Forum MAZURY.INFO.PL
założone 15 maja 2008r.

INNE - jaką firmę sprzątającą biura proponujecie

marcze - 2016-01-20, 13:07
Temat postu: jaką firmę sprzątającą biura proponujecie
Witam wszystkich tych, którzy posiadają swoje firmy, bądź są odpowiedzialni za zatrudnianie firm sprzątających. Którą firmę możecie polecić? Znam kilka takich jak INWEMER, IMPEL czy Ever, ale nie jestem pewien czy oni są tak dobrzy? A może oni - [spam - link komercyjny, kryptoreklama]? Z góry dziękuję za pomoc

AdminEdit: Tego typu SEO na tym forum nie przejdzie.

szg - 2016-01-20, 13:15

Fajna reklama :lol: .
mazury.info.pl - 2016-01-20, 13:24

szg napisał/a:
Fajna reklama :lol: .

Raczej kolejny przykład ignoranta próbującego swych sił w branży SEO.

Piotr Lewandowski - 2016-01-20, 13:25

Firma reklamująca się w ten sposób uważa klientów za idiotów, a do tego bardzo oszczędza na podwykonawcach......
mazury.info.pl - 2016-01-20, 13:26

Piotr Lewandowski napisał/a:
Firma reklamująca się w ten sposób uważa klientów za idiotów, a do tego bardzo oszczędza na podwykonawcach......

Zadzwoniłem do firmy z sugestią, aby zmienili człowieka od "niszczenia wizerunku". :-P

ravel - 2016-02-28, 20:03

I co oni na to? szczerze mówiąc jestem ciekawy.
mazury.info.pl - 2016-02-28, 21:20

ravel napisał/a:
I co oni na to? szczerze mówiąc jestem ciekawy.

Od jakiegoś czasu wydzwaniam do spamerów. Jedni przepraszają i są zainteresowani wyjaśnieniem sprawy inni rzucają słuchawką, a jeszcze inni (nieliczni) są agresywni. Reakcji akurat tych nie pamiętam.

Na spamerów mailowych również znalazłem sposób. Jeżeli w mailu jest link "wypisujący", to wypisuję. Jednocześnie proszę w mailu o usunięcie wszystkich adresów z mojej domeny oraz wskazanie firmy od której adresy zostały zakupione (wysmarowałem taki "list błagalny", który wysyłam na zasadzie kopiuj wklej). Jeżeli otrzymam takie namiary - robię wszystko aby wypisać swoją firmę z ich bazy i zablokować możliwość powtórnego dodania. Porządne firmy mają taką możliwość i czynią to bez problemów.

Jeżeli ktoś uporczywie ignoruje moją prośbę - zapewniam firmie całe mnóstwo zapytań telefonicznych na numery telefonów komórkowych... w środku nocy (nowoczesne systemy telefoniczne są pod tym względem niezastąpione), po 2-3 dniach pytam czy nadal chcą się tak bawić? :mrgreen:

Tymi sposobami udało mi się ograniczyć 300 maili spamowych dziennie do kilkudziesięciu.

Ciekawostka. Skąd spamerzy biorą dane. Ze stron typu pkt, yellowpages, spisy firm itp. (wypisuję się ze wszystkich sukcesywnie), na targach na któych portal się wystawia zauważyłem, że chodzą "zbieracze wizytówek". Nie interesuje ich zupełnie oferta, tylko zgarniają wizytówki z lady "jak leci". Od jakiegoś czasu - wizytówki na naszym stoisku są wyłącznie na życzenie.

Maaniek - 2016-02-29, 14:06

Czyli jeżeli dostaje od 3 do 8 spamów dziennie to mogę być zadowolony?
mazury.info.pl - 2016-02-29, 14:51

Maaniek napisał/a:
Czyli jeżeli dostaje od 3 do 8 spamów dziennie to mogę być zadowolony?

Szczęśliwiec... ale pewnie Twojego adresu nie ma w kontakcie do żadnego portalu, który potencjalnie może potrzebować nowych mebli, samochodu, niezbędnika biurowego, kalendarzy, dywanów i kateringu, czy paneli elewacyjnych, albo hal namiotowych (z pamięci z ostatnich śmieci) ;-)