Forum MAZURY.INFO.PL
założone 15 maja 2008r.

Spotkania i imprezy forumowe - A może spocik w okolicy Warszawy? 26 listopada, ok. 19:30...

instant - 2016-11-19, 17:57
Temat postu: A może spocik w okolicy Warszawy? 26 listopada, ok. 19:30...
Jest okazja, aby spotkać się przy piwku i posłuchać/pośpiewać!

"Mechanicy Szanty" w Szkole Jazdy Konnej w Kaniach! Sympatyczne, kameralne warunki, gwarantujące bezpośredni kontakt z wykonawcą :-)

Koncert z wolnym wstępem (niekomercyjny!), z budżetu Gminy Brwinów i Sołectwa Kanie 8-) .

...pough?, Devu?, mmaacc? i kto tam jeszcze jest z "naszej" okolicy ;-) .
A może ktoś z dalszej? Choćby z Warszawy? extant?

Ja wybieram się najpewniej z Anią i może z synem. Co Wy na to?

pough - 2016-11-19, 18:07

W zasadzie można się przesiąść z żaglówki na konia. Czemu nie, jak nic nie wypadnie to wpadniemy z Basią.
Tobo - 2016-11-19, 18:33

pough napisał/a:
W zasadzie można się przesiąść z żaglówki na konia.
- tylko w tym przypadku zdecydowanie uważajcie na wiatry ;-)
pough - 2016-11-19, 18:39

Tobo napisał/a:
pough napisał/a:
W zasadzie można się przesiąść z żaglówki na konia.
- tylko w tym przypadku zdecydowanie uważajcie na wiatry ;-)

W sensie, że koń może mieć wiatry? ;-)

Piotr Lewandowski - 2016-11-19, 19:37

Dogodny dojazd WKD do Warszawy, więc nie trzeba organizować kierowcy.
extant - 2016-11-19, 19:47
Temat postu: Re: A może spocik w okolicy Warszawy? 26 listopada, ok. 19:3
instant napisał/a:
...A może ktoś z dalszej? Choćby z Warszawy? extant?? ...

OK, I'm in :-D

instant - 2016-11-20, 00:03

Ooo! Zaczyna być dobrze :-) . Już może nas być pięcioro, a im więcej, tym lepiej...
Bo gdyby mogło nas być więcej, to może przygadałbym stolik dla FM-owej banderki ;-)

darkor54 - 2016-11-20, 17:46

Ja mieszkam w sąsiedniej "wsi". Czy trzeba rezerwować miejsce czy też można po prostu przyjść? Ponieważ pracuje do ok. 19 to bym ew. przyjechał na sam początek ok. 19.30.
as - 2016-11-20, 19:06
Temat postu: Re: A może spocik w okolicy Warszawy? 26 listopada, ok. 19:3
instant napisał/a:
Jest okazja, aby spotkać się przy piwku i pośpiewać. /.../
A może ktoś z dalszej? Choćby z Warszawy? /.../ Ja wybieram się najpewniej z Anią i może z synem. Co Wy na to?

Czy z warszawskiej warszawki też można przysiąść się pod banderką?

instant - 2016-11-20, 19:31

darkor54 napisał/a:
Ja mieszkam w sąsiedniej "wsi"

Witam sąsiada :-D . Otrębusy?

as napisał/a:
Czy z warszawskiej warszawki też można przysiąść się pod banderką?

...no jak nie, jak tak :-)

No to jest już parę osób:
instant + Ania
pough + Basia
mmaacc + Małgosia +?
extant
darkor54 (sam, czy +?)
as (sam, czy +?)

...no to spróbuję załatwić stolik 8-)

.

darkor54 - 2016-11-20, 20:14

instant napisał/a:
darkor54 napisał/a:
Ja mieszkam w sąsiedniej "wsi"

Witam sąsiada :-D . Otrębusy?

W druga stronę - Komorów. Jeżeli przyjadę to sam... Na koncercie Mechaników byłem ostatni raz w Sztynorcie jakieś 4 lata temu. Chętnie ich posłucham...

as - 2016-11-20, 20:15

Andrzej (as) + Irenka.
instant - 2016-11-20, 21:44

o'k, lista zweryfikowana :-)

instant + Ania
pough + Basia
mmaacc + Małgosia
extant
darkor54
Andrzej (as) + Irenka

Jutro zaczynam działać...

.

maciek 24 - 2016-11-20, 23:11

Jak z dalszych sołectw można to może też przyjedziemy :-D Pozdrawiam Maciek
instant - 2016-11-21, 21:21

maciek 24 napisał/a:
Jak z dalszych sołectw można to może też przyjedziemy :-D Pozdrawiam Maciek

MOŻNA! Przecież limitu nie ma! Przybywajcie, choćby i z całej Polski!
Możemy zdominować koncert i zaanektować cały Patataj ;)

Liczę Was za dwoje, a więc:

instant + Ania
pough + Basia
mmaacc + Małgosia
extant
darkor54
Andrzej (as) + Irenka
Maciek (maciek24) + 1

.

maciek 24 - 2016-11-22, 20:05

Skoro tak to szukam furmana :-D
extant - 2016-11-23, 14:42

Maciek, po co Ci ten furman ?? ... na imprezę jakoś tam dojedziemy, a wrócimy z fasonem... konno ! ... i to halsując !! ;-) :mrgreen:
maciek 24 - 2016-11-24, 16:16

A jak wezmą nas za bobry to mogą zapolować :-D lepiej furmanką.
extant - 2016-11-24, 16:24

maciek 24 napisał/a:
A jak wezmą nas za bobry to mogą zapolować :-D ...

Mnie na pewno nie wezmą za bobra ;-) ... widziałeś kiedyś łysego bobra ?? :mrgreen: :-P

instant - 2016-11-24, 22:35

Załatwione!

Stolik na 12 osób zamówiony, tylko prośba, żeby być już od ok. 18:30. Koncert zaczyna się ok. 19:30, a wcześniej trzeba pogadać i posączyć. Przy wielu chętnych organizatorzy mogą nie utrzymać stolika do koncertu... Chyba wywieszę na nim banderkę FM ;-)

Do miłego zobaczenia :-)

.

Devu - 2016-11-24, 22:49

niestety , wieczór sobotni okazuje się być dla mnie zajęty ale jeśli uda się kogoś zastać w Patataju ok. 21 to zajrzę sprawdzić czy konie Was nie pokopały :-)
darkor54 - 2016-11-24, 22:50

Jak pisałem wcześnie - ja będę ok. 19.20 najwcześniej - muszę dojechać z roboty. Do zobaczenia.
pough - 2016-11-25, 06:42

Ja na 1830 nie będę. Jestem na targach TT Warsaw, które obsługuję pod kątem biletowania i kontroli dostępu i najpewniej nie zamknę usługi do 1830.

Jak wcześniej napisałem, że pewny nie jestem, bo może się zdarzyć, że nie zdążę nawet na początek koncertu..
, a Basia może mić zstępstwo dyżuru....

maciek 24 - 2016-11-25, 09:38

Mam pytanie do miejscowych czy w Brwinowie jest zjazd z A2 , drugie czy w okolicach 18 od Ursynowa w stronę PATATAJA :lol: nie ma wielkich korków, nie wiem którą opcję wybrać Pozdrawiam Maciek
zenek - 2016-11-25, 10:19

maciek 24 napisał/a:
Mam pytanie do miejscowych czy w Brwinowie jest zjazd z A2
Jechałem A2 dwa tygodnie temu do Łodzi. Jest węzeł Brwinów.
instant - 2016-11-25, 10:35

zenek napisał/a:
maciek 24 napisał/a:

Nie ma.

Może widziałeś MOP Brwinów, bo zjazdy są tylko w Grodzisku Maz. i Pruszkowie.

Maciek 24
- ja jeżdżę od drugiej strony, czyli S-ką przez Nadarzyn i Otrębusy.
W Pruszkowie teraz remont drogi warszawskiej i się blokuje.

Ja będę od 18:30 bronił naszego stolika własną piersią... albo żony.
Przyjezdzajcie kiedy kto może, a Ty Robert się nie wymiguj, bo wiemy (i ja i Ty) o co chodzi - przyjezdzaj, a spotkanie w realu nie musi być traumatyczne ;-)

.

zenek - 2016-11-25, 10:43

instant napisał/a:
zenek napisał/a:
maciek 24 napisał/a:

Nie ma.

Może widziałeś MOP Brwinów, bo zjazdy są tylko w Grodzisku Maz. i Pruszkowie.
A to możliwe. Ale na pewno coś z Brwinowem było :-P !
extant - 2016-11-25, 10:45

instant napisał/a:
... a Ty Robert się nie wymiguj, bo wiemy (i ja i Ty) o co chodzi - przyjezdzaj, a spotkanie w realu nie musi być traumatyczne ;-)

:lol: :lol: :lol:

MirekMors - 2016-11-25, 10:45

Remku, po takim zaproszeniu sam chętnie bym przyjechał, ale mam urodziny koleżanki 8-)
pough - 2016-11-25, 10:57

instant napisał/a:
/.../ a Ty Robert się nie wymiguj, bo wiemy (i ja i Ty) o co chodzi - przyjezdzaj, a spotkanie w realu nie musi być traumatyczne ;-) /.../

Bardzo chętnie się spotkam z Tobą, darkorem54, mmaacc'iem, maćkiem 24 (o regatach musimy pogadać, jest kilka rzeczy do przedyskutowania :-D ), ale powiedz mi Remek, co mam powiedzieć wobec:
extant napisał/a:
instant napisał/a:
... a Ty Robert się nie wymiguj, bo wiemy (i ja i Ty) o co chodzi - przyjezdzaj, a spotkanie w realu nie musi być traumatyczne ;-)

Czy mam oczekiwać kolejnej prowokacji?

Sam widzisz, że przyjemność ze spotkania z Wami, na które mam ochotę może zostać zamazana...

Nie mniej jednak z uwagi na Was postaram się przyjechać jak najwcześniej, nie wiem tylko, o której skończę targi w sobotę... będę się starał... :-)

instant - 2016-11-25, 11:06

Wręcz przeciwnie - odczytuję zadowolenie z wyrwania się z Matrixa :-D
extant - 2016-11-25, 11:13

pough napisał/a:
... ale powiedz mi Remek, co mam powiedzieć wobec:
extant napisał/a:
instant napisał/a:

Czy mam oczekiwać kolejnej prowokacji?
Sam widzisz, że przyjemność ze spotkania z Wami, na które mam ochotę może zostać zamazana...

extant dziki, extant zły, extant dziko szczerzy kły,
kto extanta gdzieś spotyka, ten na drzewo szybko zmyka.

maciek 24 - 2016-11-25, 13:12

MirekMors napisał/a:
Remku, po takim zaproszeniu sam chętnie bym przyjechał, ale mam urodziny koleżanki 8-)

Szkoda Mirek chciałem Cię wziąć za pilota :-D A może koleżance zrobisz prezent urodzinowy i zaprosisz Ją na wieczór szantowy :lol:

pough - 2016-11-25, 13:47

maciek 24 napisał/a:
MirekMors napisał/a:

Szkoda Mirek chciałem Cię wziąć za pilota :-D A może koleżance zrobisz prezent urodzinowy i zaprosisz Ją na wieczór szantowy :lol:

Maciek... Jeśli potrzebujesz pilota, będę w sobotę na hali MTPolska (tam gdzie WiW wiosenne) i możemy dalej pojechać w kolumnie... ;-)

as - 2016-11-25, 14:59

Przyjedziemy o wpół do siódmej, co by zrobić frekwencję przy stoliku
maciek 24 - 2016-11-25, 15:08

pough napisał/a:
maciek 24 napisał/a:
MirekMors napisał/a:

Maciek... Jeśli potrzebujesz pilota, będę w sobotę na hali MTPolska (tam gdzie WiW wiosenne) i możemy dalej pojechać w kolumnie... ;-)

Jeśli się czasowo zgramy to bardzo chętnie , a dodatkowo cieszę się , że będziesz. Pozdrawiam Maciek

MirekMors - 2016-11-26, 10:46

maciek 24 napisał/a:
MirekMors napisał/a:

Jeśli mąż się zgodzi....
Ma ktoś wiedzę do której ten koncercik będzie trwał ? Wahom się - koleżanka/koledzy, koleżanka/koledzy, ... :->

pough - 2016-11-26, 12:28

Bierzcie kaski na głowę, jak będziecie jechać. Dojazd na miejsce ma charakter raczej terenowy... ;-)

Byłem wczoraj sprawdzić i asfalt jest zwinięty... Jak w środku w knajpie, zobaczę dzisiaj wieczorem... ;-)

instant - 2016-11-26, 13:43

MirekMors napisał/a:

Ma ktoś wiedzę do której ten koncercik będzie trwał ? Wahom się - koleżanka/koledzy, koleżanka/koledzy, ... :->

Mają grać w godzinach 19.30 - 23.00...

Można posiedzieć i dłużej, bo Patataj kuchnię i klimat ma niezłe :-)

Mariusz sprawdził, że ostatnie WKD-ki odjeżdżają z Kań do Warszawy o 22:52, 23:22, 00:07 8-) ...
...jakby co, to pierwsza jest 0 4:52 :mrgreen:

.

Piotr Lewandowski - 2016-11-26, 14:00

Jak można, to poproszę o 2 miejsca w okolicach stołu.
instant - 2016-11-26, 19:10

...no to zaczynamy - pifffko, przekąski :-D
Zaraz będziemy śpiewać...

funyo - 2016-11-26, 19:21

Życzę doskonałej zabawy i przełamania towarzyskich lodów ;-)
Pamiętajcie - nie za dużo lodu, bo szkodzi na wszystko :roll: :mrgreen:

pough - 2016-11-26, 21:46

Zabawa trwa.
zenek - 2016-11-26, 21:50

pough napisał/a:
Zabawa trwa.
Życzę jak najbardziej udanej do białego rana :-D !
pough - 2016-11-26, 23:06

Było fajnie. Poznałem osobiście kolejnego forumowicza Andrzeja (forumowy as) z żoną. Muzyka Mechaników brzmiała z dwoma przerwami planowanymi i dwoma nie planowanymi i wcale nie z powodu rodeo czy bójki kowbojów. ;-) :-D
Rozmowy o wszystkim od regat po lasy. Nie doszliśmy jednak do wspólnego stanowiska, czy każda sosna nadaje się na regatowy maszt, więc spotkanie trzeba będzie powtórzyć.

Dzięki wszystkim za miłe spotkanie. :-D

as - 2016-11-26, 23:10

Kilka zdjęć z Samsunga 5:
darkor54 - 2016-11-26, 23:24

Bardzo dziękuję wszystkim za miłe spotkanie. Do następnego razu
Darek

funyo - 2016-11-26, 23:29

Noo, widzę że na stole (i przy stole) pełna kultura!
Żadnej chamskiej czystej, ani nawet rudej - to musiało się dobrze skończyć ;-) :-D

as - 2016-11-26, 23:40

Dziękując Wszystkim za miły wieczór podkreślę specjalną zasługę instanta - inicjatora i organizatora spotkania! :-)

PS. niektórym Mechanicy nie przeszkadzali

MirekMors - 2016-11-26, 23:58

Kurcze, co jest ze mną nie tak, że opuściłem imprezę u koleżanki by 40 km dalej spotkać się z forumowiczami ?
darkor54 - 2016-11-26, 23:59

MirekMors napisał/a:
Kurcze, co jest ze mną nie tak, że opuściłem imprezę u koleżanki by 40 km dalej spotkać się z forumowiczami ?

Nic! Po prostu nas lubisz :mrgreen: A poza tym sam pisałeś:
1. Ma męża
2. Uroczystość musiała być smutna bo jak słyszałem urodziny dla kobiety to nie powód do radości i świętowania ;-) :-P
Biorąc powyższe pod uwagę - zrobiłeś słusznie :lol:

MirekMors - 2016-11-27, 11:08

:-)
Aleśmy popili ! Ledwo dojechałem autem do domu :->

instant - 2016-11-27, 11:14

Lubię takie spotkania :-D

Udało się, a co... Sezon niby się zakończył, a żeglarstwo trwa :lol: .

Mechanicy zaiste, nie przeszkadzali - szantowo impreza średnia, chociaż samo śpiewanie w ich wykonaniu bardzo dobre - frekwencja przerosła oczekiwania organizatora. Na szczęście siedzieliśmy w sali "obok", to chociaż pogadać się dało. Na sali głównej, przy stolikach, to ani pogadać (głośno), ani zobaczyć (frekwencja na stojaka zasłaniała ;-) ).

Ze względu na Rozmowy Niedokończone, spotkanie należy powtórzyć :mrgreen:

.

extant - 2016-11-27, 14:27

I ja też bardzo dziękuję wszystkim za miłe spotkanie. :-)

funyo napisał/a:
Żadnej chamskiej czystej, ani nawet rudej...

Paweł, za dużo kierowców było ;-) ... przy okazji podziękowania dla Remka za przywiezienie i dla Mirka za odwiezienie. :-)

instant napisał/a:
Ze względu na Rozmowy Niedokończone, spotkanie należy powtórzyć..

Zdecydowanie... TAK ! :-D

maciek 24 - 2016-11-27, 17:21

Hej Wszystkim uczestnikom wczorajszego spotkania Do domu dotarliśmy trochę po północy po drodze zabraliśmy dzieciaki od babci z Węgrowa .Okazało się że do Patataja mamy prawie tyle co do Pisza , ale czego się nie robi żeby poznać nowych przyjaciół i spotkać się z już znajomymi . Cieszę się ,że poznałem Andrzeja , Darka , Piotrka z Tatą przypomniałem Mariusza i Remka no i spotkałem Roberta z Basią i Mirka .Co do kolejnego spotkania to jestem na tak a powód :oops: zapomniałem jak mają na imię żony Andrzeja i Remka ale też Je serdecznie pozdrawiamy a jakbyście zapomnieli to moja jest Nina :-D czytaj Jasia.
MirekMors - 2016-11-27, 18:43

Maćku, ty stacjonujesz w Wyszce, a ja Wyszkę bardzo lubię. Dlatego nie widzę przeszkód !
Bedziem sie regacić ;-)

szg - 2016-11-27, 19:54

Bardzo fajne spotkanie a do tego ten koncert, ech. Tylko żal, że za daleko i nie ma jak jechać :-/ .
Piotr Lewandowski - 2016-12-02, 16:19

Dziękuję wszystkim za towarzystwo i dobrą zabawę, natomiast szczególnie: Mirkowi za transport, Instantowi za organizację a Darkorowi za miniwykład o leśnictwie ;-)