[Wczoraj 20:39] yavor:  No i pięknie... Był fajny temat i co? Tylko użytkownicy z uprawnieniami dostępu mogą czytać tematy na tym forum.
[Wczoraj 20:40] yavor:  i to jest kolejny punkt na mojej liście. Całe szczęście jest jeszcze SF i ModEdit [spam]
[Wczoraj 20:55] ~najmita:  Każdy ma wolny wybór. Nikt nikogo do niczego nie zmusza. A swoją drogą szkoda wątku...
[Wczoraj 20:58] zenek:  A tak na marginesie to co jest w tym temacie fajnego? Wypominanie zapmnianych waśni? Czy dyskusja o innych uzytkownikach?
[Wczoraj 21:10] yavor:  Jaki wolny wybór? To forum jest jak getto... szkoda słów
[Wczoraj 21:12] yavor:  Temat fajny bo może otworzyć oczy pewnym osobom (w tym Tobie Zenek). No ale nie jestem wybrańcem, który może śledzić ten wątek.
[Wczoraj 21:53] zenek:  To forum ma swój niezmienny twardy regulamin od samego poczatku swojego istnienia. Stając się jego uzytkownikiem akceptujesz ten regulamin. Nikt nikogo nie zmusza aby był tym uzytkownikiem. Jak komuś nie odpowiada, to w sieci jest mnóstwo innych miejsc.
[Wczoraj 22:00] yavor:  I tym miłym akcentem kończę tą jałową dyskusję... Pozdrawiam serdecznie.
[Wczoraj 22:01] zenek:  Wzajemnie!
[Dzisiaj 9:54] ~Emill`76:  Swoją drogą również uważam, że przeniesienie tego wątku do VIP było wielce nie stosowne
[Dzisiaj 9:56] ~Emill`76:  Taki śmietnik dla niewygodnych treści
[Dzisiaj 10:02] Barbarossa:  Emil No właśnie nie zdążyłem napisać wątku że przepraszam cię za to że cię to ściągnąłem
[Dzisiaj 10:06] Barbarossa:  Co do vipów to zauważyłem że są oni wybierani indywidualnie bo mój ostatni post jest z 31 maja a są użytkownicy którzy nie pisali dawniej na przykład Mirek mors czy piratka albo Żeglarska przygoda który w tym roku nie napisał żadnego postu a jest vipem więc nie od aktywności zależy tylko od humoru właściciela tego forum A podobno forum tworzą ludzie
[Dzisiaj 10:09] Barbarossa:  Zenku a Twoim zdaniem Co ja chciałem uzyskać a nie uzyskałem? Posadę moderatora???
[Dzisiaj 10:12] ~Emill`76:  no jak nic nie uzyskałeś ??? a dyrektor sportowy regat forumowych to co ????? ;)
[Dzisiaj 10:15] Barbarossa:  Chyba człowiek pompka zresztą chyba ty też pompował ś o ile pamięć mnie nie myli
[Dzisiaj 10:17] Barbarossa:  Emilu ale widzę że przepraszam to za mało.?
[Dzisiaj 10:17] ~Emill`76:  to było w zakresie działań dyrektora sportowego , niewdzięczniku
[Dzisiaj 10:21] Barbarossa:  I na tym się zakres owy kończył
[Dzisiaj 10:21] ~Emill`76:  nie prawda ! a bojki kto rozstawiał ?!
[Dzisiaj 10:28] Barbarossa:  Nie pamiętam
[Dzisiaj 10:32] Barbarossa:  A kto zbierał? 😀
[Dzisiaj 11:46] zenek:  Sławku nie pamiętasz? Chciałeś dane sternika, który spowodował kolizję. Usiłowałem Ci pomóc jak tylko mogłem. Nie udało się niestety. A co do VIP-a to moze nie przesadzaj. Napisz jeden post. Może być sama emotka. Automatycznie nim się staniesz, bo masz na koncie odpowiednia liczbę postów!
[Dzisiaj 12:04] Barbarossa:  Zenku świetna pamięć mimo to że takiej informacji nie otrzymałem od organizatora regat mazury.info.pl pl a zarazem właściciela nie było powodem do rezygnacji z Aktywnego uczestnika tego forum
[Dzisiaj 12:07] Barbarossa:  co do vipa to nie zależy mi chodzi o to jak segregowani są użytkownicy
[Dzisiaj 12:08] zenek:  No więc powód był inny i jest znany tylko Tobie. A zatem dywagacje publiczne na temat powodów tego, że ktoś nie pisze lub pisze mniej sa pozbawione jak widac sensu! No i jednak jakby nie patrzeć, to od tamtej historii z udostepnieniem danych sternika, Twoja aktywność na forum drastycznie spadła :-P
[Dzisiaj 12:12] zenek:  A co do VIP nikt nie jest segregowany. Przykłady, które podałes piratki i MirkMorsa sa błędne. Nie mają cofnietych uprawnień VIP, bo sa w grupie żb! A poza tym jezeli nie zalezy Ci na dostepie do VIP, to po co robisz to zamieszanie?
[Dzisiaj 12:17] Barbarossa:  A co do tego ma żb skoro w opisie vipa jest o aktywności na forum? Zamieszanie? Czy ja przeniosłem go do VIP? Czytam wczoraj drugą stronę wątku a do trzeciej już nie miałem dostępu, ot taki niefart. Czy czytanie też jest już zabronione???
[Dzisiaj 12:22] zenek:  Sławku żb ma do dostepu do YIP tyle, że nie trzeba mieć 200 spotów i członkowie tej grupy nie są usuwani z VIP. Po to jest zapis o mozliwości usuniecia z VIP aby nie było tam samych czytaczy. Coś za coś. Masz możliwość absolutnie swobodnej wypowiedzi ze wszystkimi reklamami i komercją włącznie, to napisz choć jeden post na miesiąc. To taki problem?
[Dzisiaj 12:32] zenek:  Ps. Słąwku abyś mógł to trzecią stronę przeczytać, to po starej znajmości masz już dostęp do niej. Czytaj :-D
[Dzisiaj 12:39] Barbarossa:  Znaczy się merytoryczną emonkę? To ja już wolę się wylogować na amen i tym miłym akcentem zakończyć pozdrawiajac miłośników Mazur, żeglarstwa pozytywnie zakręconych! Niech każdy bawi się jak lubi.
[Dzisiaj 12:40] Barbarossa:  Dzięki Żenku. Ale nie skorzystam.
[Dzisiaj 12:46] zenek:  No widzisz Sławku przedstawiłes swoje zdanie na temat funkcjonowania forum, trochę inne od obowiazujących tu zasad. Nie chcesz się do nich dostosować. Trudno. Przeciez nikt nikogo nie będzie zmuszał do aktywnej obecności
[Dzisiaj 12:47] ~Emill`76:  Zenku.....a jak oceniasz te zasady ? Jako Zenek a nie moderator
[Dzisiaj 12:54] zenek:  Wybacz Emil, ale shoutBox to nie miejsce a takie dyskusje. Odpowiedziałem Sławkowi, bo go lubie i szanuję ale na tym koniec!
[Dzisiaj 13:01] ~Emill`76:  No właśnie ....szkoda, że tak wielu których lubimy i szanujemy ....odeszło . Można rzec ...przez regulamin. Widocznie coś nie tak z tym regulaminem
[Dzisiaj 18:28] ~najmita:  Wybaczmy im, albowiem nie wiedzą co czynią ;-) :-D
[Dzisiaj 18:39] ~Emill`76:  Moderatorom ? :)