FORUM.mazury.info.pl - Absolutnie wszystko o Mazurach

Forum MAZURY.INFO.PL Strona Główna Forum MAZURY.INFO.PL
założone 15 maja 2008r.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: mazury.info.pl
2012-05-06, 17:39
Firma INM (Internet na Mazurach) - opinie?
Autor Wiadomość
Krzysztof123

Wysłany: 2012-05-06, 16:45   Firma INM (Internet na Mazurach) - opinie? [Cytuj]

Ma ktoś Internet z firmy INM? Szukam opinii, jak to w praktyce działa, jaka realna przepustowość, jak często są awarie, jak serwis itd. Mieszkam w gm. Wydminy, miejscowość Orłowo.

mazury.info.pl
Administrator
pies ogrodnika

Wysłany: 2012-05-06, 17:42    [Cytuj]

W jednej firmie, której świadczę usługi mają internet z tej firmy (Giżycko). Awarie zdarzają się częściej niż np. w TPSA ale nie są nazbyt często (raz, może dwa razy do roku) i są stosunkowo szybko usuwane (klient biznesowy). Przepustowość zależy od wykupionego abonamentu. Podsumowując nie odstaje od innych dostawców na naszym terenie.

Wiewiorek

Wysłany: 2013-08-03, 17:47    [Cytuj]

Mam internet z INM w Rydzewie, z droższym abonamentem. Odkąd rozszerzyli działalność na Warszawę, jest coraz gorzej. Prawie nie ma dnia, żeby nie zrywało. W piątki najczęściej psuje się kompletnie i trzeba czekać do poniedziałku, żeby ktoś odpowiedział na telefon.

arek

Wysłany: 2013-11-11, 11:24    [Cytuj]

Wiewiorek napisał/a:
Mam internet z INM w Rydzewie, z droższym abonamentem. Odkąd rozszerzyli działalność na Warszawę, jest coraz gorzej. Prawie nie ma dnia, żeby nie zrywało. W piątki najczęściej psuje się kompletnie i trzeba czekać do poniedziałku, żeby ktoś odpowiedział na telefon.

Szczera prawda ,Brak kontaktu i serwisu .Ale ja juz mam to za soba konczy mi się umowa
kilkanasie razy psuł mi sie internet,8 -miesiecy cały czas rwało-bo zapomnieli przestawic antene.Tragedia
Ostatnio zmieniony przez arek 2013-11-11, 11:27, w całości zmieniany 1 raz  

~czoboki
ZMiK

Wysłany: 2013-11-11, 22:02    [Cytuj]

Mam od nich internet w Sztutowie :-) Jak na razie bez problemów. Fakt, że infrastruktura przejęta od Profit Group. Zdecydowanie lepszy kontakt jest teraz :)

Dddomino513

Wysłany: 2015-12-03, 18:40   Żałosny.. [Cytuj]

Wiem że jest już wiele lat po tym poscie lecz muszę wyraźić swoje nie zadowolenie i co najważniejsze OSTRZEC LUDZI . Co prawda internet który wykupuje u nich jest wolny lecz wystarcza do spokojnej gry/korzystania z internetu. Lecz nie w tej złodziejskiej sieci.. Internet strasznie się zacina są dni (zazwyczaj piątek-poniedziałek) w których nie ma internetu. Oczywiscie kiedy zaczynają się problemy infolinia jest już nie aktywna. Kiedy są problemy podczas gdy infolinia jest otwarta jakimś cudem jak już się dodzwonimy to zazwyczaj bywa tak że uzyskamy odpowiedź gdyż to nie od nich lub to wina routera.. NAPRAWDE nie polecam wykupowania tam internetu. Niby minęło dużo czasu lecz problemy nie minęły ostrzegam was przed tą firmą.
Ostatnio zmieniony przez Dddomino513 2015-12-03, 18:43, w całości zmieniany 2 razy  

Pioootrekk

Wysłany: 2015-12-03, 21:36    [Cytuj]

ahhh te wiarygodne posty osób, które założyły konto tylko po to żeby komuś coś zarzucać

Trixi

Wysłany: 2016-01-11, 10:16    [Cytuj]

Pioootrekk napisał/a:
ahhh te wiarygodne posty osób, które założyły konto tylko po to żeby komuś coś zarzucać

Przepraszam, a na jakiej podstawie Pan tak twierdzi? Ja też specjalnie założyłam konto żeby Panu odpowiedzieć. Temat istnieje po to żeby klienci INM mogli się wypowiedzieć na temat usług świadczonych przez firmę i Pański przedmówca właśnie to zrobił, a Pan? wyraził Pan tylko swoją opinię na temat poprzedniej wypowiedzi, odnośnie samego tematu Pan się nie wypowiada, więc po cóż w ogóle zabiera głos?
Co do firmy, jestem jej klientem już od kilku lat i zostałam przejęta wraz z innymi jeszcze od firmy PROFIT na początku były dość poważne problemy, ale po moich wielokrotnych interwencjach usunięto je i przez ok rok, może półtora było OK, od tamtej pory jednak jakość usługi systematycznie spada, a w weekendy niemal zanika całkowicie, nawet przeglądanie internetu często jest niemożliwe. Pomimo wykupionej prędkości 6mb w porywach miewałam najwyżej 4, w dni wolne od pracy i święta spada najwyżej do 1, zwykle jednak dużo poniżej tej prędkości. Kontakt z firmą jak już ktoś zauważył wcześniej katastrofalny, pomoc techniczna jak są problemy nie odpowiada, całkowite zlewanie klienta. Ogólnie odradzam, sama szukam czegokolwiek co działa na moim terenie bo już mam dość problemów z netem

woofer51

Wysłany: 2016-02-28, 15:17    [Cytuj]

Witam. Jestem od 3 lat użytkownikiem firmy INM. Pierwsza moja umowa była na okres 24 miesięcy. Z usług byłem pozytywnie zaskoczony. Mało awarii, internet praktycznie dostępny 24/7, prędkość też przyzwoita. Z racji tego, że z usług byłem zadowolony podpisałem drugą umowę na kolejne 2 lata z większą prędkością. Od tego czasu zaczęły się moje problemy. Internet miał być 2 razy szybszy a chodzi 2 razy gorzej. Strony często się nie ładują albo jest przerywane połączenie. Pobranie większego pliku z sieci graniczy z cudem. O weekendach nie wspominam bo często gęsto w piątek jest awaria i do poniedziałku internetu nie ma. Dzwonić do nich nie ma sensu bo telefonu praktycznie nikt tam nie odbiera. Osobiste zgłoszenie awarii kończy się tym, że pani przy biurku przyjmie zgłoszenie stwierdzając, że jakiś wspaniały pan monter to sprawdzi i się do nas odezwie. Efekt jest taki, że prędzej dwie niedziele palmowe zejdą się do "kupy" zanim ktoś zainteresuje się naszym problemem. Jeżeli ktoś szuka sprawdzonej firmy to niech tą sobie odpuści. Olewanie klienta mają wypracowane do perfekcji. Całe szczęście ostatni rok będę się z nimi użerał.

[ ODPOWIEDZ ]