FORUM.mazury.info.pl - Absolutnie wszystko o Mazurach

Forum MAZURY.INFO.PL Strona Główna Forum MAZURY.INFO.PL
założone 15 maja 2008r.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: zenek
2016-10-17, 07:28
Polskie kluby w Lidze mistrzów
Autor Wiadomość
zenek

Wysłany: 2022-12-02, 06:45    [Cytuj]

Sławek napisał/a:
No to ja stwierdziłem ok grajcie, ale ja tego oglądać nie che. I tyle mojego kometarza. Zadanie wykonane 4 bańki wpłyną na konto PZPN-u , trenejro przedłuży kontrakt, tylko naszej kopanej żal.
Nic dodać, nic ująć. Podpisuję się!

Wojgra9

Wysłany: 2022-12-02, 09:21    [Cytuj]

Żenada, jak można nisko upaść i się z tego cieszyć. To nie była gra tylko kopanina na poziomie 5 ligi. Ja na pewno dalej tej żałosnej zbieraniny oglądać nie będę.

~najmita

Wysłany: 2022-12-02, 17:02    [Cytuj]

Ja będę oglądać następny mecz naszych kopaczy. Chce się przekonać czy oni umieją grać piłką, czy te mecze dotychczas to tylko taktyka trenera. W końcu to tylko jeden mecz :lol:

zenek

Wysłany: 2022-12-04, 10:26    [Cytuj]

Plan na Francję :-P

z29210343V,Andrzej-Rysuje---TAKTYKA.jpg
Plik ściągnięto 2 raz(y) 125,58 KB

~najmita

Wysłany: 2022-12-04, 18:35    [Cytuj]

Nie wiem tylko dlaczego graliśmy w dziesięciu przeciwko dwunastu Francuzom :roll: :shock:

~Piotr Lewandowski

Wysłany: 2022-12-04, 19:01    [Cytuj]

Czyli od dzisiaj liczy się tylko wynik a styl jest bez znaczenia?

~najmita

Wysłany: 2022-12-04, 19:04    [Cytuj]

Piotr Lewandowski napisał/a:
Czyli od dzisiaj liczy się tylko wynik a styl jest bez znaczenia?

Grali dobrze jednak w 10-ciu nie dali rady, a ławę grzał przez cały turniej Piątek.

<|Tobo
Tobo

Wysłany: 2022-12-04, 19:59    [Cytuj]

No cóż. Jak się oficjalnie wynajmuje samolot na powrót po dzisiejszym meczu to i wynik jakby z góry znany. Po meczu było widać po zawodnikach, któremu zależało. Kapitan i nie tylko uśmiechnięty, a kilku płakało...
Czy trener dobre zmiany wprowadził - o tak... tylko szkoda, że na kilka minut. Grosicki przez te kilka minut więcej zdziałał niż niejeden gracz przez 4 mecze. Nadzieja na przyszłość w młodych graczach.

~Piotr Lewandowski

Wysłany: 2022-12-05, 10:18    [Cytuj]

Teraz trzeba poukładać reprezentację na przyszłość, najlepiej jasno i od razu. Czy treneiro zostaje czy nie. Jeśli w zamian - to kto? Polak raczej nie. Ja bym dał Czesiowi szansę, ale jestem nieobiektywny, bo po prostu go lubię. Oprócz tego zrealizował wszystkie stawiane przed nim cele, a były one zupełnie nieoczywiste do realizacji w momencie przejmowania kadry po portugalskim bajerancie - awans na Mś, utrzymanie grupy w LN, wyjście z grupy na MŚ.

Na szczęście prezes Kulesza ma raczej dobrą rękę i da radę wybrać kogoś sensownego. Boniek z Brzęczkiem i Sousą niestety się nie popisał.
W perspektywie mamy łatwą grupę eliminacji Euro i fajny poligon doświadczalny dla nowych zawodników i koncepcji.
Polskiej reprezentacji życzę, by zawsze ewentualne odpadnięcie w 1/8 finału MŚ było przyjmowane z niedosytem i zawodem. Rozegrano do tej pory 22 turnieje finałowe MŚ, Polska zakwalifikowała się na 9 z nich, wyszła z grupy na 5. Tak dla zobrazowania proporcji.
Ostatnio zmieniony przez Piotr Lewandowski 2022-12-05, 10:31, w całości zmieniany 2 razy  

zenek

Wysłany: 2022-12-05, 12:37    [Cytuj]

Piotr Lewandowski napisał/a:
Teraz trzeba poukładać reprezentację na przyszłość, najlepiej jasno i od razu. Czy treneiro zostaje czy nie. Jeśli w zamian - to kto? Polak raczej nie. Ja bym dał Czesiowi szansę, ale jestem nieobiektywny, bo po prostu go lubię.
Piotrze chodzi z grubsza rzecz ujmując o koncepcję gry. Przegraliśmy z Argentyną, przegraliśmy z Francją. Tylko te przegrane nie są sobie równe. W pierwszym przypadku był po prostu wstyd i kompromitacja. Za mecz z Francją nie mamy się czego wstydzić. Wygrał lepszy. Cud się nie zdarzył, a tylko ten mógł nam zapewnić awans.

~Sławek
Sławek

Wysłany: 2022-12-06, 17:23    [Cytuj]

Co do meczu z Francją to dobra była tylko pierwsza połowa z tym,że Francuzi jakoś nie forsowali strasznie tępa gry było trochę lusu w srosku pola z tego skorzystalismy. Jesteśmy takimi średniakami jeżeli cjodzi o reprezentację co i tak jest super jeżeli brać pod uwagę poziom naszej ligi. Szału nie było bo nie mogło być, jakieś totalnej poruty też nie, styl do zapomnienia..

Sławek

pough

Wysłany: 2022-12-06, 17:34    [Cytuj]

Moim zdaniem, jak na obecne umiejętności i możliwości reprezentacji Polski, w meczu z Francją było bardzo poprawnie, jeżeli nie bardzo dobrze.

Szkoda, że tak nie grali fazie grupowej, bo najpewniej wyszliby z grupy z pierwszego miejsca i grali o ćwierćfinał z Australią, co mogło dawać realne szanse na ćwierćfinał.

emilprince

Wysłany: 2022-12-07, 13:19    [Cytuj]

Jak można wyjść z grupy , przegrywając mecze 1:3 ?

[ ODPOWIEDZ ]