FORUM.mazury.info.pl - Absolutnie wszystko o Mazurach

Forum MAZURY.INFO.PL Strona Główna Forum MAZURY.INFO.PL
założone 15 maja 2008r.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Rekord frekwencji na forum.
Autor Wiadomość
~najmita

Wysłany: 2018-03-01, 08:32   Rekord frekwencji na forum. [Cytuj]

W ramce "Kto jest na Forum" pojawił się komunikat:
Cytat:

Najwięcej użytkowników 222 było obecnych 2018-02-26, 12:09

Cieszy, że Forum jest odwiedzane przez coraz większą rzeszę zainteresowanych Mazurami i żeglarstwem.
Dziwi, że poprzednie rekordy padały raczej w szczycie sezonu żeglarskiego.
Szkoda, że frekwencja nie przełożyła się na ilość napisanych postów.

PS. Mnie wypisał się pisak ... będę musiał kupić ołówek...

mazury.info.pl
Administrator
pies ogrodnika

Wysłany: 2018-03-01, 09:37    [Cytuj]

Są użytkownicy logujący się na forum niemal codziennie z licznikiem postów zero. Przykłady użytkowników aktualnie zalogowanych

Wizyt: 12383 Łączny czas wizyt Godzin: 1941,3

Wizyt: 2498 Łączny czas wizyt Godzin: 493,8

Nikogo nie zmusisz do aktywności. Wśród licznych skrytoczytaczy są również osoby, które kiedyś ostentacyjnie opuściły nasze forum. 8-)

pough
gorszego sortu

Wysłany: 2018-03-01, 10:19    [Cytuj]

mazury.info.pl napisał/a:
(...)Wśród licznych skrytoczytaczy są również osoby, które kiedyś ostentacyjnie opuściły nasze forum. 8-)

A co... Na złość mamie uszy sobie odmrożę... :-P :mrgreen:

~Agnieszka14

Pomogła: 22 razy
Wysłany: 2018-03-01, 11:57    [Cytuj]

Np. ja jestem codziennie kilka razy nawet na forum.
I nie piszę.
Ponieważ nie wyznaję zasady: nie wiem, więc się wypowiem. Nie jestem też fanką bicia piany i pisania w imię pisania, gdy moja wypowiedź w gruncie rzeczy nic nie wnosi.
Nie odpowiadam też na posty, które są ewidentą wrzutką w celu podbicia klikalności.
A poza tym z niektórymi nie chce mi się wchodzić w dyskusję. I samo pojawienie się w wątku wpisów takich osób powoduje, ze nawet jakbym i miała coś do powiedzenia - nie piszę.
Tylko tyle i aż tyle.

mazury.info.pl
Administrator
pies ogrodnika

Wysłany: 2018-03-01, 12:56    [Cytuj]

Agnieszka14 napisał/a:
I nie piszę.

Piszesz, piszesz. 190 postów przez półtora roku to nie tak mało. ;-)

Skier

Wysłany: 2018-03-01, 15:18    [Cytuj]

Agnieszka14 napisał/a:
I nie piszę.
Ponieważ nie wyznaję zasady: nie wiem, więc się wypowiem. Nie jestem też fanką bicia piany i pisania w imię pisania, gdy moja wypowiedź w gruncie rzeczy nic nie wnosi.
Nie odpowiadam też na posty, które są ewidentą wrzutką w celu podbicia klikalności.
A poza tym z niektórymi nie chce mi się wchodzić w dyskusję. I samo pojawienie się w wątku wpisów takich osób powoduje, ze nawet jakbym i miała coś do powiedzenia - nie piszę.
Tylko tyle i aż tyle.

Wyraziłaś moje zdanie. Tylko że ja nie lubię pisać :mrgreen:

<|Jastrząb

Wysłany: 2018-03-01, 15:55    [Cytuj]

Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Mark Twain

~Emill`76

Wysłany: 2018-03-01, 16:07    [Cytuj]

Powiadają też , że lepiej czasem głośno przeklnąć niż być cichym małym sk.... :mrgreen:

~Luke

Wysłany: 2018-03-01, 16:16   Re: Rekord frekwencji na forum. [Cytuj]

najmita napisał/a:

Cieszy, że Forum jest odwiedzane przez coraz większą rzeszę zainteresowanych Mazurami i żeglarstwem.

Czy aby na pewno Mazurami i żeglarstwem? A może uchodźcami, konfliktem z Izraelem, Himalajami, polityką (na wesoło...), kulturą poruszania się po autostradzie... itp?

mazury.info.pl
Administrator
pies ogrodnika

Wysłany: 2018-03-01, 16:51   Re: Rekord frekwencji na forum. [Cytuj]

Luke napisał/a:
najmita napisał/a:

Czy aby na pewno Mazurami i żeglarstwem? A może uchodźcami, konfliktem z Izraelem, Himalajami, polityką (na wesoło...), kulturą poruszania się po autostradzie... itp?

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ja plonkuję (ignoruję) dla zasady wszystkie dyskusje w dziale politycznym dostępnym wyłącznie dla użytkowników nie mogących się powstrzymać od dygresji politycznych i po prostu tych wynurzeń nie widzę. Dla mnie to forum o Mazurach. :-P

Z grupy politycznej można sie w każdej chwili wypisać i niepożądane treści znikną z Twoich oczu. Ten dział jest jak widać przydatny, gdyż kanalizuje szkodliwe emocje w jednym, ustronnym miejscu - niewidocznym dla wszystkich pozostałych.

~Luke

Wysłany: 2018-03-01, 16:54   Re: Rekord frekwencji na forum. [Cytuj]

Luke napisał/a:
najmita napisał/a:

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ja plonkuję (ignoruję) dla zasady wszystkie dyskusje w dziale politycznym dostępnym wyłącznie dla użytkowników nie mogących się powstrzymać od dygresji politycznych i po prostu tych wynurzeń nie widzę. Dla mnie to forum o Mazurach. :-P

Hmm, to ciekawe o tyle, że sam często rozpoczynasz wątki kompletnie nie związane z Mazurami i wodniactwem... Zupełnie jakbyś wyznawał zasadę, że "nie ważne o czym, byle mówili" i był ruch na forum... :mrgreen:

mazury.info.pl
Administrator
pies ogrodnika

Wysłany: 2018-03-01, 16:55   Re: Rekord frekwencji na forum. [Cytuj]

Luke napisał/a:
Luke napisał/a:
najmita napisał/a:

Hmm, to ciekawe o tyle, że sam często rozpoczynasz wątki kompletnie nie związane z Mazurami i wodniactwem... Zupełnie jakbyś wyznawał zasadę, że "nie ważne o czym, byle mówili" i był ruch na forum... :mrgreen:

Potrafisz podać jakieś przykłady?

~Luke

Wysłany: 2018-03-01, 16:56   Re: Rekord frekwencji na forum. [Cytuj]

Luke napisał/a:
Luke napisał/a:
najmita napisał/a:

Potrafisz podać jakieś przykłady?

Potrafię, ale nie za bardzo mi się chce szukać i zarazem podtrzymywać kolejny wątek... :-P

mazury.info.pl
Administrator
pies ogrodnika

Wysłany: 2018-03-01, 16:59    [Cytuj]

To niestety nie będę mógł się odnieść do tych zarzutów.

mazury.info.pl
Administrator
pies ogrodnika

Wysłany: 2020-03-23, 20:02    [Cytuj]

Dziś padł rekord frekwencji na forum. W jednym momencie korzystało z niego 338 osób. To wszystko za sprawą sensacyjnego newsa o zatrzymanym pociągu z osobą podejrzaną o zakażenie koronawirusem. https://forum.mazury.info.pl/viewtopic.php?t=19778

Jak widać nic się w mediach nie zmieniło. Największą oglądalność zapewniają nie merytoryczne, kosztowne w przygotowaniu, treści, ale tanie sensacje uchwycone przypadkowo. :roll:

~plitkin
Stangret

Wysłany: 2020-03-23, 20:45    [Cytuj]

Dziś padł rekord frekwencji na forum. W jednym momencie korzystało z niego 338 osób. To wszystko za sprawą sensacyjnego newsa o zatrzymanym pociągu z osobą podejrzaną o zakażenie koronawirusem. https://forum.mazury.info.pl/viewtopic.php?t=19778

Jak widać nic się w mediach nie zmieniło. Największą oglądalność zapewniają nie merytoryczne, kosztowne w przygotowaniu, treści, ale tanie sensacje uchwycone przypadkowo. :roll:

Nie, Zbyszku. To wszystko przez rozpropagowanie tego jedynego tematu na portalu, którego nazwy nawet w zawualowany sposób nie można tutaj podawać. W mediach się nic nie zmieniło od lat: prym wiodą portale, które o istnieniu naszego forum nawet sobie nie podejrzewają. Wystarczy wrzucić tam jeden prosty wrzut - i ruch się generuje spory. Co ciekawe - tam nie ma zakazu linkowania do tego portalu :) Może dlatego stamtąd przychodzi tutaj 338 osób, a stąd w tamtą stronę zero? :)

mazury.info.pl
Administrator
pies ogrodnika

Wysłany: 2020-03-23, 21:56    [Cytuj]

Nadal twierdzę, że to nie jest kwestia miejsca, a treści. Merytoryka w dzisiejszych czasach interesuje nielicznych. Zdecydowana większość nastawiona jest na tanią sensację. Odnośnie braku symetrii - jest zamierzona i nie będę tego zmieniał.

~plitkin
Stangret

Wysłany: 2020-03-23, 22:02    [Cytuj]

Masz dostęp do statystyk - sam oceń czy kilku były z tamtego portalu , czy tak po prostu. Myślę, że stamtąd.
Łatwo to sprawdzić- wrzuć za tydzień jakiś podobny post tylko na naszym forum, bez reklamowania na zewnątrz.

mazury.info.pl
Administrator
pies ogrodnika

Wysłany: 2020-03-23, 22:06    [Cytuj]

Tak. Analizowałem statystyki i nie zamierzam cię przekonywać, że to nie kwestia miejsca a treści, które publikuję w różnych miejscach. Żeglarstwem czy motorowodniactwem interesuje się garstka, a koronawirusem prawie wszyscy. :-P

~plitkin
Stangret

Wysłany: 2020-03-24, 03:02    [Cytuj]

To fakt, że wirus jest nośny. Ale wirusa jest pełno w sieci, w tym na naszym forum. Tylko nie wzbudzał takiej klikalności. A przekonywać nie ma sensu - przecież tu nie chodzi o żadne "mania racji". Jedynie analizujemy hipotezy. Raczej zabawa.

Ja mam tezę, że reklama jest dźwignią handlu, a Ty - że towar się dobrze sprzedaje. Tu nie ma co się przekonywać, bo obie tezy są prawdziwe i wiemy o tym i ja i Ty.

[ ODPOWIEDZ ]