FORUM.mazury.info.pl - Absolutnie wszystko o Mazurach

Forum MAZURY.INFO.PL Strona Główna Forum MAZURY.INFO.PL
założone 15 maja 2008r.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
użytkownicy z uprawnieniami dostępu
Autor Wiadomość
al

Wysłany: 2019-09-08, 20:44   użytkownicy z uprawnieniami dostępu [Cytuj]

Zalogowałem się dziś na forum specjalnie by poczytać rzeczy które mnie interesują niestety mimo zalogowania piszę tylko dla "użytkownicy z uprawnieniami dostępu" jak uzyskać owe uprawnienia ?
Ostatnio zmieniony przez al 2019-09-08, 20:49, w całości zmieniany 2 razy  

mazury.info.pl
Administrator
pies ogrodnika

Wysłany: 2019-09-08, 20:55    [Cytuj]

Te kwestie reguluje regulamin.
https://forum.mazury.info.pl/viewtopic.php?t=78

W skrócie - im więcej piszesz, tym więcej możesz czytać. Działy komercyjne i VIP są dostępny dla osób, które nie tylko czytają, ale również piszą. Bez piszących żadne forum nie może istnieć.

Wojgra9

Wysłany: 2019-09-09, 08:12    [Cytuj]

Tylko pisać aby pisać , jak się nie ma wiadomości to bezsens i denerwowanie ludzi , którzy mają wiedzę i się nią dzielą. Nadal czytam, gdyż dużo się na tym forum nauczyłem i dowiedziałem. Pozdrawiam

mazury.info.pl
Administrator
pies ogrodnika

Wysłany: 2019-09-09, 09:02    [Cytuj]

Pisanie dla samego pisania jest oczywiście bez sensu. Osobiście nie wierzę jednak, że użytkownik z kilkuletnim stażem nie miał okazji podzielić się z użytkownikami jakimś wydarzeniem, opinią, czy pytaniem na nurtujące go pytanie lub chociaż rozwinięciem istniejącego wątku. Jeżeli nawet, to musi się zadowolić zawartością publicznej części forum.
W działach niepublicznych są dyskusje, które z różnych powodów nie mogą funkcjonować w części publicznej. Albo dotyczą tematów kontrowersyjnych, albo komercyjnych - nie reklamowanych w portalu, albo po prostu zawierają szeroko rozumiane treści "niecenzuralne".

al

Wysłany: 2019-09-20, 21:22    [Cytuj]

Przez ostatnie 20 dni byłem zajęty odświeżaniem swojej 35 letniej Sportiny 595, dostała swój 3 lakier w żywocie, szlifowanie, szpachlowanie, szlifowanie, malowanie, lakierowanie...pytań milion ale brak czasu na pisanie na forum... żegluje od 35 lat i mam bić posty by dowiedzieć się jakie ceny są aktualnie w marinach ... dlaczego tak więc nie można "szukać" tematów tylko autorów tak abym mógł pisać posty tam gdzie mnie to interesuję, to dajcie choć szanse je odszukać

mazury.info.pl
Administrator
pies ogrodnika

Wysłany: 2019-09-20, 21:58    [Cytuj]

Na tym forum obowiązuje zasada - nie ma pisania, nie ma czytania (wszystkiego). Czytelnicy mają dostęp wyłącznie do działów publicznych... i to się nie zmieni. :-)

Wystarczyło zrobić fotorelację z remontu Twojej Sportiny i już miałbyś VIP-a. Patrz wątek o budowie Workerusa. https://forum.mazury.info.pl/viewtopic.php?t=15393
Wątek dostarcza dużej dawki wiedzy potencjalnym naśladowcom, a i sam budowniczy sporo się dowiedział przy okazji pokazywania postępów w budowie.

Pisać możesz tam gdzie uważasz za stosowne. Jeżeli treść będzie zdublowana lub nie na temat, wątek zostanie scalony, przeniesiony lub podzielony przeze mnie. Wyjątków w zakresie dostępu do działów niepublicznych nie robimy nikomu.

al

Wysłany: 2019-09-22, 08:28    [Cytuj]

chodzi mi tylko o opcje "szukaj" gdzie nie da się wpisać słowa klucz np. rajsbelka, sportina...a tylko po autorach...

zenek

Wysłany: 2019-09-22, 09:31    [Cytuj]

al napisał/a:
chodzi mi tylko o opcje "szukaj" gdzie nie da się wpisać słowa klucz np. rajsbelka, sportina...a tylko po autorach...
Nie do końca jest tak jak piszesz. Tu masz instrukcję szukania na forum: https://forum.mazury.info.pl/viewtopic.php?p=205685#205685

~Luke

Wysłany: 2019-09-22, 18:47    [Cytuj]

Czyli wyszukiwarka na stronie forum nie przeszukuje treści postów? I trzeba używać Googla? To wiele tłumaczy...

[ ODPOWIEDZ ]