FORUM.mazury.info.pl - Absolutnie wszystko o Mazurach

Boatshow 2017
Forum MAZURY.INFO.PL Strona Główna Forum MAZURY.INFO.PL
założone 15 maja 2008r.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ostrzeżenie przed firmą Aggello-Elektronik
Autor Wiadomość
woel

Wysłany: 2017-07-14, 21:14   Ostrzeżenie przed firmą Aggello-Elektronik [Cytuj]

Witam,
W dniach 27.05-03.06.2017 wyczarterowałem jacht Phila 880 Ekstaza. Nie miałem uwag przy odbiorze jachtu. Przy zdaniu jachtu Pan Zalewski wycenił koszt uszkodzeń na 1200 zł (kaucja + 500 zł) z czego koszt naprawy silnika to 1050 zł(nowa pompa paliwa). Zapłaciłem chociaż istniała możliwość naprawy pompy do czego Pan Zalewski się nie kwapił. Już po powrocie do domu załatwiłem telefonicznie naprawę pompy za 100 zł - wystarczyło wymienić aluminiową obudowę. Otrzymałem zwrot 366 zł i uzasadnienie o wykrytych nowych usterkach o których nie rozmawialiśmy przy odbiorze - brak protokołu odbioru jachtu. Zaproponowałem rozwiązanie/reklamację kompromisowe o podziale kosztów na połowę i zwrot dodatkowych 234 zł na co przez 3 tygodnie nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Poinformowałem Pana Zalewskiego o fakcie nieudzielenia odpowiedzi w ciągu 14 dni i tym samym obowiązku uznania reklamacji - do dnia dzisiejszego nie otrzymałem żadnej odpowiedzi ani pieniędzy.
Postanowiłem sprawdzić tę firmę i okazało się, że jedynym jej właścicielem jest żona Pana Zalewskiego - Pani Małgorzata Zalewska. Mimo to Pan Zalewski jest wymieniony w danych firmy co sugeruje współwłaścicielstwo i może wprowadzać w błąd klientów - to on załatwia wszystkie sprawy i inkasuje pieniądze.
Jakby tego było mało firma w dniu 01.12.2016 zawiesiła działalność a dalej prowadzi czarterowanie jachtów nieświadomym tego klientom.
Mimo moich licznych e-maili i prób kontaktu telefonicznego otrzymałem tylko jeden e-mail informujący mnie, że nie jest w stanie odpowiadać na wszystkie e-maile.
Załaczam Umowę czarteru, zrzut strony internetowej firmy Aggello - Elektronik oraz wypis z CEIDG.
Uważam, że takie firmy trzeba piętnować z całą stanowczością i przestrzegać przed nimi innych potencjalnych klientów.
Pozdrawiam,
woel

wpis.pdf
Pobierz Plik ściągnięto 65 raz(y) 120,54 KB

umowa-czarteru.doc
Pobierz Plik ściągnięto 67 raz(y) 48 KB

Ostatnio zmieniony przez mazury.info.pl 2017-07-14, 22:26, w całości zmieniany 3 razy  

mazury.info.pl
Administrator
pies ogrodnika

Wysłany: 2017-07-14, 22:29    [Cytuj]

Usunąłem z umowy czarterowej dane osobowe i teleadresowe wynajmującego numer dowodu osobistego oraz numer dowodu osoby reprezentującej firmę. Publikacja takich danych w internecie nie jest rozsądne i może rodzić poważne problemy.
Omyłkowo usunąłem również jeden z załączników graficznych. Jeżeli autor wątku uzna, że est istotny - proszę o ponowne przesłanie.

woel

Wysłany: 2017-07-15, 10:27    [Cytuj]

Witam ponownie,
Załączniki, zgodnie z regulaminem forum mają jedynie uwiarygadniać mój post.
Brak zrzutu ekranu strony internetowej opisanej firmy nie ma znaczenia.
Pozdrawiam,
woel

PiotrL

Wysłany: 2017-07-15, 11:26    [Cytuj]

woel dzięki za ostrzeżenie i informacje

Tupi

Wysłany: 2017-07-23, 01:35    [Cytuj]

nie znam firmy pana Zalewskiego ani jego samego ,ale jak czytam takie posty to .....
" i uzasadnienie o wykrytych nowych usterkach o których nie rozmawialiśmy przy odbiorze - brak protokołu odbioru jachtu. Zaproponowałem rozwiązanie/reklamację kompromisowe o podziale kosztów na połowę i zwrot dodatkowych 234 zł "
zaproponował Pan pokrycie połowy kosztów - czyli jak rozumiem dobrze wie Pan ,że jakieś tam uszkodzenia powstały z Pana winy - innej opcji nie widzę - ja jakbym był pewny ,że nic nie uszkodziłem w życiu bym nie proponował pokrycia połowy kosztów naprawy tylko żądał zwrotu
zgadzam się ,że powinni Panu odpowiedzieć
resztę przemilczę . bo brak słów - chodź oczywiście takie "firmy" nie powinny działać ( w sensie nieuczciwej konkurencji - brak działalności)
Ostatnio zmieniony przez Tupi 2017-07-23, 01:49, w całości zmieniany 2 razy  

[ ODPOWIEDZ ]