FORUM.mazury.info.pl - Absolutnie wszystko o Mazurach

Forum MAZURY.INFO.PL Strona Główna Forum MAZURY.INFO.PL
założone 15 maja 2008r.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Motorówką bez patentu
Autor Wiadomość
~najmita

Wysłany: 2020-05-14, 08:55    [Cytuj]

Tomku, nie mam zwyczaju wracać do postu przeczytanego. Jeżeli edytujesz post po "moim" przeczytaniu to jest bardzo prawdopodobne, że ja już edycji nie przeczytam.

~Tomek J

Wysłany: 2020-05-14, 10:02    [Cytuj]

najmita napisał/a:
Tomku, nie mam zwyczaju wracać do postu przeczytanego. Jeżeli edytujesz post po "moim" przeczytaniu to jest bardzo prawdopodobne, że ja już edycji nie przeczytam.

Więc mam gorącą prośbę. Przejrzyj choć linki jakie tam zamieściłem, a w szczególności załączniki. Może wówczas pojmiesz co przeżywałem ledwo kilkadziesiąt minut temu gdy sam je po latach otworzyłem, i odniosłem wrażenie że faktycznie nakłamałem w jednym z poprzednich postów (napisanych jeszcze przed otwarciem załączników). Już chciałem w panice usunąć z Forum to co jeszcze dałoby się usunąć. Ale pomogło mi inne forum, na którym już się udzielam, gdzie 6 lat temu wyłuszczyłem co gdzie napisano. Teraz bez takiej ściągi sam bym się nie połapał. Ciekawej lektury, oczywiście Twoje ewentualne wątpliwości chętnie wyjaśnię!

Tomek Janiszewski

~Emill`76

Wysłany: 2020-05-14, 20:54    [Cytuj]

Rozmawiałem ostanio ze znajomkiem, który jako zupełnie zielony rozpoczął i ukończyl kurs w jeden dzień...Pływali po wiśle we 4 nie dłużej niż 1,5h , bo zaczęło padać.
Wszyscy po tym "kursie" zostali opatentowani...

Komercja , komercja i jeszcze raz komercja. Tfu ! :evil:

mazury.info.pl
Administrator
pies ogrodnika

Wysłany: 2020-05-14, 21:58    [Cytuj]

Emill`76 napisał/a:
Rozmawiałem ostanio ze znajomkiem, który jako zupełnie zielony rozpoczął i ukończyl kurs w jeden dzień...Pływali po wiśle we 4 nie dłużej niż 1,5h , bo zaczęło padać.

Dlatego patenty nie powinny być obowiązkowe.

~Tomek J

Wysłany: 2020-05-15, 07:58    [Cytuj]

Emill`76 napisał/a:

Może to mogłoby się stać punktem zaczepienia? Stosowna petycja do MGMiŻŚ, z podaniem nazwy firmy, przedstawienie zagrożeń jaki ten proceder stwarza - i niejako przy okazji - postulat odnośnie nałożenia drastycznych ograniczeń na ruch dresolotów po śródlądziu. Sezon za pasem, można by jeszcze załączyć filmik z Zegrza jak przy bezwietrznej pogodzie fale targają pomostami, kajakarze walczą o utrzymanie równowagi a żaglówki bezradnie stoją w miejscu ze szmatającymi się żaglami. Do tego parę zdjęć z portów w Rydzewie, a także nadzegrzyńskich Diany i Wierzbicy gdzie praktycznie nie ma już żaglówek, tylko dresoloty. Można w związku z powyższem zasugerować aby tylko porty gdzie stacjonują tego rodzaju arcykosztowne jednostki były obłożone najwyższą stawką podatku dennego. Przyłączy się ktoś do tej inicjatywy?

Tomek Janiszewski
Ostatnio zmieniony przez Tomek J 2020-05-15, 08:13, w całości zmieniany 3 razy  

[ ODPOWIEDZ ]