Forum MAZURY.INFO.PL
założone 15 maja 2008r.

INNE - Zdjecia z letniego plywania po Neusiedler See

hyzewicz - 2011-07-12, 22:07
Temat postu: Zdjecia z letniego plywania po Neusiedler See
Hallo, wklejam pare zdjec z niedzielnego plywania po Neusiedler See. Pozdrawiam.
Renata

zenek - 2011-07-13, 07:36

Świetna pogoda na spokojne rekreacyjne pływanie. No i patrząc na te zdjęcia to fajnie się "wpisujecie" z Corwetką w Neusiedler. Pozdrawiam
pough - 2011-07-13, 07:55

Tak piękna pogoda. Czysta przyjemność z żeglowania. :-D

Widzę, że w kanałek do portu wchodzą na żaglach.
Jak tam jest z przepisami w portach. Pamiętam, że kupowałaś elektryczny silnik. Czemu tak zdecydowałaś? Elektryk zamiast benzyny?

zenek - 2011-07-13, 08:07

pough napisał/a:
Czemu tak zdecydowałaś? Elektryk zamiast benzyny?

Z tego co Renata mówiła i pisała to tam jest chyba zakaz używania "spalinówek".

pough - 2011-07-13, 08:13

zenek napisał/a:
pough napisał/a:
Czemu tak zdecydowałaś? Elektryk zamiast benzyny?

Z tego co Renata mówiła i pisała to tam jest chyba zakaz używania "spalinówek".

Zdaje się że na którymś zdjęciu widziałem motorówkę. Inną niż "Austriacki WOPR".
Może faktycznie tam zakaz używania spalinówek.

wlowoj - 2011-07-13, 08:13

Renata, nie tylko na Mazurach może być pięknie.....
Pozdrawiam dumną armatorkę pięknego jachtu (albo piękną armatorkę dumnego jachtu) :-D

Bodo - 2011-07-13, 08:29

Przyłączam się do pozdrowień Pięknej i Dumnej Właścicielki na pięknym i dumnym jachcie...... :mrgreen:
Po okresie nieciekawej pogody, miałaś okazję wypróbować, co oznacza "żeglarstwo, czyli bimbanie wyższej kategorii"...... :mrgreen:
Zdjęcia fajne..... trzeba będzie, kiedyś popływać na tym akwenie..... :mrgreen:

MirekMors - 2011-07-13, 08:55

Bodo, jeszcze nie poznałeś Mazur a już Cię nosi !
Bodo - 2011-07-13, 10:09

Przecież, nie będę siedział cały czas na Nidzkim...... jak niektórzy..... no nie? Mirek! ..... ;-) :mrgreen: :mrgreen:
MirekMors - 2011-07-13, 10:30

Prześlę Ci na PW sposób ucieczki z j.N. Z doświadczenia wiem, że potrzebny będzie cepik do sterowania z kabiny. Inaczej wypatrzą Cię i abordują.
szg - 2011-07-13, 16:22

No pięknie Renata, pięknie - gratulacje i tak trzymaj :shock: :mrgreen:

A już myślałem, że niektórzy koledzy albo nie wiedzą, że Mazury sięgają dalej niż nidzkie albo boją się poza nie wypłynąć. :oops: ;-)

Bodo - 2011-07-13, 17:26

Wiemy, wiemy...... tylko ilość śluz do Neusiedlersee nas przeraża.... :mrgreen: :mrgreen:
balti - 2011-07-13, 18:12

Pięknie , qrde pięknie , tak trzymać :-D
hyzewicz - 2011-07-13, 22:32

Hallo, skoro swit dotarlam do domu. Wiec u nas jest zakaz silnikow spalinowych. Tylko nieliczne osoby maja zezwolenie na silnieki benzynowe. Widzialam takie cos jak wodne Taxi. Sa motorowki ale plywaja na silnikach elektrycznych. Niektore maja mocniejsze Torquedo.
Moja Corvetka prezentuje sie dobrze, bo wiekszosc tutejszych zaglowek nadaje sie w porownaniu z Polska do muzeum.
Chociaz ja stoje w porcie w jakims "polskim" regionie, po prawej Jumper 19 po lewej Phobos 24. Niedaleko jeden Twister, jest tez pare Spörtin i Sasanek. Ze starszych modeli Venus i Foki.
Robie tak, ze prawie zawsze, w zaleznosci od wiatru, wyplywam albo wplywam kanalem na zaglach, jak sie da. Jak sie nie da, to plywam na motorze elektrycznym. Inni tez. Minkoty sa popularne. Ja mam motorquide. Spisuje sie dobrze.
W ten weekend pogoda tez sie dobrze zapowiada, wiec chyba tez ide plywac.
Ale tym czasem ide w kimono. Zycze dobrej nocy i pozdrawiam. Renata

hyzewicz - 2012-05-06, 22:00

Hallo, przesylam pare zdjec z dzisiejszego plywania. Dobrze ze nas burza nie dopadla.
U nas tloku nie bylo. Co mnie zaskoczylo, ustapilam facetowi na katamaranie drogi, bo mial pierwszenstwo i facet podziekowal. Myslalam ze wypadne z lodki z wrazenia.
Pozdrawiam. Renata

hyzewicz - 2012-09-02, 22:19

Szkoda ze lato sie powoli konczy. Dzisiaj bylo pieknie nad Neusiedlersee.
Oby jeszcze zlapac pare cieplych dni tej jesieni.

kubsta - 2012-09-03, 10:33

hyzewicz napisał/a:
i facet podziekowal
Bo to był szuwarowy żeglarz z Mazur na gościnnych występach :-)
MirekMors - 2012-09-03, 14:43

Renata : jeśli u nas mozna żeglować do końca października, to u Was chyba cały listopad ?
hyzewicz - 2012-09-03, 22:10

kubsta napisał/a:
hyzewicz napisał/a:
i facet podziekowal
Bo to był szuwarowy żeglarz z Mazur na gościnnych występach :-)

Chyba masz racje.
Jesli chodzi o plywanie, zdaje sie do polowy listopada moge siedziec w wodzie, ale nie bede czekala az zamienie sie w sopel lodu wyciagajac lodke z wody.
Zobaczymy jaka bedzie pogoda, na nastepny weekend zapowiadali nawet fajna. Planuje jeszcze wypad na ryby !!!!!! (z fachowcem).

hyzewicz - 2012-09-16, 20:39

Hallo, w zeszlym tygodniu zlowilismy pare ryb w naszym bajorze. A dzis wreszcie troche pozeglowalam. Piekny byl dzien. Renata
Bodo - 2012-09-17, 09:36

Reanat!... to na pewno zdjęcia z Neusiedlersee?... te jachty, takie jakieś.... Mazurskie.... :mrgreen: ... a i rybka, podobna do Niegocińskiej ..... :mrgreen:
hyzewicz - 2012-09-18, 22:13

Nastepnym razem sfotografuje bloto na kotwicy :mrgreen: