają prawa rynku. Rynek zweryfikuje ofertę.

Kojan

Wysłany: 2022-01-18, 22:07    [Cytuj]

A ja myślę że każdy kij ma dwa końce. Z pewnością, student może zarobić, ale niekoniecznie może wydać zarobione pieniądze na jacht.
Ja gdy studiowałem pracowałem ciężko na własne utrzymanie i wówczas nie było mnie stać na żagle.
Za owych studentów trzymam kciuki i liczę na to że przynajmniej część pieniędzy przetracą na studenckie sprawy.
Czynię jednak założenie że żeglarz nie jest leniem i żebrakiem.

[ ODPOWIEDZ ]