FORUM.mazury.info.pl - Absolutnie wszystko o Mazurach

Forum MAZURY.INFO.PL Strona Główna Forum MAZURY.INFO.PL
założone 15 maja 2008r.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Firma Topiko Węgorzewo
Autor Wiadomość
Zbychu

Wysłany: 2014-12-18, 09:25    [Cytuj]

Wiem, że temat już nieaktualny, ale może moja opinia przyda się komuś w przyszłości.

Jeśli szukasz Nautiki 830 to polecam firmę TOPIKO CZARTER w Węgorzewie. Byłem u nich dwa razy w sezonie 2014 i naprawdę jachty i firma godna polecenia. Jachty nowe, bardzo ładnie i bogato wyposażone. W trakcie rezerwacji, rozmów telefonicznych oraz w porcie bardzo miła obsługa. Bosman wyjaśnił wszystkie kwestie związane z jachtem który czarterowałem (Nautika 830). Dodatkowo zaproponował "jazdę próbną", żebym mógł pod jego okiem przetestować jacht i swoje umiejętności :) Na szczęście okazało się, że jedno i drugie było bez zarzutu. Jako bonus oprowadził mnie po reszcie swoich jachtów, dzięki czemu zdecydowałem się powrócić do nich i tym razem wyczarterować jacht Marim 23. Bardzo dzielny nieduży kuterek idealny dla 2-3 osobowej załogi. Z całego mojego żeglarskiego serducha polecam firmę TOPIKO CZARTER w Węgorzewie, bo chłopaki naprawdę działają bardzo solidnie i dbają nie tylko o idealny stan swoich jachtów, ale również o miłą, przyjacielską atmosferę w trakcie wszelakiego kontaktu z klientem. W nadchodzącym sezonie na pewno się znowu zobaczymy :) Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Zbychu 2014-12-18, 09:28, w całości zmieniany 1 raz  

żeglarz76

Wysłany: 2016-08-02, 00:20    [Cytuj]

Poprzedni post wygląda na "grubymi nićmi szyty", jednak ja ze swojej strony mogę potwierdzić, że miłe wrażenie z pierwszego kontaktu pozostało po zakończeniu czarteru Maxusa33. Obsługa bardzo miła i rzeczowa, widać zainteresowanie klientem i jachatami. Sam jacht już nieco wysłużony, ale w pełni sprawny i czysty. Dobre wrażenie sprawił fakt iż po informacji nt. drobnych usterek które sam naprawiłem bez wzywania pomocy, pracownik w ramach rekompensaty odstąpił od pobrania opłaty za czyszczenie jachtu po czarterze :-) . Polecam tę firmę, bo zależy im na utrzymaniu dobrego wrażenia i powrocie klienta.

ddarko112

Wysłany: 2020-04-17, 16:09    [Cytuj]

Można prosić o aktualne opinie i stan jachtów tej firmy

[ ODPOWIEDZ ]