FORUM.mazury.info.pl - Absolutnie wszystko o Mazurach

Forum MAZURY.INFO.PL Strona Główna Forum MAZURY.INFO.PL
założone 15 maja 2008r.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: pough
2017-07-22, 19:37
Jaka miejscowosc?
Autor Wiadomość
amandril

Wysłany: 2017-07-22, 18:59   Jaka miejscowosc? [Cytuj]

Witam, na wstepie chce napisac, ze jezeli wybralem zly dzial, to przepraszam i prosze o przeniesienie. Razem z 5 znajomych chcielismy wybrac sie na weekend na mazury. Jedyna miejscowosc jaka przyszla nam do glowy to Mikolajki, tylko troche za pozno sie ogarnelismy z tym zeby poszukac jakiegos noclegu no i chyba nic z tego nie wyjdzie. Mamy zamiar jechac za tydzien, a wszystko juz pozajmowane. No i tutaj rodzi sie moje pytanie, gdzie mozna pojechac na mazury, zeby bylo duzo ludzi, i mozna bylo sie dobrze pobawic? Nie jedziemy tam raczej po to, zeby lezec nad jeziorem 3 dni, a raczej po to, zeby gdzies wyjsc wieczorem i cos ciekawego porobic np. isc do klubu czy cos.
Z gory dzieki.

~extant

Wysłany: 2017-07-22, 19:55   Re: Jaka miejscowosc? [Cytuj]

amandril napisał/a:
...No i tutaj rodzi sie moje pytanie, gdzie mozna pojechac na mazury, zeby bylo duzo ludzi, i mozna bylo sie dobrze pobawic? Nie jedziemy tam raczej po to, zeby lezec nad jeziorem 3 dni, a raczej po to, zeby gdzies wyjsc wieczorem i cos ciekawego porobic np. isc do klubu czy cos.
Z gory dzieki.

No to jedźcie do Giżycka tam w sezonie jest i dużo ludzi i rozrywek o jakie Wam chodzi. :-)

~tropiciel

Wysłany: 2017-07-22, 20:09   Re: Jaka miejscowosc? [Cytuj]

extant napisał/a:
No to jedźcie do Giżycka tam w sezonie jest i dużo ludzi i rozrywek o jakie Wam chodzi. :-)

extant Jaja sobie robisz? W Giżycku nie ma dyskotek, lokali gdzie w spokoju można porozmawiać czy tym bardziej często poszukiwanego przez turystów tzw. puff-u.
Pozornie ruch tu jest- ale tak naprawdę to jest ginące miasto.

amandril

Wysłany: 2017-07-22, 21:11    [Cytuj]

No wlasnie myslelismy tez nad Gizyckiem, ale jednak cos tam troche nam nie pasuje. Szukam i szukam w internecie co ludzie pisza o Mazurach i jedyne miejsce jakie polecaja to Mikolajki, ale tam juz wszystko zajete. Cos jeszcze mozecie polecic?

pough
gorszego sortu

Wysłany: 2017-07-22, 21:28    [Cytuj]

Słyszałem, że Ełk jest prężnym miastem. Nawet żołnierze amerykańscy z Orzysza jeżdżą tam na dyskoteki...

funyo

Wysłany: 2017-07-22, 21:29    [Cytuj]

Mrągowo

~tropiciel

Wysłany: 2017-07-22, 21:45    [Cytuj]

pough napisał/a:
Słyszałem, że Ełk jest prężnym miastem. Nawet żołnierze amerykańscy z Orzysza jeżdżą tam na dyskoteki...

pomimo tego że większość swego 40+ życia spędziłem w Giżycku to jednak w tym przypadku też polecam PchEłk- dużo lepsze połaczenia drogowo- kolejowe, więcej lokali i ewentualnie w razie potrzeby szybciej tam znajdę spokojne miejscowości na Szlaku WJM.

mazury.info.pl
Administrator
pies ogrodnika

Wysłany: 2017-07-22, 22:35    [Cytuj]

amandril napisał/a:
No wlasnie myslelismy tez nad Gizyckiem, ale jednak cos tam troche nam nie pasuje. Szukam i szukam w internecie co ludzie pisza o Mazurach i jedyne miejsce jakie polecaja to Mikolajki, ale tam juz wszystko zajete. Cos jeszcze mozecie polecic?

Spróbujcie Ełk

~Rafał1960

Wysłany: 2017-07-22, 23:31    [Cytuj]

Albo od razu Sopot :mrgreen:

Tupi

Wysłany: 2017-07-23, 01:20   Re: Jaka miejscowosc? [Cytuj]

tropiciel napisał/a:
extant napisał/a:

extant Jaja sobie robisz? W Giżycku nie ma dyskotek, lokali gdzie w spokoju można porozmawiać czy tym bardziej często poszukiwanego przez turystów tzw. puff-u.
Pozornie ruch tu jest- ale tak naprawdę to jest ginące miasto.

jakieś tam pseudo "disco" jest - hangar i okolice - niezły cyrk w sumie
3 pseudo dyskoteki obok siebie i w każdym inna muza:) - chyba czynne do świtu
wszystko się łączy
w pasażu też chyba jakieś disco jest
ale knajpki jakieś gdzie można posiedzieć w nocy są - choćby prl - też w sumie pasaż zresztą
Ostatnio zmieniony przez Tupi 2017-07-23, 01:24, w całości zmieniany 3 razy  

~extant

Wysłany: 2017-07-23, 06:57   Re: Jaka miejscowosc? [Cytuj]

tropiciel napisał/a:
extant napisał/a:

extant Jaja sobie robisz? W Giżycku nie ma dyskotek...

Taaa... ciekawe ?? :shock: - w ciągu ostatnich 10 lat dokładnie trzy razy musiałem spędzić noc w którymś z Giżyckich portów i za każdym razem w nocy "z całej okolicy" nic tylko było słychać dudniące dyskoteki ... zgodnie z tym co piszesz rozumiem, że to wcale nie były dyskoteki tylko pewnie mieszkańcy Giżycka w domach na prywatkach tak się bawili ?? :lol: :-P

mazury.info.pl
Administrator
pies ogrodnika

Wysłany: 2017-07-23, 07:21    [Cytuj]

Mylisz plażowe baraki z dykty z tanim alkoholem, w których ktoś fałszuje hity disco-polo z dyskoteką. 8-)

Dyskoteka w Giżycku jest jedna na Pasażu. W Mikołajkach jest kilka klubow disco, w tym jeden w hotelu na G

~extant

Wysłany: 2017-07-23, 08:59    [Cytuj]

Heh... nie zwiedzałem oczywiście wszystkich Giżyckich dyskotek, ale dosyć niedawno, podczas noclegu w Ekomarinie po regatach, byłem na całkiem "normalnej" dyskotece i nie była ona w pasażu... :-P
Ostatnio zmieniony przez extant 2017-07-23, 09:20, w całości zmieniany 1 raz  

funyo

Wysłany: 2017-07-23, 10:38    [Cytuj]

Też uważam, że nie jest aż tak źle z nocną zabawą w Giżycku - po kilku kiepskich latach, gdzie po 22 zapadała cisza (poza namiotem w LOKu), teraz jest głośno i tłoczno do późnej nocy. Doszły nowe drinkbary na pasażu, a i pokiwać się jest gdzie. Może brakuje czegoś pokroju Gołębiewskiego, ale sprawę nieco ratuje St.Bruno...

~tropiciel

Wysłany: 2017-07-24, 16:16    [Cytuj]

extant napisał/a:
Heh... nie zwiedzałem oczywiście wszystkich Giżyckich dyskotek, ale dosyć niedawno, podczas noclegu w Ekomarinie po regatach, byłem na całkiem "normalnej" dyskotece i nie była ona w pasażu... :-P

trudno zwiedzić to czego nie ma. :-P

~extant

Wysłany: 2017-07-24, 16:22    [Cytuj]

tropiciel napisał/a:
trudno zwiedzić to czego nie ma. :-P

W każdym razie - nawet pomimo tego, że może ich nie ma - to jednak jakoś je... słychać :-P :lol:

[ ODPOWIEDZ ]