FORUM.mazury.info.pl - Absolutnie wszystko o Mazurach

Forum MAZURY.INFO.PL Strona Główna Forum MAZURY.INFO.PL
założone 15 maja 2008r.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Natali Yachts
Autor Wiadomość
Adam_2019

Wysłany: 2019-02-01, 01:04    [Cytuj]

Wyczytałem, że nczarter przechodzi obecnie przez gruntowną renowację jachtów, uruchamia nową stronę i prowadzi nabór nowej kadry. Chyba mają największą ilość jachtów na Mazurach (poprawcie mnie, jeśli się mylę. W tym roku poszukuję 12-18 jachtów na event). Najłatwiej i najlepiej z jedną firmą czarterującą, bez pośredników. Zadzwoniłem, żeby się rozeznać- pierwsze wrażenie bardzo profesjonalne.
Czy ten poziom rzeczywiście się poprawił, ktoś czarterował u nich więcej niż jeden jacht?

zenek

Wysłany: 2019-02-01, 07:53    [Cytuj]

Adam_2019 napisał/a:
Chyba mają największą ilość jachtów na Mazurach (poprawcie mnie, jeśli się mylę.
Z dużym naciskiem na "chyba", bo nie jest to największa flota czarterowa na szlaku WJM.
Adam_2019 napisał/a:
W tym roku poszukuję 12-18 jachtów na event). Najłatwiej i najlepiej z jedną firmą czarterującą, bez pośredników.
Zapewne masz rację.

~plitkin
Stangret

Wysłany: 2019-02-01, 08:18    [Cytuj]

Adam_2019 napisał/a:
Wyczytałem, że nczarter przechodzi obecnie przez gruntowną renowację jachtów, uruchamia nową stronę i prowadzi nabór nowej kadry. Chyba mają największą ilość jachtów na Mazurach (poprawcie mnie, jeśli się mylę. W tym roku poszukuję 12-18 jachtów na event). Najłatwiej i najlepiej z jedną firmą czarterującą, bez pośredników. Zadzwoniłem, żeby się rozeznać- pierwsze wrażenie bardzo profesjonalne.
Czy ten poziom rzeczywiście się poprawił, ktoś czarterował u nich więcej niż jeden jacht?

Jeżeli chodź o marketing, to ta kadra powinna jeszcze się nieco podszkolić by po pierwsze: nie oszukiwać, a po drugie - nie robić z forowiczów durniów takim spamem.
ModEdit: korekta pisowni
Ostatnio zmieniony przez zenek 2019-02-01, 09:47, w całości zmieniany 1 raz  

~Sławek
Sławek

Wysłany: 2019-03-28, 10:22    [Cytuj]

plitkin napisał/a:
Adam_2019 napisał/a:

Jeżeli chodź o marketing, to ta kadra powinna jeszcze się nieco podszkolić by po pierwsze: nie oszukiwać, a po drugie - nie robić z forowiczów durniów takim spamem.
ModEdit: korekta pisowni

A w czym Ciebie Wiktorze ta firma oszukała ? i gdzie ty tu masz spam skoro firma jest klientem portalu ?. To tylko Northmana można reklamować na stronach forum ?

Sławek

~plitkin
Stangret

Wysłany: 2019-03-28, 11:40    [Cytuj]

Sławku, ten tekst pojawił się w wielu miejscach w sieci, z różnych "nicków". A adres był również używany do reklamy innych produktów.

A oszustwo - to informacja o rzekomej ilości jachtów na Mazurach. Słusznie zauważyłeś: największą flotę w kraju ma Ahoj Czarter :)

Reklamować się można i bez takich kruczków. Firma, jako klient portalu, może śmiało to robić otwarcie, a nie używając tak nieprofesjonalnych i archaicznych narzędzi.

mazury.info.pl
Administrator
pies ogrodnika

Wysłany: 2019-03-28, 13:32    [Cytuj]

Ale inny jest odbiór reklamy gdy firma robi to otwarcie, a inny gdy robi to pozornie bezstronny użytkownik. Marketing szeptany to cała dobrze rozwinięta branża, a influencerzy (takie nowe słowo) zrobili sobie z tego sposób na życie. W tym wątku mamy do czynienia z amatorskim działaniem, ale na forum nie brakuje profesjonalistów w tej dziedzinie. ;-)

<|piotrw

Wysłany: 2019-03-28, 15:46    [Cytuj]

Jak dla mnie to najwięcej aktywnych influencerów jest w wątku "Coś dla wielbicieli piwa". Śledzę go na bieżąco.

~plitkin
Stangret

Wysłany: 2019-03-28, 19:42    [Cytuj]

piotrw napisał/a:
Jak dla mnie to najwięcej aktywnych influencerów jest w wątku "Coś dla wielbicieli piwa". Śledzę go na bieżąco.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

~Sławek
Sławek

Wysłany: 2019-03-28, 20:57    [Cytuj]

Cytat:
influencerów

Nie można było jakoś inaczej tej czynności nazwać, język sobie można połamać :mrgreen:

Sławek

<|piotrw

Wysłany: 2019-03-28, 22:10    [Cytuj]

Ale takie działanie chyba właśnie tak się nazywa. Mamy post: zdjęcie lub dwa i kilka zachęcających, ale obiektywnych zdań temat produktu (w wspominanym konkretnym wątku - nowego rodzaju piwa). Wszystko podane w sposób bezstronny, ale w tak, że zaraz mamy ochotę "wskoczyć w buty" osoby która napisała post.

No i w przypadku dyskusji o różnych piwach to jest bardzo fajna wymiana doświadczeń. Przekonałem się kiedyś np. do Warmińskich Rewolucji z Kormorana. Natomiast z firmą z tematu aktualnego wątku miałem kontakt chyba w 2011 roku - gdyby nie bieżący post to bym nie wiedział, że jeszcze działają.
Ostatnio zmieniony przez piotrw 2019-03-28, 22:12, w całości zmieniany 2 razy  

[ ODPOWIEDZ ]