FORUM.mazury.info.pl - Absolutnie wszystko o Mazurach

Forum MAZURY.INFO.PL Strona Główna Forum MAZURY.INFO.PL
założone 15 maja 2008r.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z dostępem do historii swoich postów
Autor Wiadomość
funyo

Wysłany: 2021-10-27, 10:23   Problem z dostępem do historii swoich postów [Cytuj]

Od jakiegoś czasu nie mogę odczytać wcześniejszych, starszych postów. Gdy wchodzę na mój lub czyjś profil i klikam " wszystkie posty użytkownika" to mam wgląd tylko w ostatnią stronę, a więc kilka ostatnio napisanych postów. Gdy chcę przejść do kolejnej strony historii, wyświetla mi się komunikat "Nie znaleziono tematów ani postów pasujących do Twoich kryteriów".
Czasem chcę coś znaleźć, co sam napisałem, lub napisał inny użytkownik i nie mogę. Szukanie przez wyszukiwarkę (jakąkolwiek) jest niewygodne i mało efektywne, gdy nie do końca pamiętamy np. tytuł wątku.
Da się to naprawić? Czy to wina forum, czy może coś u mnie?
Dodam, że jest tak zarówno na kompie, jak i na telefonie.

zenek

Wysłany: 2021-10-27, 10:25    [Cytuj]

Mam to samo do dłuższego już czasu. Po prostu napisałeś zbyt dużo postów :-) A za wszystko odpowiada zabytkowy silnik forum.

~Sławek
Sławek

Wysłany: 2021-10-27, 10:41    [Cytuj]

zenek napisał/a:
Mam to samo do dłuższego już czasu. Po prostu napisałeś zbyt dużo postów :-) A za wszystko odpowiada zabytkowy silnik forum.

Może czas wymienić go na np elektryczny :mrgreen:

Sławek

funyo

Wysłany: 2021-10-27, 12:44    [Cytuj]

A tak na poważnie - da się to naprawić?

zenek

Wysłany: 2021-10-27, 12:45    [Cytuj]

funyo napisał/a:
A tak na poważnie - da się to naprawić?
Pytanie do Zbyszka.

funyo

Wysłany: 2021-10-27, 13:39    [Cytuj]

Już Go pytałem - poradził korzystanie z wyszukiwarki. :-/

~NePolyak

Wysłany: 2021-10-27, 15:16   Re: Problem z dostępem do historii swoich postów [Cytuj]

funyo napisał/a:
Od jakiegoś czasu nie mogę odczytać wcześniejszych, starszych postów. Gdy wchodzę na mój lub czyjś profil i klikam " wszystkie posty użytkownika" to mam wgląd tylko w ostatnią stronę, a więc kilka ostatnio napisanych postów. Gdy chcę przejść do kolejnej strony historii, wyświetla mi się komunikat "Nie znaleziono tematów ani postów pasujących do Twoich kryteriów".
Pewnie od czasu, jak zostałeś moderatorem :-P
Ja widzę wszystkie swoje posty, i Twoje również. Stwórz sobie drugie konto i podglądaj wszystkie posty konta głównego ;-)

<|yavien

Pomogła: 10 razy
Wysłany: 2021-10-27, 16:38    [Cytuj]

Może za wolno przechodzisz na kolejną stronę wyszukiwania? Komunikat "Nie znaleziono tematów ani postów pasujących do Twoich kryteriów" przy przejściu na kolejne strony wyszukania pojawia się wtedy, gdy w bazie "zniknie" jego wynik.

waalky

Wysłany: 2021-10-27, 16:43   Re: Problem z dostępem do historii swoich postów [Cytuj]

funyo napisał/a:
Od jakiegoś czasu nie mogę odczytać wcześniejszych, starszych postów...

Ciekawe to jest. Ja mam mało postów i widzę swoje wszystkie.
Twoje też widzę wszystkie, ale za to z konta zenek widzę tylko pierwszą stronę w historii :-/

<|yavien

Wysłany: 2021-10-27, 17:03    [Cytuj]

faktycznie, ja też po wyszukaniu postów Zenka nie widzę kolejnych stron. Może zatem tu chodzi o liczbę wyszukanych postów? U Funyo ja czy walky widzimy tylko część postów = jeszcze się mieści w limicie. Zenek i Paweł widzą więcej postów Pawła = lista za długa i skrypt zapomina wynik.
Może jakimś rozwiązaniem byłoby wyszukiwanie postów autora w konkretnym podforum? Wyników wtedy będzie mniej i problem się nie pojawi?

edit: Paweł, masz tak dla wszystkich użytkowników? także tych z nie za dużą liczbą postów?
Ostatnio zmieniony przez yavien 2021-10-27, 17:04, w całości zmieniany 1 raz  

zenek

Wysłany: 2021-10-27, 18:54    [Cytuj]

yavien napisał/a:
. Może zatem tu chodzi o liczbę wyszukanych postów? U Funyo ja czy walky widzimy tylko część postów = jeszcze się mieści w limicie. Zenek i Paweł widzą więcej postów Pawła = lista za długa i skrypt zapomina wynik.
Najprawdopodobniej trafna diagnoza problemu.

funyo

Wysłany: 2021-10-27, 23:24    [Cytuj]

yavien napisał/a:
faktycznie, ja też po wyszukaniu postów Zenka nie widzę kolejnych stron. Może zatem tu chodzi o liczbę wyszukanych postów? U Funyo ja czy walky widzimy tylko część postów = jeszcze się mieści w limicie. Zenek i Paweł widzą więcej postów Pawła = lista za długa i skrypt zapomina wynik.
Może jakimś rozwiązaniem byłoby wyszukiwanie postów autora w konkretnym podforum? Wyników wtedy będzie mniej i problem się nie pojawi?

edit: Paweł, masz tak dla wszystkich użytkowników? także tych z nie za dużą liczbą postów?

Mam ten problem z użytkownikami, którzy mają więcej postów niż ja. Ci, którzy mają mniej, są dla mnie widoczni w całości. Szukanie w konkretnych podforach chyba nie jest możliwe.

<|yavien

Wysłany: 2021-11-02, 21:57    [Cytuj]

funyo napisał/a:
Szukanie w konkretnych podforach chyba nie jest możliwe.

Jest możliwe (rzadko proponuję rozwiązania, które mogę łatwo sprawdzić a bym ich nie sprawdziła)
Ściąga krok po kroku w załącznikach. Zaczynasz od ogólnej wyszukiwarki (a nie z profilu "Znajdź wszystkie posty funyo"), czyli zaczynasz na podstronie https://forum.mazury.info.pl/search.php

szukanie1.jpg
wybór opcji szukania
Plik ściągnięto 2 raz(y) 118,83 KB

szukanie2.jpg
rezultat szukania
Plik ściągnięto 2 raz(y) 152,07 KB

szukanie3.jpg
przejście na kolejne strony wyszukania możliwe
Plik ściągnięto 4 raz(y) 153,15 KB

Ostatnio zmieniony przez yavien 2021-11-02, 22:22, w całości zmieniany 3 razy  

funyo

Wysłany: 2021-11-03, 00:21    [Cytuj]