MAZURY.INFO.PL - Absolutnie wszystko o Mazurach

Targi LATO 2017 - Warszawa
Forum MAZURY.INFO.PL Strona Główna Forum MAZURY.INFO.PL
założone 15 maja 2008r.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Targi Sprzętu Pływajacego i Sportów Wodnych BOATEX
Autor Wiadomość
mazury.info.pl
Administrator
pies ogrodnika

Wysłany: 2015-12-17, 17:01   Targi Sprzętu Pływajacego i Sportów Wodnych BOATEX [Cytuj]

W imieniu organizatorów zapraszam forumowiczów na targi BOATEX

W dniach 12-14 lutego 2016 r. w Poznaniu odbędzie druga edycja Targów Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych BOATEX.

Pierwsza edycja targów Boatex zakończyła się sukcesem i stała się kolejną imprezą w portfolio MTP, którą idealnie wpisała się w oczekiwania wystawców i zwiedzających. Jak zapowiada się edycja tego wydarzenia w 2016 roku.

Na targach BOATEX będzie można zobaczyć bogatą środków pływających, zaczynając od tych najmniejszych, a kończąc na dużych, ekskluzywnych jednostkach morskich. Swoją obecność zapowiedziały już takie firmy jak A.M.S. Boats – dystrybutor takich marek jak ELAN, Marquis Yachts czy Linker, Power Boats Poland posiadający długoletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży łodzi i jachtów motorowych oraz jachtów żaglowych takich marek jak Azimut Yachts, Beneteau, Cobalt Boats i Sea Ray, a także Dedimarine współpracujący ze stoczniami Galia, Galeon oraz Sea Life i Atlantic Marine. Na wystawie nie zabraknie także kajaków, pontonów, łodzi. Pojawią się również producenci i dystrybutorzy odzieży sportowej, wyposażenia i akcesoriów żeglarskich i motorowodnych, a także firmy oferujące zorganizowane formy wypoczynku, w których główną rolę odgrywają sporty wodne. Nie zabraknie również stoiska MAZURY.INFO.PL

Poznańskie targi będą więc znakomitą okazją do zapoznania się z nowościami na sezon żeglarski 2016, ale nie tylko. BOATEX to również wydarzenie, które ma na celu rozwój aktywnych form wypoczynku nad wodą i krzewienie kultury żeglarskiej. Podczas targów nie zabraknie więc spotkań z doświadczonymi żeglarzami, szkoleń, warsztatów, koncertów szant, a także żeglarskich atrakcji dla najmłodszych.

PROGRAM TARGÓW:

- Pierwszy dzień targów, piątek 12 lutego, będzie dostępny wyłącznie dla przedstawicieli biznesu.

- Sobota i niedziela, czyli 13 i 14 lutego, to dni skierowane do wszystkich, którym bliskie jest spędzanie czasu na lub w wodzie, a którzy z całą pewnością licznie odwiedzą targi.

Targi BOATEX odbędą się w tym samym czasie i miejscu, co Targi Wędkarskie RYBOMANIA, a na oba wydarzenia obowiązywać będzie ten sam bilet.

Więcej informacji na: .www.boatex.pl

Od siebie dodam, że RYBOMANIA to największe targi wędkarskie w Polsce i jedna z największych wystaw tej branży w Europie.

targi-boatex-2016.jpg
Plik ściągnięto 5480 raz(y) 49,31 KB

~piotr6

Wysłany: 2015-12-17, 17:04    [Cytuj]

W zeszłym roku propozycja dla żeglarzy była szczątkowa za to wędkarska ekstra

mazury.info.pl
Administrator
pies ogrodnika

Wysłany: 2015-12-17, 17:04    [Cytuj]

piotr6 napisał/a:
W zeszłym roku propozycja dla żeglarzy była szczątkowa za to wędkarska ekstra

Pierwsze koty za płoty :-)

zenek

Wysłany: 2015-12-17, 17:23    [Cytuj]

Zbyszek ten tekst w stylu mamo chwalą nas to rozumiem, że ci przysłali :-P ? Przejrzałem galerię zdjęć z tych targów z tego roku. Sama drobnica i trochę motorówek plus kilka jachcików sportowych. To są raczej tragi sprzętu pływającego dla wędkarzy, których to targi odbywają się w hali sąsiedniej.
Kiedyś do Poznania zostały przeniesione Targi "Boatshow". Raz byłem. Kompletny niewypał, wiatr hulał między stoiskami, zwiedzających jak na lekarstwo w porównaniu choćby z lokalizacją łódzką czy "WiW" w Warszawie. "Boatshow" zresztą do Łodzi wrócił.
A termin "Boatex"-u miesiąc przed warszawskimi Targami "Wiatr i Woda" nie wróży im wielkiego sukcesu.

mazury.info.pl
Administrator
pies ogrodnika

Wysłany: 2015-12-17, 17:50    [Cytuj]

Z mojego punktu widzenia połączenie tych targów z największą imprezą wędkarską gwarantuje dotarcie do interesującej mnie (przynajmniej w części) grupy ludzi. Wszak wielu żeglarzy/motorowodniaków lubi wieczorem, stojąc w szuwarach zamoczyć kija. :-P

~szg

Wysłany: 2015-12-17, 19:14    [Cytuj]

Zgadzam się ze Zbyszkiem. W połączeniu z innymi tematycznymi targami to już jest fajna impreza. W zeszłym roku wysłuchałem i nagrałem ponad godzinny koncert Grzegorza Tyszkiewicza i dla mnie było to najlepsze co tam było. A kto w tym roku będzie koncertował? Ja będę na pewno i nasze stoisko odwiedzę :roll: .

<|MirekMors

Wysłany: 2015-12-17, 19:44    [Cytuj]

No, to jest argument :->

zenek

Wysłany: 2015-12-17, 20:15    [Cytuj]

mazury.info.pl napisał/a:
Z mojego punktu widzenia połączenie tych targów z największą imprezą wędkarską gwarantuje dotarcie do interesującej mnie (przynajmniej w części) grupy ludzi.
Czyli tak na prawdę interesują Cię Targi "Rybomania" i ich uczestnicy. Targi "Boatex" w sąsiedniej hali to taka przystawka dla wędkarzy :-P .

~piotr6

Wysłany: 2015-12-17, 20:28    [Cytuj]

Tak, tak było w tym roku
Ostatnio zmieniony przez piotr6 2015-12-17, 20:29, w całości zmieniany 1 raz  

mazury.info.pl
Administrator
pies ogrodnika

Wysłany: 2015-12-18, 00:26    [Cytuj]

zenek napisał/a:
Z mojego punktu widzenia połączenie tych targów z największą imprezą wędkarską gwarantuje dotarcie do interesującej mnie (przynajmniej w części) grupy ludzi.
Czyli tak na prawdę interesują Cię Targi "Rybomania" i ich uczestnicy. Targi "Boatex" w sąsiedniej hali to taka przystawka dla wędkarzy :-P .

Wręcz odwrotnie. Wystawiam się na Boatex, a nie Rybomanii, ale faktem jest, że liczę również na zainteresowanie naszym stoiskiem również wędkarzy, którzy z żeglarstwem nie ma ją wiele wspólnego. Natomiast wędkarze jak najbardziej mogą zainteresować się np. czarterem houseboatów, sprzedażą-zakupem łodzi, czy przyjazdem na Mazury w ogóle. Dojazd z Poznania na Mazury jest już znośny (autostradą przez Warszawę).

Targi Boatshow były organizowane razem z targami branży kamieniarskiej, więc nie były to branże nawet zbliżone tematycznie. Mimo tego lokalizację targów w Poznaniu zawsze uważałem za udaną. Na Warszawskich targach niemal każdy już zna nasz portal, natomiast Poznaniu było wielu takich, którzy o nas nie słyszeli. Dzięki obecności na naszym stoisku dowiedzieli się.

mazury.info.pl
Administrator
pies ogrodnika

Wysłany: 2016-01-08, 01:45    [Cytuj]

Zapowiada się duża impreza wystawiennicza. Cztery imprezy zbliżone tematycznie w jednym miejscu. Będzie również nasze stoisko :)

targi-czterech-pasji.jpg
Plik ściągnięto 67 raz(y) 263,4 KB

~pietras

Wysłany: 2016-01-11, 14:59    [Cytuj]

Wybieramy się w sobotę 13 lutego.
Czy Admin, już tradycyjnie wyczaruje darmowe wejściówki???

mazury.info.pl
Administrator
pies ogrodnika

Wysłany: 2016-01-11, 15:19    [Cytuj]

Nie istnieje coś takiego jak darmowe wejściówki - zawsze ktoś płaci :-P Mogą być co najwyżej bezpłatne dla końcowego użytkownika.

Odpowiadając - nie obiecuję.

~pietras

Wysłany: 2016-01-11, 15:25    [Cytuj]

Nie istnieje coś takiego jak darmowe wejściówki - zawsze ktoś płaci :-P Mogą być co najwyżej bezpłatne dla końcowego użytkownika.

Odpowiadając - nie obiecuję.

To oczywiste, zastosowałem skrót myślowy

~szg

Wysłany: 2016-01-11, 16:06    [Cytuj]

Jakby co to ja też proszę o 2 szt :roll: .

mazury.info.pl
Administrator
pies ogrodnika

Wysłany: 2016-01-11, 16:26    [Cytuj]

Nie róbcie zapisów, bo nie wiem czy takowe zaproszenia będą. Jeżeli będą, to poinformuję i ogłoszę konkurs (tak jak to było w przypadku Boatshow), w którym będzie je można wygrać.

mazury.info.pl
Administrator
pies ogrodnika

Wysłany: 2016-02-03, 23:20    [Cytuj]

Aktualna lista wystawców na Targach BOATEX 2016

.http://www.boatex.pl/pl//news/lista_wystawcow_targow_boatex_2016/

Stoisko mazury.info.pl - pawilon 6A stoisko nr 58

zenek

Wysłany: 2016-02-04, 08:21    [Cytuj]

Lista raczej nie powala :-P !

mazury.info.pl
Administrator