FORUM.mazury.info.pl - Absolutnie wszystko o Mazurach

Forum MAZURY.INFO.PL Strona Główna Forum MAZURY.INFO.PL
założone 15 maja 2008r.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukiwana opinia na temat firmy Nczarter.
Autor Wiadomość
krzysztof.g.

Wysłany: 2019-09-24, 15:38   Poszukiwana opinia na temat firmy Nczarter. [Cytuj]

Ahoj ,
Czy jest tu ktoś kto czarterował jacht z firmy Nczarter?? Mam od nich ofertę czarteru jachtu dość atrakcyjną cenowo ale wolę podpytać żeby się nie sparzyć.

godzuki

Wysłany: 2019-12-17, 08:19    [Cytuj]

Ahoj

2 lata temu brałem od nich 7 jachtów. W tym jeden jacht o 4 dni szybciej niż pozostałe. Jacht miał być gotowy w sobotę rano. Przygotowanie było fatalne, a po jego skończeniu okazało się, że jacht ma awarie uniemożliwiającą wypłynięcie. Awaria została usunięta w niedziele rano, a koszt czarteru pomniejszony o ten dzień - ale to 1/6 rejsu.

Wykonałem dwukrotnie telefon upewniając się iż pozostałe 6 jachtów będzie przygotowane na czas. Oczywiście wszystkie były w rozsypce, kompletowanie sprzętu potrwało do 22 co oczywiście wyeliminowało wypłynięcie w ten dzień, a sposób kompletacji (zabieranie z jednego jachtu i wkładanie w drugi) to była jakaś masakra.

Jak już wypłynęliśmy to jeszcze dwa silniki odmówiły posłuszeństwa po 5 minutach.

Także oprócz ceny nic ciekawego.

Rok temu dzwoniła do mnie Pani, z ofertą i że obsługa się poprawiła - ale pierwsze wrażenie robi się tylko raz.

Nie chciało mi się nawet ich nigdzie obsmarowywać - no ale jak już wywolales mnie do tablicy ;)

~kjar2

Wysłany: 2019-12-19, 17:13    [Cytuj]

W zeszłym roku miałem taką dziwną sytuację przy próbie czarteru Antili 33 .
Zadzwoniłem do właściciela zapytałem się o wyposażenie, w szczególności czy na pewno ma silnik stacjonarny a nie przyczepny w studni ( na stronie, były dwa sprzeczne opisy). Właściciel zapewniał, że wyposażona jest w silnik stacjonarny.
Poprosiłem o potwierdzenie tego na e-maila i przesłanie aktualnych zdjęć . Jak dostałem, obejrzałem, zadzwoniłem ustaliliśmy cenę i poprosiłem o przesłanie umowy. Zadzwoniła pani i mówi, żebym przelał zaliczkę a umową będzie protokół zdawczo odbiorczy podpisywany w dniu odbioru z bosmanem. Oczywiście nie zgodziłem się i poprosiłem o umowę. Po naleganiach gdy w końcu ją dostałem poprosiłem, żeby dopisać, że wyposażenie będzie takie jak podano na stronie i, że silnik jest stacjonarny. I zapadła grobowa cisza. Po naleganiach w końcu Pani zadzwoniła i powiedziała, że silnik jednak jest przyczepny w studni. Powiedziałem jej, że przecież właściciel przesyłał mi zapewnienie, że jest stacjonarny. Sprawdziła jeszcze raz i powiedziała, że jest jednak przyczepny w studni.
W związku z powyższym podziękowałem i wyczarterowałem gdzieindziej.
Jakie było moje zdziwienie jak po 2 dniach zadzwonił właściciel i powiedział, że jednak ta Antila ma silnik stacjonarny.
Jaki silnik miała naprawdę tego nie wiem.

~Piotr Lewandowski
Żeglarz/Wędkarz

Wysłany: 2019-12-19, 20:27    [Cytuj]

kjar2 napisał/a:

Jeśli zdjęcia na stronie przedstawiają rzeczywiste jachty z tej firmy, to obydwie Antile 33 mają silniki stacjonarne sądząc z manetek. Są typowo dieslowskie.

~kjar2

Wysłany: 2019-12-19, 22:31    [Cytuj]

Piotr Lewandowski napisał/a:
kjar2 napisał/a:

Jeśli zdjęcia na stronie przedstawiają rzeczywiste jachty z tej firmy, to obydwie Antile 33 mają silniki stacjonarne sądząc z manetek. Są typowo dieslowskie.

Zdjęcie jakie dostałem wygląda na to samo, chociaż strona jest odnowiona i niema już sprzecznych opisów.
Patenty jachtów mazurskich nie znają granic :lol:
A i chodziło o 2019 rok, przestawiłem się już na przyszły sezon ;-)

~karcit

Wysłany: 2019-12-20, 09:48    [Cytuj]

W 2018 brałem na weekend od nich Antilę 33 i miała stacjonarnego diesel'a przygotowania to brakowało zawleczki na przetyczce ściągacza wantowego. Ponoć tak wróciła po regatach i nie zauważyli. Reszta się zgadzała. No i nie potrafiłem uruchomić podstawowego wyposażenia w postaci kostarki do lodu :-D
Ostatnio zmieniony przez karcit 2019-12-20, 09:49, w całości zmieniany 1 raz  

Rembecki mat

Wysłany: 2020-03-10, 13:09    [Cytuj]

Ahoj!

Brałem od nich w zeszłym sezonie Tes 32 Dreamer, jako alternatywę dla Antili i obyło się bez większych problemów. Chcieliśmy zdać jacht wieczorem, żeby popływać do oporu. Dogadaliśmy wszystko mailowo, żeby mieć potwierdzenie.

Co do samego jachtu to był problem z gniazdem 12V, ale naprawili to od ręki. Poza tym jednostka w fajnym stanie, posprzątana porządnie.

Jak będzie w tym sezonie to się okaże ;-)

[ ODPOWIEDZ ]