FORUM.mazury.info.pl - Absolutnie wszystko o Mazurach

Forum MAZURY.INFO.PL Strona Główna Forum MAZURY.INFO.PL
założone 15 maja 2008r.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Na południe
Autor Wiadomość
Servilan

Wysłany: 2019-01-03, 07:47   Na południe [Cytuj]

Cześć wszystkim, mam zamiar wybrać się w Lutym na południe i pozwiedzać trochę, narazie na celowniku mam Bielsko-Białą i tamtejsze okolice. Czy ktoś może zna tam jakieś ciekawe miejsca czy coś?

zenek

Wysłany: 2019-01-03, 08:28   Re: Na południe [Cytuj]

Servilan napisał/a:
Cześć wszystkim, mam zamiar wybrać się w Lutym na południe i pozwiedzać trochę, narazie na celowniku mam Bielsko-Białą i tamtejsze okolice. Czy ktoś może zna tam jakieś ciekawe miejsca czy coś?
Proponuję zapytać na jakimś forum beskidzkim. To jest mazurskie i jego użytkownicy znają ciekawe miejsca ale na północy.
A jeżeli za chwilę padnie reklama jakiegoś "ciekawego miejsca" w okolicy B-B, to autor tej reklamy dostanie stosowną przewidzianą w regulaminie forum "nagrodę"!

Tytus72

Wysłany: 2019-01-03, 12:12    [Cytuj]

Jestem z Gliwic więc trochę się orientuję ;)

Co byś chciał zobaczyć napisz bardziej wycieczki górskie czy jakieś atrakcje

Fajne są
1. Góra Żar ze zbiornikiem wodnym na szczycie. To elektrownia szczytowo pompowa piękny widok i stok narciarski. Jest tam też miejsce gdzie złudzenie optyczne pozwala wierzyć że butelki ba auta wtaczają się pod górę ;)
2. Żywiec i muzeum piwowarstwa przy browarze. Fajna wycieczka nawet z dziećmi. Dużo interaktywnych gadżetów przez co czujesz się jakbyś cofnął się w czasie.
3. Wisła - Zameczek Prezydencki czyli rezydencja głow państwa jak PAD- nie ma pyszca kawa z pięknym widokiem
4. Wisła - skocznia w Wiśle Malince skoki teraz na czasie więc można zobaczyć. Ulica przebiega pod skocznią taka ciekawostka.
5. Cieszyn - piękne stare miasto i przez most i rzeczkę lądujesz na smacznym czeskim piwie w czeskiej części miasta
6. Oświęcim - Obóz ja przynajmniej uważam że raz w życiu każdy tam powinien być.

Wszystko w promieniu może 50 km od Bielska

Można pisać jeszcze więcej ale nie wiem czy o takie atrakcji chodziło i na jak długo będziesz na południu

~melloon

Wysłany: 2019-01-04, 18:56    [Cytuj]

zenek napisał/a:
To jest mazurskie i jego użytkownicy znają ciekawe miejsca ale na północy.

Z tym bym mocno polemizował, i nie mam tu siebie na myśli ;-)
Ale oczywiście masz rację, logicznym jest szukać info o B-B na jakimś "południowym" forum

~Rafał1960

Wysłany: 2019-01-04, 22:07   Re: Na południe [Cytuj]

zenek napisał/a:
To jest mazurskie i jego użytkownicy znają ciekawe miejsca ale na północy.

Zgadza się ale południe też jest piękne (Nidzkie i Roś). :mrgreen:

Tenewleg

Wysłany: 2019-01-24, 06:18    [Cytuj]

Jakieś atrakcje już Ci tutaj koledzy wcześniej podali, ale jak chcesz tam jechać to najpierw popatrz jaki tam jest smog pod tym adresem .http://net-studio.pl/bielsko.php , może lepiej poszkać bardziej zielonego miejsca.

Dezaktywacja linku
Ostatnio zmieniony przez mazury.info.pl 2019-01-24, 08:19, w całości zmieniany 1 raz  

~D@reC

Wysłany: 2019-01-24, 17:29    [Cytuj]

Tenewleg napisał/a:
Jakieś atrakcje już Ci tutaj koledzy wcześniej podali, ale jak chcesz tam jechać to najpierw popatrz jaki tam jest smog pod tym adresem .http://net-studio.pl/bielsko.php , może lepiej poszkać bardziej zielonego miejsca.

Dezaktywacja linku

Popieram właśnie w Nd wróciłem z Szczawnicy i muszę przyznać że "powietrze" bylo widać. :cry:

[ ODPOWIEDZ ]