FORUM.mazury.info.pl - Absolutnie wszystko o Mazurach

MTSW 2019

Forum MAZURY.INFO.PL Strona Główna Forum MAZURY.INFO.PL
założone 15 maja 2008r.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wiosenna Impreza Forumowa 2019
Autor Wiadomość
<|Piotr AT

Wysłany: 2019-06-04, 09:57    [Cytuj]

Ja także dołączam się do podziękowań.... dla organizatorów, którzy wykonali OGROMNĄ pracę i wyszło SUPER!!!. Dziękuję wszystkim obecnym za wspólne spotkanie, długie pogaduchy i śpiewanki. Za wspaniałą atmosferę na lądzie i wodzie. Dziękuję Sceptykowi, że zaprosił mnie do swojej załogi - pływanie pod Jego komendą jest dla mnie zawsze możliwością do podpatrywania i nauki. Dziękuję Andrzejowi Drago za.... wyrozumiałość ;-) .

Robercie - gratuluje świetnej jazdy i walki do ostatniego centymetra!

Do zobaczenia na szlaku!

funyo

Wysłany: 2019-06-04, 13:43    [Cytuj]

A jak wypadł koncert na tych kilka gitar, bas i wzmacniacze? Napiszcie coś więcej, albo dajcie jakieś foty... :roll:

<|axa_man

Wysłany: 2019-06-04, 14:26    [Cytuj]

funyo napisał/a:
A jak wypadł koncert na tych kilka gitar, bas i wzmacniacze? Napiszcie coś więcej, albo dajcie jakieś foty... :roll:

Basu nie brałem :P Ale zabrałem Djambo i tamburyn :) Na bębenku kto chciał to i grał, trochę lepiej lub trochę gorzej :mrgreen:

Widzieliśmy się na wejściu na jezioro Szymon, myślałem, że zawrócisz pogadać :evil:

funyo

Wysłany: 2019-06-04, 15:06    [Cytuj]

Nie gniewaj się Jacku, ale nie poznałem. Bez okularów słabo widzę. Ktoś machał - odmachałem, a że nikt nie wołał to popłynąłem dalej.

<|axa_man

Wysłany: 2019-06-04, 15:13    [Cytuj]

funyo napisał/a:
Nie gniewaj się Jacku, ale nie poznałem. Bez okularów słabo widzę. Ktoś machał - odmachałem, a że nikt nie wołał to popłynąłem dalej.

Wołać wołałem, po chwili, ale byleś już za daleko... Wiesz te cholerne silniki zagłuszają... :mrgreen:

<|jaras63

Wysłany: 2019-06-04, 15:25    [Cytuj]

Machaliśmy, wołaliśmy, ale grzałeś równo, więc pewnie nie słyszałeś. A poza tym co tam, najważniejsze że znowu zrobiłeś fajne zdjęcia. Do zo aczenia na szlaku - w czerwcu. :-D

funyo

Wysłany: 2019-06-04, 16:33    [Cytuj]

Zresztą na wodzie, w czasie płynięcia i tak kiepsko się gada - siedzę właściwie na silniku, więc słyszę trzy po trzy ;-)
A ile było gitar i gitarzystów w tak licznym gronie?
Ostatnio zmieniony przez funyo 2019-06-04, 16:35, w całości zmieniany 1 raz  

~szg

Wysłany: 2019-06-04, 20:20    [Cytuj]

Paweł, czuję się wywołany do odpowiedzi więc było tak: gitarzystów było wielu, pudła i elektryczna ale basu nie było. Tak jak pisze Jacek, były też przeszkadzałki perkusyjne, które wbrew pozorom wymagają sporych umiejętności i tu był ból. Każdy kto się do tego dopadł robił hałas co powodowało, że trzeba było głośniej śpiewać i podkręcić piecyk. Szybko zrobił się jak dla mnie za duży ten hałas no i zdarte gardła. To był piątek, impreza jeszcze nieformalna więc można było poeksperymentować. W sobotę już na to nie pozwoliłem i graliśmy wyłącznie anplagd na jedną czy dwie gitary z Karolem "karcit". Było klimatycznie choć wokół młyn, że czasem sam siebie nie słyszałem. Byli też i tacy którzy nie uznawali muzyki szantowej i chcieli innych doznań muzycznych ale cierpliwie tłumaczyliśmy, że taki jest klimat imprezy żeglarskiej. Oczywiście parę Dżemów też poleciało ale jak zorganizujemy inną imprezę o innym charakterze to zmienimy muzę na rock, blues, pop lub disco polo. W tych też sobie doskonale daję radę.
W każdym razie mój nowo zakupiony piecyk z mikrofonami tylko się przejechał 8-) :roll: .

<|Andrzej Drago

Wysłany: 2019-06-04, 20:34    [Cytuj]

Pozdrawiam Cię Grzesiu
Tym razem z pewnego oddalenia uczestniczyłem w Waszym muzykowaniu.
Dziewczyn nie było a ja mam chorą krtań i tylko sobie mogłem pomrukiwać pod nosem.
Fajnie było potem Was zobaczyć na Bocznym.
Pozdrawiam Was

funyo

Wysłany: 2019-06-04, 23:49    [Cytuj]

No tak, przy takiej masie ludzi kameralnie raczej nie było, a i dogodzić wszystkim gustom trudno...
Ale grunt to dobra zabawa :-)

~karcit

Wysłany: 2019-06-05, 00:50    [Cytuj]

A ta była przednia :)

<|Kilo

Wysłany: 2019-06-05, 12:39    [Cytuj]

Witajcie.

Szkoda nam było pogody więc trochę zajęło zanim z trudem oderwaliśmy się od żagli i po blisko tygodniu, nadal nienasyceni żeglugą, dotarliśmy do domu i klawiatury. Przeglądam te trzy strony relacji oraz podziękowań i widzę, że napisano o wydarzeniu prawie wszystko, dorzucę zatem osobiste refleksje.

Jestem, a w zasadzie jesteśmy Tadeusz, Aqua_ta, i ja, wdzięczni Wam wszystkim za tą imprezę, jej organizację, rozmach, dbanie o szczegóły, a przede wszystkim za klimat.

Tego nam było właśnie potrzeba na pierwszy rejs Pana Tadeusza. Chciałem mu pokazać żagle, w moim odczuciu, z ich najlepszej strony, czyli nie tylko przez spędzenie czasu na wodzie, a poprzez klimat tworzony przez fantastycznych ludzi dla których żeglarstwo jest pasją. Regaty były tym razem tylko tłem i pretekstem, a sam rejs z trzy latkiem był dla mnie poważnym doświadczeniem :shock:

Wszystkim dziękuję za wspaniałą żeglarską i rodzinną atmosferę która, mam nadzieję, pozostanie na długo w pamięci Tadeusza, a co zapewne wzmacniane będzie przez wspomnienie niezliczonej ilości żagli na wodzie, pucharek, dyplom, wspomnienie ogniska, szant i cukrowej waty :-D

Przyłączamy się oczywiście do podziękowań dla wszystkich wymienionych już wcześniej, którzy przyłożyli wektor do organizacji i przebiegu imprezy. Dla mnie wypadło wszystko idealnie. Do tego całość podkreśliła fantastyczna pogoda.
:-D :-D :-D

Spotkaliśmy tu wielu starych znajomych i jak to na żaglach bywa wielu nowych. Przepraszam, że tym razem nie znalazłem zbyt dużo czasu na wspólne pogawędki i śpiewy do białego rana, ale dziadkowanie ma swoje prawa.

<|Devu

Wysłany: 2019-06-05, 16:49    [Cytuj]

Dziekuję za miłe spotkanie i fajną imprezę. Mam nadzieję że ta formuła regat w połączeniu dwóch forum spotka się w przyszłości z zainteresowaniem i zaowocuje kolejnymi udanymi imprezami. Dziekuję organizatorom oraz sponsorom . Szczególne podziękowanie dla Roberta Rogińskiego MAXFURL oraz całej załogi jachtu Twister 870 Comlikator "JAGA" za znakomity wyścig oraz dobrą bekę .
Ostatnio zmieniony przez Devu 2019-06-05, 16:50, w całości zmieniany 1 raz  

~Zgrzyb

Wysłany: 2019-06-05, 17:19    [Cytuj]

Na internetowej stronie magazynu "Żagle" informacja o naszych regatach.
.https://zagle.se.pl/sport/i-integracyjne-regaty-forumowe-forumiada-2019-aa-uooS-ntf6-nVaZ.html

Korekta linku
Ostatnio zmieniony przez mazury.info.pl 2019-06-05, 18:30, w całości zmieniany 2 razy  

<|artiosso
Hej Mazury !

Wysłany: 2019-06-07, 18:53    [Cytuj]

Zgrzyb napisał/a:
Na internetowej stronie magazynu "Żagle" informacja o naszych regatach.
.https://zagle.se.pl/sport/i-integracyjne-regaty-forumowe-forumiada-2019-aa-uooS-ntf6-nVaZ.html

Korekta linku

Ciekawe, czy "dadzo" w wersji drukowanej w lipcu ?

<|artiosso
Hej Mazury !

Wysłany: 2019-06-07, 18:58    [Cytuj]

Wrzucam zdjęcia z odprawy sterników na sali konferencyjnej ośrodka.
Ktoś gdzieś napisał, że to tak I raz było.
No, uznałem to za dobry pomysł, aby wysłuchać sędziów w komfortowych warunkach.
Gdyby informacja była wcześniej, może jakąś prezentację można by było przygotować ?

~Pajki
Karol Pajka

Wysłany: 2019-06-07, 20:25    [Cytuj]

artiosso napisał/a:

Gdyby informacja była wcześniej, może jakąś prezentację można by było przygotować ?

Myślę, że dało by radę coś spreparować, ale tak jak napisałeś - potrzebna by była informacja kilka dni wcześniej.
Nasz klient - nasz Pan. Chce prezentacje - będzie prezentacja. :mrgreen: :-P

misha

Wysłany: 2019-06-07, 20:30    [Cytuj]

artiosso napisał/a:
Wrzucam zdjęcia z odprawy sterników na sali konferencyjnej ośrodka.
Ktoś gdzieś napisał, że to tak I raz było.
No, uznałem to za dobry pomysł, aby wysłuchać sędziów w komfortowych warunkach.

To dla mnie pomysł i wykonanie odprawy SUPER ! W porównaniu do lat ubiegłych. Tak trzymać ! :-D

<|artiosso
Hej Mazury !

Wysłany: 2019-06-14, 18:10    [Cytuj]

Rzadki to widok : nasi Admini razem na wspólnej imprezie.

<|artiosso
Hej Mazury !

Wysłany: 2019-06-14, 18:28    [Cytuj]

W Porcie Guzianka jest taka tablica z "kodeksem ekologicznym".

[ ODPOWIEDZ ]