Forum MAZURY.INFO.PL
założone 15 maja 2008r.

Na mazurskim szlaku - Okolice Spychowa

Prem - 2019-08-15, 20:03
Temat postu: Okolice Spychowa
Pozwolę sobie zamieścić kilka zdjęć z mojej włóczęgi namiotowej, którą przeprowadziłem pod koniec lipca w okolicach Spychowa. Zdaje się, że forumowicze rzadko tam zaglądają.
mazury.info.pl - 2019-08-15, 20:05

Ostatnie zdjęcie gdzie było robione?
Prem - 2019-08-15, 20:10

Dołączam zdjęcie, o które pytasz, a które w międzyczasie usunąłem. To kościół ewangelicki w Szczytnie.
najmita - 2019-08-15, 21:03

Piękne tereny o rzut beretem ode mnie. Nigdy ich nie zwiedziłem.
Czy szedłeś szlakiem Krutyni, czy "na chybił trafił"?
Może wrzucisz coś ze szlaku Łyny?

Prem - 2019-08-15, 21:41

To jest tak, że losuję miejsce, od którego zaczynam, a potem jest improwizacja, z robieniem tylko tego, na co mam ochotę. Żadnych planów nie ma, wszystko ustala się w trakcie. I tak też było tym razem, zbieżność z Krutynią jest przypadkowa :-)
Z Łyny mam niedużo zdjęć, w wolnej chwili coś wrzucę, ale w innym wątku.

mazury.info.pl - 2019-08-15, 22:50

Losujesz? W jaki sposób?
Prem - 2019-08-16, 09:34

Cały teren, który biorę pod uwagę, mam obłożony mapami wojskowymi, na których jest zaznaczona siatka kilometrowa. Więc losuję współrzędną kilometrową. Jeśli nie trafię w mój teren (bo ma on przecież kształt nieregularny, nie zajmuje całych tych map), losowanie powtarzam.
Do tej pory wykorzystywałem kostki do gry, w tym roku przerzuciłem się na Excela z jego funkcjami losowymi. Wylosowałem z dokładnością co do metra, z zastrzeżeniem, że wystarczy, jak dojdę w pobliże.

mazury.info.pl - 2019-08-16, 09:50

Ciekawy patent. :-D Moje spontaniczne wycieczki ograniczają się do wyszukania jakiegoś "smaczku" w internecie albo zasłyszanym od znajomych i zwiedzaniu najbliższych okolic wzdłuż drogi dojazdowej (również podczas podróży służbowych). Czasem wystarczy zboczyć z drogi zaledwie kilka kilometrów, aby znaleźć się w innym świecie. ;-)