FORUM.mazury.info.pl - Absolutnie wszystko o Mazurach

Forum MAZURY.INFO.PL Strona Główna Forum MAZURY.INFO.PL
założone 15 maja 2008r.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Inwentaryzacja dróg wodnych w Polsce
Autor Wiadomość
~Sławek
Sławek

Wysłany: 2017-12-07, 07:37    [Cytuj]

Cytat:
wodnej Mazury - Zegrze, czyli można domniemywać, że żadnych inwestycji przystosowujących Pisę i Narew do względnie przyzwoitej drogi transportowej nie będzie.
ModEdit: cytowanie

Familiancie a ile razy ja pokonałeś i ile razy z niej będziesz korzystał ? nawet po powiedzmy remoncie, czyli zniszczeniu Pisy ( tzw. uregulowanie, pogłębienie itp. )
Jak na razie to w miarę regularnie Pisą pływa jeden orion :-D . Ja dokończą budowę dróg to z W-wy na WJM dostaniesz się wygodnie samochodem w ciągu góra 2 godzin, a nie dwóch dni.

Sławek

mazury.info.pl
Administrator
pies ogrodnika

Wysłany: 2017-12-07, 09:14    [Cytuj]

Sławek napisał/a:
Jak na razie to w miarę regularnie Pisą pływa jeden orion :-D . Ja dokończą budowę dróg to z W-wy na WJM dostaniesz się wygodnie samochodem w ciągu góra 2 godzin, a nie dwóch dni.

Doskonały argument. Jeżeli wyremontują już drogi Węgorzewo-Giżycko-Mikołajki-Ruciane-Nida... żeglarze zamienią czarterownie na wypożyczalnie samochodów. Zamiast pływać bez sensu 2 tygodnie - pokonają trasę w godzinę. 8-)

~familiant

Wysłany: 2017-12-07, 09:38    [Cytuj]

Sławek napisał/a:
Cytat:
wodnej Mazury - Zegrze, czyli można domniemywać, że żadnych inwestycji przystosowujących Pisę i Narew do względnie przyzwoitej drogi transportowej nie będzie.
ModEdit: cytowanie

Familiancie a ile razy ja pokonałeś i ile razy z niej będziesz korzystał ? nawet po powiedzmy remoncie, czyli zniszczeniu Pisy ( tzw. uregulowanie, pogłębienie itp. )

Sławek

Jako regatowiec nie zrozumiesz włóczęgów.Pisy nie trzeba pogłębiać, wystarczy powybierać drzewa zatopione w nurcie i resztki kamienne po starym młynie. Wybierać piach to trzeba z Narwi i Wisły, tak jak to czyniono jeszcze nie tak dawno.

<|dareq

Wysłany: 2017-12-07, 19:04    [Cytuj]

mazury.info.pl napisał/a:
Sławek napisał/a:

Doskonały argument. Jeżeli wyremontują już drogi Węgorzewo-Giżycko-Mikołajki-Ruciane-Nida... żeglarze zamienią czarterownie na wypożyczalnie samochodów. Zamiast pływać bez sensu 2 tygodnie - pokonają trasę w godzinę. 8-)

:mrgreen: :mrgreen: I kanał Niegociński mogą sobie remontowac do znudzenia. :mrgreen:

[ ODPOWIEDZ ]